Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Загальний опис

ВИД ЗАКЛАДУ - Клуб/гурток, Центр дитячого розвитку

Ігрове навчання для дітей від 3 до 12 років
Англійська мова, уроки музики, художня студія


Програми викладання

Дитячий гумористичний кіножурнал "JOY"
Зйомка в короткометражних фільмах англійською мовою. Мовна практика, акторська школа.
 
Діти, знімаючись в короткометражних фільмах англійською мовою, набувають досвіду зйомок, досвід роботи на сценічному майданчику, збагачують свою англійську мову. Такі зйомки, - насправді, як тренувальний майданчик, де ви можете перевірити свої сили в артистизм і англійською мовою. Це здорово!

Участь у зйомці - це кілька репетиції з відпрацюванням вимови фраз обраної ролі англійською мовою і сам день зйомки. Під час зйомки діти вивчають основи акторської майстерності, отримують досвід спілкування, набувають вміння працювати в команді, впевненість в своїх силах, відповідальність.

Головне: результат роботи - сам фільм за участю дитини - можна побачити і показати друзям і знайомим. Переглядаючи свою роботу, діти можуть бачити свої сильні сторони і моменти, де потрібно працювати і розвивати свої таланти. Знімаючись в декількох серіях різних сезонів, дитина має можливість оцінити свій прогрес і роботу. Як було і як вийшло зараз.

Англійська кіножурнал - це унікальна можливість розмовної практики. Завдання домогтися відмінного англійського вимови на зйомці, щоб фільм могли дивитися з інтересом носії англійської, змушує і допомагає дітям удосконалювати свою англійську мову. Коли діти розуміють, навіщо їм потрібна англійська мова, вони вивчають його з інтересом і ретельністю!

Зйомка в англійському кіножурналі - відмінна можливість вивчення англійської мови і акторської майстерності.

Запис на кінопроби
за телефонами: 099 3504364, 099 0795450
Вимоги: мінімальний або середній рівень володіння англійською мовою, вміння повторити англійську фразу, вивчити англійську текст.

Англійська театр РАДІСТЬ
Театральна студія англійською мовою
 
Навчання акторської майстерності та англійської мови.
Діти весело і цікаво вивчають англійську мову, беручи участь в постановках спектаклів на англійській мові. Всі ролі головні!
В кінці сезону знімаємо фільм.

Немає нудних занять, тільки захоплююча гра!

Рівень знань англійської мови не має значення, ми приймаємо дітей навіть з "нульовим" англійським.
 
Починаючи з коротких і нескладних реплік, дитина поступово удосконалює свої знання англійської, і незабаром починає спілкуватися нею абсолютно вільно. Адже доведено, що ігрова форма навчання є найбільш ефективною: коли діти займаються улюбленою справою, вони абсолютно не помічають, що вчаться при цьому чомусь новому.
 
Насправді, під час виступу на сцені включається емоційна і візуальна пам'ять, і дитина краще запам'ятовує англійські слова. Ніякого зубреніе нових слів, їх багаторазового повторення і іншого. Невелика роль сьогодні, ще одна - завтра, головна роль - післязавтра, і дитина навіть не помітить, що вже зовсім вільно володіє англійською мовою. Плюс ще й навчиться основам акторської майстерності, зможе перебороти свій страх виступу перед публікою і, можливо, стане відмінним оратором.

Наукова студія РАДІСТЬ
Вивчення законів природи: що? як? і чому? працює в нашому світі
 
Цикл занять для дітей від 4 до 12 років. Ми в веселому розважально-пізнавальному стилі розповідаємо дітям складну наукову тему. Теорія підкріплюється цікавими фактами, науковими експериментами, іграми та вікторинами. Наші заняття охоплюють основні природничі дисципліни: хімію, фізику, природознавство, біологію, астрономію, географію, а також їх способи застосування в побуті і мистецтві.


Вікові групи

Дошкільна (0 - 6 років)

Початкова школа (6 - 10 років)

Середня школа (10 - 15 років)


Атестат державного зразка

Школа не надає державний атестат


Додаткові умови:

Формат навчання

Майстер-класи

Мови

Англійська

Творчість

Театр


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Адреса

м.Херсон, вул. Бєлінського, 15, оф. 401 (4 поверх)

+38(099)079-54-50

+38(050)032-43-11

http://romashkiks.wixsite.com/rada/about1-...

https://www.facebook.com/radaclub/


Події