Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Загальний опис

ВИД ЗАКЛАДУ - Центр дитячого розвитку

Дошкільний навчальний заклад """"Слов'яночка"""" гостинно відкрив свої двері 1 червня 1981 року.
Метою роботи колективу є забезпечення цілісного розвитку дитини, розвиток її творчої спрямованості, розкриття потенційних можливостей при збережені дитячої субкультури та визнанні унікальності ролі дошкільного дитинства в становленні особистості.
В садочку 13 груп: 10 - дошкільних, 3 - раннього віку.
Створено гарні умови для дітей: затишні, естетично оформлені групи, сучасні меблі та декорації, гарне предметно-розвивальне середовище, дидактичні матеріали, що дібрані згідно з вимогами програми """"Малятко"""" базового компонента дошкільної освіти України.
В закладі створено умови для забезпечення оптимального рухового режиму: спортивна та танцювальна зала, спортивний та ігрові майданчики, фізкультурні куточки по всіх вікових групах, обладнання для загартування. Щоденно проводяться ранкова гімнастика, хореографічні, фізкультурні, музичні заняття, фізкультхвилинки, рухливі ігри. Працює вихователь - інструктор з фізичного виховання.
На належному рівні організована лікувально-профілактична робота. Використовуються нові форми і методи оздоровлення дітей. Випрацьована система розглядається як досвід в ЦДМКЛ № 1. Весь комплекс заходів оздоровлення дає стійку тенденцію до зниження захворюваності дітей, зменшення пропусків дітей через хворобу.
Діти закладу приймають активну участь не тільки в житті ДНЗ, а є учасниками багатьох заходів в місті: музичний фестиваль """"Чарівна квітка"""", конкурси малюнків та інші.
Мета співробітництва з родинами вихованців не обмежується якісним вихованням їхнього соціального замовлення щодо догляду, виховання та навчання дітей. Педагогічний колектив ДНЗ сприяє підвищенню психологічної та педагогічної компетентності батьків щодо розуміння закономірностей розвитку дитини, питань навчання та виховання дошкільнят через проведення днів відкритих дверей, творчих звітів, батьківських зборів по групах, оформлення батьківських куточків, консультувань.


Програми викладання

На високому рівні організовано навчально-виховний процес. Маємо гарну методичну базу, використовуємо новітні досягнення в педагогіці. Реально запроваджуються в освітній процес сучасні науково-методичні підходи:
- особистісно-орієнтований;
- діяльнісний;
- інтегрований;
- психологізація освітнього процесу;
- використання з максимальною продуктивністю як перевірених освітніх технологій, так і впровадження в практику інноваційних.

Організація педпроцесу проходить в цікавій ігровій формі з використанням особливостей психофізичного розвитку дошкільників.

В ДНЗ створений """"Центр вивчення іноземних мов"""". Ось уже на протязі 10 років діти мають змогу вивчати додатково дві мови: англійську, німецьку. """"Центр вивчення іноземних мов"""" має окреме чудово та сучасно обладнане приміщення, оснащене комп'ютером, аудіотехнікою. Розроблено багато цікавих дидактичних ігор, в тому числі з використанням комп'ютера.

Організована робота з дітьми, що мають вади мовлення. З ними працює вчитель-логопед.

1.) «Казкова скринька» (мовленнєвий розвиток) - старша вікова група
2.) «Капітошка» (театралізована діяльність) - середня вікова група
3.) Англійська мова - середня, старша, підготовча вікові групи
4.) Хореографія - середня, старша, підготовча вікові групи
5.) Екологічна студія «Кульбабка» - середня вікова група
6.) «Колір і слово» (активізація мовленнєвої діяльності дітей за допомогою елементів ТРВЗ, ейдетики, сенектики) - середня вікова група
7.) «Веселкова фантазія» (художня праця) - середня вікова група
8.) Танцювальний гурток «Слов’яночка» - середня, старша, підготовча вікові групи
9.) «Музичні краплинки» - середня, старша вікові групи


Вікові групи

Дошкільна (0 - 6 років)


Атестат державного зразка

Школа не надає державний атестат


Додаткові умови:

Творчість

Музика

Театр

Хореографія

Методики/програми

Казко-терапія

Мови

Німецька

Англійська

Інші сервіси

танці, творчість


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Адреса

м. Вінниця, вул. Медведєва, 48а

53-60-97

53-60-98

http://slovyanochka.at.ua/


Карта


Події