Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Загальний опис

ВИД ЗАКЛАДУ - Клуб/гурток, Центр дитячого розвитку

Незалежно від того, яку професію людина хоче опанувати – знання ІТ допоможуть їй стати більш затребуваним професіоналом у майбутньому. Для сучасного світу подібні навички є такими ж важливими, як читання й письмо. Саме тому такі країни, як США, Фінляндія й Великобританія впровадили навчання ІТ з початкової школи. В Україні також розуміють необхідність змін, проте, зважаючи на такі фактори, як застаріла технічна база й дефіцит бюджету, темпи їх здійснення уповільнюються. Створення альтернативної освітньої моделі може внести реальні позитивні зміни до ландшафту ІТ-освіти й допоможе школярам розвинути аналітичне мислення та забезпечить навичками, котрі необхідні в сучасному світі.
Можливість

Діти люблять грати в комп’ютерні ігри, але це виглядає так, ніби вони можуть читати, не вміючи писати. Правильне застосування механіки гейміфікації може зробити засвоєння матеріалу таким же корисним, як і веселим. Вивчення дітьми основ програмування належним чином сприятиме вирішенню двох найбільших освітніх проблеми українських шкіл: низької мотивації навчання і низького рівня розуміння комп’ютерних наук.
Фонд BrainBasket розширює всеукраїнський освітній проект Technology Nation, запускаючи безкоштовні навчальні програми для дітей. Освітнім партнером проекту стала освітня ініціатива Академія Кодування, яка має великий досвід у викладанні ІТ для дітей.


Програми викладання

- Курси проводяться після шкільних уроків у навчальних хабах (бібліотеках і місцях розташування партнера), а також запущені на території шкіл.

- Програма базується на курсах CodeClub, що мають ліцензію Creative Commons і зосереджуються на навчанні дітей Scratch (візуальній мові програмування, розробленій MIT), основам HTML/CSS і Python.

- Ментори програми Technology Nation навчатимуть дітей і вчителів, а також професіонали з прогресивних шкіл будуть залучені в якості наставників.


Вікові групи

Початкова школа (6 - 10 років)

Середня школа (10 - 15 років)


Атестат державного зразка

Школа не надає державний атестат


Додаткові умови:

Наука

Інформаційні технології (ІТ)


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Адреса

Київ, площа Спортивна, 1A

http://brainbasket.org/kids/

https://www.facebook.com/brainbasketfounda...


Карта


Події