Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Загальний опис

ВИД ЗАКЛАДУ - Табір

Зовсім недалеко від галасливого серця Києва знаходиться сосновий ліс. У лісі, серед велетенських сосен, співу птахів і дитячого сміху кипить маленьке життя. Тут немає місця комп'ютерни іграм і телевізору. Тут немає різниці, які оцінки у тебе в щоденнику. І тут зовсім, зовсім-зовсім не існує поняття «нудьга».

Дитина, вперше потрапляючи в Зміну відкриває для себе новий світ. Коло друзів, команда, колектив тут не порожні слова. Тут не зраджують, не принижують і не залишають непоміченим. Навіть якщо вдома або в класі щось не задилося, навіть якщо не склалося ще за свої 8 - 10 - 15 років знайти справжніх відданих друзів, тут все обов'язково вийде. Унікальна атмосфера табору дозволяє кожному малюку, дитині, підлітку розкритися в своєму кращому світлі, проявити свої таланти, випробувати свою сміливість, азарт, терпіння. Будь то спортивні змагання, творчі вечори або просто командні ігри. Велика кількість розважальних майданчиків, створених спеціально виходячи з інтересів сучасних дітей, сприяють цьому як не можна краще. Екстремальні туристичні стежки, скалодром, веселий спуск на тарзанці пробуджують спрагу пригод. Спортивні змагання, частіше штучно, ніж за суворими правилами, розвивають фізичну витримку. Блакитний басейн, з безліччю надувних іграшок додає в життя фарб. Унікальна програма вивчення англійської мови дозволяє за одну табірну зміну підвищити свій рівень знання іноземної на один, а то й два рівня. І звичайно щоденні концерти, театральні постановки і танцювальні марафони в яких із задоволенням беруть участь всі і кожен. У це складно повірити, це можна тільки пережити.

Харчування у таборі п'ятиразове, висококалорійне, насичене вітамінами, регулярно контролюється санітарними службами. Ми розуміємо, що здоров'я, настрій і енергійність дітей безпосередньо залежить від харчування, тому табір ""Зміна"" з усією відповідальністю підходить до цього питання. У щоденному раціоні дітей обов'язково присутні: свіжі фрукти, соки, збалансовані страви і різноманітні солодощі - для підняття настрою. Повноцінне харчування є невід'ємною частиною оздоровлення і відпочинку в таборі "Зміна".


Програми викладання

- Спортивні ігри і змагання (є футбольне поле, баскетбольний та волейбольний майданчик, тир та столи для настільного тенісу)
- Командні ігри
- Творчі вечори
- Англійська мова


Вартість навчання

4100 грн


Атестат державного зразка

Школа не надає державний атестат


Додаткові умови:

Сервіси

Харчування

Інші сервіси

лікар, спорт, творчість, гімнастика


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Адреса

Київська обл., Бородянський р-н, смт Клавдієво

+38 (067) 286-6975,

+38 (044) 587-7317

http://smena.kiev.ua/


Дописи
Події