Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Загальний опис

ВИД ЗАКЛАДУ - Центр дитячого розвитку

Центр є ініціатором і координатором всіх заходів з технічної творчості, що проводяться в Чернівецькій області. Перш за все, це обласні змагання з технічних видів спорту: змагання з картингу, авіамодельного спорту, змагання з початкового технічного моделювання, змагання учнівської молоді з радіотехнічного конструювання, Всеукраїнський фото-,відеофестиваль “Осінні барви Буковини”, конкурси з інформаційних технологій, конкурси юних дизайнерів, українського декоративно-ужиткового мистецтва. Щорічно в квітні проводиться обласна виставка технічної та декоративно-прикладної творчості, яку відвідують учні позашкільних та загальноосвітніх закладів м.Чернівці та області.
Головним завданням Центру є:
- формування гармонійно розвиненої особистості;
- теоретична підготовка вихованців до активної діяльності з набуття техніко-технологічних знань, розширення наукового світогляду;
- практична підготовка вихованців до плідної науково-дослідницької роботи та оволодіння уміннями і навичками з технічної творчості;
- формування психологічної готовності вихованців до обґрунтованого вибору професії технічного профілю з урахуванням їх здібностей, уподобань, інтересів, створення умов для професійного самовизначення;
- виховання культури праці, комплексу особистісних якостей, потрібних людині як суб’єкту сучасного виробництва та культурного розвитку суспільства;
- розвиток у дітей допитливості, гнучкості мислення, цілеспрямованості, уміння передбачати.


Програми викладання

Навчання в Чернівецькому обласному центрі науково-технічної творчості учнівської молоді здійснюється за навчальним планом, затвердженим Департаментом освіти і науки та програмами, затвердженими Міністерством освіти і науки України з науково-технічного напряму позашкільної освіти.
Навчання БЕЗКОШТОВНЕ.


Вартість навчання

Основними напрямами діяльності ОЦ НТТУМ є:
• організація гурткової роботи із
спортивно-технічного (картинг, автотрасове моделювання) ,
початково-технічного (основи робототехніки на основі платформи Lego Minstorm, "Юний конструктор"),
предметно-технічного (радіоелектронне конструювання ),
інформаційно-технічний (користувачі ПК, програмування на мовах Scratch, Pascal, Pascal ABC, HTML, комп'ютерна графіка )
виробничо-технічного (моделювання одягу),
художньо-технічного (кераміка, фото, технічний дизайн),
науково-дослідницького напрямків;

• проведення масових заходів з вихованцями технічних гуртків міських, районних позашкільних закладів освіти та гуртківцями ОЦ НТТУМ.

• надання методичної допомоги районним відділам освіти, позашкільним та загальноосвітнім навчальним закладам в проведенні науково-технічної та спортивно-технічної роботи (навчально-методична та інформаційно-видавнича робота).

• підготовка вихованців технічних гуртків до участі у Всеукраїнських конкурсах, змаганнях.


Вікові групи

Початкова школа (6 - 10 років)

Середня школа (10 - 15 років)

Старша школа (15 - 18 років)


Атестат державного зразка

Школа не надає державний атестат


Додаткові умови:

Спеціалісти

Психолог

Наука

Робототехніка

Інформаційні технології (ІТ)

Творчість

Рукоділля

Методики/програми

Проектний підхід

Формат навчання

Майстер-класи

Матеріальна база

У місті

Інші сервіси

Гурткові заняття проводяться як безпосередньо на базі обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, так і на базі навчальних закладів м. Чернівців: Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №2 - гурток «Моделювання іграшок та сувенірів; гімназія №2 – гурток веб-програмування “Байт”; ЗОШ №28 – гуртки “Юний економіст” та “Моделювання сувенірів”; Чернівецький військово-спортивний ліцей-інтернат – фотогурток “Стоп-кадр”.


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Адреса

Чернівці, вул. О. Кошового, 30

+38(0372)57-67-67

https://www.ocnttum.com

https://www.facebook.com/groups/CHOCNTTUM

Написати повідомлення

Карта


Події