Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Загальний опис

ВИД ЗАКЛАДУ - Клуб/гурток, Садок, Центр дитячого розвитку

Дитячий центр OxfordKids - новий тип закладу дошкільної освіти та виховання дітей від 2,5 років стане для вашого малюка казковим світом і рідною домівкою, де розкриваються його таланти і здібності. А для батьків — будинком розуміння, взаємодопомоги та гарних емоцій. Разом ми дамо шанс кожній дитині бути гармонійною, всебічно розвиненою, успішною людиною у дорослому житті.


Програми викладання

Наша програма:

1. Систематизована програма, яка має декілька рівнів складності.Така програма включає в себе заняття із загального розвитку дитини та комплексну підготовку дітей віком 2,5 років до школи. В процесі навчання та виховання за такою програмою відбувається психологічний, сенсорний, фізичний, розумовий та соціальний розвиток дитини.
2. Досконале володіння рідною мовою та закладення основ для вивчення іноземної: опанування правильної вимови, конструкцій речення, формування активного словникового запасу та його збагачення, усунення мовного бар’єру.
3. Унікальні методики викладання, що полягають у використанні традиційних методів навчання і виховання дітей дошкільного віку у поєднанні з новими сучасними прогресивними методиками та авторськими програмами.
4. Сучасні технології та обладнання забезпечують якісне проведення занять і досягнення якомога кращих результатів навчання та виховання. А також створюють умови, в яких дитина стає повноправним членом інформаційного суспільства ХХІ століття.
5. Екологічне середовище нашого приміщення для перебування дітей. Ми розуміємо, наскільки важливим є здоров’я Вашої дитини, тому щодня проводиться вологе прибирання та провітрювання навчальних кімнат (за відсутності дітей). Всі навчальні кімнати обладнані меблями із натуральних матеріалів, які підібрані спеціально для дітей.
6. Особистісно-орієнтований підхід, який здійснюється через врахування індивідуально-психологічних та вікових особливостей маленьких «оксфордівців» завдяки кількості дітей у групах не більше 8-ми.


Вартість навчання

2800 грн/міс


Вікові групи

Дошкільна (0 - 6 років)


Атестат державного зразка

Школа не надає державний атестат


Додаткові умови:

Методики/програми

Глена Домана

Спеціалісти

Психолог

Мови

Англійська

Творчість

Музика

Інші сервіси

спорт, ігри, творчість


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Адреса

м. Львів, вул. Стрийська, 57 (зі сторони базару біля першого під'їзду)

(096) 268-38-22

(063) 962-47-30​, (066) 730-02-64

Львівська область, м. Миколаїв, вул. Л. Українки, магазин "Меблі" 2-й поверх

http://oxfordkids.wixsite.com/oxford

https://www.facebook.com/oxfordkidz


Події