Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Загальний опис

ВИД ЗАКЛАДУ - Центр дитячого розвитку

Для багатьох дорослих підліток - це незрозуміла, що не піддається контролю істота, з масою проблем і вимог. Але тільки не для нас! У наших очах підлітки - це найвеселіша, творчо спрямована, допитлива, чуйна, здатна і товариська частина людства! А наша робота полягає в тому, щоб допомогти нашим хлопцям зрозуміти і прийняти це.

Розкриття потенціалу, який на наше глибоке переконання, присутній в кожній дитині, допомогу в розвитку нестандартного мислення і вміння вирішувати свої власні проблеми самостійно - ось мета нашої роботи в студії «П'ять Вершин».

Однак робота з підлітками - це лише одна сторона медалі. Другий її стороною є робота з батьками. Для чудових батьків наших хлопців у нас також є ряд цікавих пропозицій, серед яких батьківські і дитячо-батьківські тренінги, а також «Батьківський клуб» - простір, де кожен дорослий може отримати допомогу і підтримку.

Методи роботи
За основу методології роботи нашого Центру ми взяли світові досягнення гуманістичної і когнітивної психології, тілесно-орієнтованої та арт-терапії. Крім того, ми використовуємо авторські методики і вправи, які народилися і продовжують народжуватися в процесі нашої практичної роботи.

Положення гуманістичної психології К. Роджерса забезпечують розуміє, безоціночну атмосферу, дозволяють розвинути у хлопців мотиви самоактуалізації, саморозвитку, мотиви спілкування і повагу до думки інших людей.

При розробці програм ми також враховуємо досягнення когнітивної психології (Р. Аткінсон, Д. Міллер, Д. Брунер, В. Найссер, В. Зінченко, Е. Де Боно, Т. Бьюзен), що дозволяє нам організувати роботу так, щоб хлопці могли з інтересом розвивати свої пізнавальні здібності (пам'ять, мислення, увагу, уяву).

Методи арт-терапії (А. Венгер та ін.) Привносять в заняття нотки творчості, знайомства з нестандартними методами пізнання себе і навколишнього світу.

Тілесно-орієнтовані практики і методи невербальної комунікації допомагають хлопцям побачити ресурс в своєму власному тілі і дізнатися багато цікавого про те, що приховує та чи інша поза, як визначити брехню по положенню тіла і руху очей, як заспокоїтися перед важливим виступом за допомогою дихальних вправ і багато іншого.

Авторські програми психологів Центру дозволяють зіставити методи, що заслужили довіру по всьому світу, з конкретними потребами та індивідуальними запитами наших хлопців.

Крім цього, ми надаємо послуги з індивідуального консультування і психотерапії для хлопців і батьків.


Програми викладання

Програми навчання:
1.Курс "ЛІДЕР" - Розвиток лідерського потенціалу, впевненості та вміння вести за собою
2. COMMUNICATION - школа комунікації. Спілкування - це ресурс, який завжди з тобою. Розвиток комунікативних здібностей та впевненості
3. Курс ейдетика і швидкочитання. Швидкість мислення і техніки читання
4. ПРОГРАМА КРЕА - розвиток креативності та нестандартного мислення.


Вікові групи

Початкова школа (6 - 10 років)

Середня школа (10 - 15 років)

Старша школа (15 - 18 років)


Атестат державного зразка

Школа не надає державний атестат


Додаткові умови:

Формат навчання

Майстер-класи

Методики/програми

Гуманна педагогіка

Арт-терапія

Спеціалісти

Психолог


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Адреса

м. Харьків, площа Свободи, 5

+38(050)057-90-52

+38(098)356-87-78

м.Харків, вул. Ярослава Мудрого, 32А

м.Харків, ул. Есенина, 12

http://5tops.com.ua/

https://www.facebook.com/5Bcenter/


Карта


Події