Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Загальний опис

ВИД ЗАКЛАДУ - Клуб/гурток, Садок, Табір, Центр дитячого розвитку

Ми надаємо повний комплекс послуг з розвитку дитини, в тому числі: Дитячий сад по-європейськи, Дитячий Табір, консультації дитячого та сімейного психолога, логопеда, проведення днів народжень, творчих майстер-класів.
 
А головний девіз нашого клубу: «Ми ростимо геніїв!». У нас не буває невстигаючих дітей! І наші заняття не бувають нудними!
 
 Мандарин - це унікальний центр, що забезпечує інтелектуальний відпочинок для дітей XXI століття. Тут щодня відбуваються відкриття!
 
Заняття для дітей від 1 року до 18 років. Програми розвитку підбираються індивідуально, залежно від віку та вподобань дитини. Ми хочемо зробити навчання ваших дітей цікавим і дати дітям навички, які обов'язково знадобляться в майбутньому.


Програми викладання

Развивашки "Be Smart". Level 1. від 6 місяців до 3 років.
 
Развивашки "Creative Activities". Level 2. від 3 років.
 
Підготовка до школи від 4,5 років.
 
Ігровий англійський від 1 року
 
Англійська для школярів
 
Творчі майстерні від 3 років до ...
Сюди входить навчання малювання, ліплення, аплікацій, всіляких виробам,
 
Hand-made майстерні.
 
Акторська майстерність - це подорож у світ творчості, де ми занурюємося в атмосферу театру; вчимося мистецтву мови, пластики, голосу; беремо участь в постановці справжнього спектаклю.
 
Студія для Експериментів і дослідів. Діти не просто спостерігають, а й активно беруть участь в дослідах. Так, у кожного учасника є можливість створити хмара, сніг, магічне чудовисько, чарівний еліксир, справжнє морозиво та інші цікавинки. Всі досліди та експерименти абсолютно безпечні для дітей.
 
 GEO клуб. Цікава географія і країнознавство для дітей від 4 років. Кожне заняття діти занурюються в атмосферу історичних цивілізацій, міст і країн світу.
 
Арт-терапія, мульттерапія, казкотерапія, пісочна терапія. Чарівні заняття для дітей від 3 років з професійними дитячими психологами, які все більше стають популярними в нашій країні.
 
Група «Я і світ» для дітей 4-7 років, 8-10 років, де дитині допоможуть в його непростому періоді шкільного життя, в спілкуванні з оточуючими, допоможуть стати успішним, впевненим в собі, розвинуть лідерські якості, творче мислення, і багато інше. На заняттях діти отримають колосальний досвід, який з легкістю зможуть перенести в своє життя і стати набагато успішніше в навчанні, вибудовуванні відносин і інших сферах життя.
 
«Група для підлітків». 11-14 років, 15-18 років. Тут можна разом займатися цікавими справами, сміятися і сумувати, дізнаватися багато нового про себе і про інших, розширювати свої уявлення про світ. Навчимо будувати відносини з дорослими, друзями, батьками. Ми допоможемо визначитися з вибором професії і стати успішним і впевненим у собі, розвинемо лідерські та організаторські здібності, творче мислення і багато іншого. Ми допоможемо навіть самим важким підліткам).


Вікові групи

Дошкільна (0 - 6 років)

Початкова школа (6 - 10 років)

Середня школа (10 - 15 років)

Старша школа (15 - 18 років)


Атестат державного зразка

Школа не надає державний атестат


Додаткові умови:

Формат навчання

Підготовка до школи

Група вихідного дня

Майстер-класи

Ранній розвиток

Літній табір

Весняний табір

Методики/програми

Казко-терапія

Пісочна терапія

Арт-терапія

Спеціалісти

Психолог

Логопед

Мови

Англійська

Творчість

Театр

Хореографія

Музика

Рукоділля


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Адреса

м. Полтава, вул. Олександра Бідного, 20

(050)021-21-82

(095)259-30-36

http://mandarinka.in.ua/

https://m.facebook.com/mandarin.inua


Карта


Події