Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Загальний опис

ВИД ЗАКЛАДУ - Центр дитячого розвитку

Авторська чотирирівнева програма навчання заснована на багаторічному досвіді викладання і розробки навчальних курсів. Навчання проходить у цікавій часто ігровій формі на реальних роботах. Учень, вирішуючи реальні цікаві завдання, повністю втягується і концентрується на уроці, що значно підвищує ефективність навчання.


Програми викладання

Кожен урок починається з вивчення теорії, і обов'язково завершується вирішенням практичних, прикладних задач з вивченого матеріалу, приклади та завдання сполучаються зі шкільною програмою з фізики, математики, геометрії, хімії, біології, інформатики. Програма дає комплексне, всебічне розуміння фізичних та інформаційних процесів, що відбуваються в навколишньому середовищі, сприяє більш якісному та глибокому природничі науки.
Пройшовши чотири рівні підготовки, учень отримує фундаментальні, взаємодоповнюючі знання з дисциплін - інформатика, математика, фізика, логіка, розвивається абстрактне мислення, з'являються практичні навички.
Отримані знання є основою для подальшого освоєння таких актуальних інформаційних технологій, як BigData, Cloud computing, Service Robotics. Учень здатний далі самостійно розвивати набуті знання і вміння, з легкістю освоювати будь-яку інженерну спеціальність у вищій школі, усвідомлено вибрати і опанувати сучасну високо затребуваною спеціальністю.


Атестат державного зразка

Школа не надає державний атестат


Додаткові умови:

Наука

Робототехніка

Інформаційні технології (ІТ)

Мови

Українська


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Адреса

Чернівці, вул. Головна, 89, 2-й поеверх

+38(080)075-25-72

+38(099)171-81-29

http://boteon.com/

https://www.facebook.com/boteon.chernivtsi/


Події

Події