Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Загальний опис

ВИД ЗАКЛАДУ - Школа

Як навчити дітей бути активними та відповідальними? Як показати, що моральність і турбота про іншого – невід'ємна складова зрілої людини? Лише власним прикладом ми навчимо дітей таких ціннностей. Ми, громада батьків та вчителів, створили Вальдорфські класи "Борисфен" у м. Києві, а також заснували ГО "Вальдорфська ініціатива "Борисфен". Основна мета нашої громади – сприяти розвитку вальдорфської педагогіки в Україні. Це єдина альтернативна педагогіка, визнана у нас на державному рівні: маємо затверджені Міністерством освіти навчальні програми. В усій Україні сьогодні є лише 5 шкіл, які реалізують вальдорфську педагогіку, тоді як у світі їх більше тисячі (і їхня кількість невпинно росте). Вальдорфська педагогіка має 100-річний досвід втілення – досвід ґрунтовний і успішний.
У серпні 2015-го нас було 40 сімей майбутніх 1- і 2-класників, сьогодні нас майже 100 - ми відкрили ще 2 класи! Власними силами і коштом ми повністю відремонтували цілий поверх навчальних приміщень, наповнили їх "правильними" дерев’яними меблями і забезпечили весь необхідний для навчання інвентар. Поки школярики вчаться, ми проводимо безкоштовні освітні лекції для батьків: про вікову психологію, основи вальдорфської педагогіки, здоров’я дітей та їхній розвиток. Приєднуйтесь до нашої громади – внесок кожного – це "мистецтво маленьких кроків" у дії!


Програми викладання

Одна з основних відмінностей вальдорфської педагогіки – вивчення предметів так званими епохами. Замість того, щоб щодня студіювати кілька уроків одночасно, як у звичайних школах, "вальдорфці" цілий місяць поглиблено вивчають щось одне – приміром, історію чи географію. Іншим предметам в цей час приділяють менше уваги.
З учнями працює здебільшого один вчитель, який викладає стільки дисциплін, скільки дозволяє його освіта. За цей час він має стати для свого класу авторитетним наставником і зразком для наслідування.
У школи немає звичних оцінок чи контрольних робіт, що дозволяє уникнути конкуренції між дітьми, яка, на думку вальдорфських педагогів, зайва в ранньому та підлітковому віці.
Особливий наголос роблять на мистецькі предмети, такі як музика, вокал, живопис та евритмія – особлива вальдорфська дисципліна, схожа на танець.
Школа також не заохочує дітей до 10 років користуватися комп’ютерами та різними ґаджетами.


Вікові групи

Початкова школа (6 - 10 років)


Атестат державного зразка

Школа надає державний атестат


Додаткові умови:

Спеціалісти

Психолог

Методики/програми

Вальдорфська педагогіка

Інші сервіси

на базі іншого закладу


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Коментарі 3


avatar

Юлія

Змінили адресу


avatar

Богдан

Тут http://www.waldorfkyiv.org/timetable нема середньої освіти


Освіта Нова

Дякуємо за звернення, уже змінили інформацію.


Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Адреса

м. Київ, вул. Саратовська, 20

098 881 7071

http://www.waldorfkyiv.org

https://www.facebook.com/pg/BorysfenSchool


Карта


Події