Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Загальний опис

ВИД ЗАКЛАДУ - Центр дитячого розвитку

Чому «Cоняшник»? Сонце - символ життя. Соняшник - чудова «сонячна» квітка, один із символів України. З насіння - в паросток, з паростка - в стебло, з стебла - в квітку ... І весь час - дивлячись на Сонце !!! Соняшник - сильний, цілеспрямований, красивий, а головне - корисний. Ми завжди посміхаємося йому, а він посміхається Сонця. Так і людина - з «насіння» і до Сонця! ПІД СОНЦЕМ ми живемо, і без нього наше життя було б не такою яскравою. Але, в той час, коли Сонце спить, відбуваються багато таїнства, здатні круто змінити нашу розмірене життя: Зачаття, АКТИВНА РОЗВИТОК, НАРОДЖЕННЯ ...«СОНЯШНИК» не залишає наших МОЛОДИХ БАТЬКІВ наодинці з новими батьківськими пригодами. Наша досвідчена «Патронажна служба» із задоволенням допоможе розібратися не тільки в питаннях догляду та годування МАЛЮКА, але розповість і покаже, як починати його всебічний розвиток вже з перших днів життя.
А коли в домашніх стінах уже стане тісно, ​​то наші малюки приходять в свій перший колектив вже на груповій формат занять. Наші заняття орієнтовані не тільки на дітей, а й на їх БАТЬКІВ. Так як нашою метою є гармонійне, різнобічний і своєчасне розвиток МАЛЮКІВ, значить, для них потрібна постійна, а не півторагодинна сприятливе середовище для розвитку і становлення. Тому на заняттях ми займаємося не тільки розвитком діток, а й ділимося з нашими Зацікавленими Батьками секретами батьківської майстерності.


Програми викладання

Напрями підготовки:
- вивчення англійської мови;
- заняття в дитячому басейні;
- загартовування для новонароджених;
- дитячий масаж;
- допомога логопеда


Вікові групи

Дошкільна (0 - 6 років)


Атестат державного зразка

Школа не надає державний атестат


Додаткові умови:

Матеріальна база

Басейн

Спеціалісти

Логопед

Мови

Англійська

Творчість

Рукоділля

Інші сервіси

масаж


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Адреса

м. Харків, вул. Полтавський Шлях, 152, 2 пов

(057) 751-5747

http://www.podsolnuh.net/


Події