Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Загальний опис

ВИД ЗАКЛАДУ - Центр дитячого розвитку

Підготовка до школи в центрі К.У.Л. - це курс для діток від 4 до 6 років. На сьогоднішній день вимоги програми для вступу дитини до першого класу досить високі, і, щоб для вашого янголятка цей найперший і серйозний момент в житті не приніс розчарувань, наші фахівці розробили спеціальні курси підготовки до школи. На цьому курсі ваші дітки поступово звикнуть до колективу, до сидіння за шкільною партою, навчаться слухати вчителя і піднімати руку, а не вигукувати, якщо щось хочеться сказати, тримати правильно ручку і правильно сидіти за партою.


Програми викладання

Курс підготовки до школи проходить як звичайний урок в першому класі в школі, а не в формі гри на килимку. Ми намагаємося відтворити ту атмосферу, в яку ваша дитина зануриться після першого дзвінка. Уроки в першому класі тривають по 30 хвилин, так і в нашому Центрі К.У.Л перша половина уроку - 30 хвилин, причому, кожні 10-15 хвилин викладач змінює вид діяльності. Наприклад, перші 15 хвилин діти вивчають букви, далі вони переходять до виконання логічних завдань. Після перерви діти знову продовжують, але вже з вивчення цифр. Це тому, що дитина дошкільного віку може концентрувати свою увагу на чомусь одному лише 10-15 хвилин, далі, якщо не змінити тему, дитині просто буде не цікаво!

Кожна дитина - індивідуальна! Наші педагоги знають це і намагаються приділяти кожному учневі максимум уваги і допомогти, якщо раптом ваша дитина трохи сором'язлива, або ще не зовсім звикла до колективу.

Курс включає:

-читання
-навколишній світ
-лист
-розвиток мови, граматику
-математику
-логіку і розвиток мислення.
-Заняття проводяться на українській мові.


Вартість навчання

480 грн місяць (8 занять)


Вікові групи

Дошкільна (0 - 6 років)


Атестат державного зразка

Школа не надає державний атестат


Додаткові умови:

Творчість

Рукоділля

Наука

Логіка

Інформаційні технології (ІТ)

Формат навчання

Майстер-класи

Інші сервіси

творчість, математика, іноземні мови, пісочна терапія, живопис


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Адреса

м. Київ, вул. Драгоманова 15-а

(044) 572 29 78

(098) 214 08 22, (063) 142 70 48

http://center-kyl.com/

https://www.facebook.com/center.kyl.kiev/?...


Карта


Дописи
Події