Загальний опис

ВИД ЗАКЛАДУ - Школа

Навчальний центр "LC ACE" працює по білінгвальній системі, де діти освоюють предмети, пізнають світ, і спілкуються, як на рідному, так і англійською мовами.
Навчання ділиться на дві сфери: національна програма і англійська програма.

Курс "національна програма" включає в себе основні предмети за курсом загальноосвітньої школи встановлені Міністерством Освіти і Науки України. Предмети подаються в цікавій, інтерактивній, сучасній формі.

В "англійській програмі" діти вчаться за програмами "School of Tomorrow - A.C.E.". School of Tomorrow - Школа завтрашнього дня - це міжнародна інноваційна освітня система, яка на сьогоднішній день об'єднує понад 8000 шкіл в 140 країнах світу.


Програми викладання

Відмінні риси програм:
- традиційні цінності
- сучасні технології
- індивідуалізований підхід
- повне засвоєння матеріалу
- навички логічного мислення

Програма Школи Завтрашнього Дня передбачає дванадцять рівнів навчання і будується відповідно до таких базовими принципами: самостійної роботи учня, стовідсоткове засвоєння матеріалу, індивідуальному темпі вивчення матеріалу, постановці учнем досяжних цілей, мотивації і контролі за успішністю, винагороду за вчення. Це сприяє розвитку учня в різних напрямках, з психологічним комфортом, чітким усвідомленням учнем цілей і завдань в навчанні, шляхів їх реалізації.


Вікові групи

Початкова школа (6 - 10 років)

Середня школа (10 - 15 років)

Старша школа (15 - 18 років)


Атестат державного зразка

Школа надає державний атестат


Додаткові умови:

Мови

Українська

Англійська


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Адреса

Київ, вул Велика Васильківська,131а

0936016033

https://www.facebook.com/LC-ACE-1488048398...


Карта


Дописи
Події