Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Загальний опис

ВИД ЗАКЛАДУ - Клуб/гурток

Ми вважаємо, що ваша дитина народжується з потенціалом, щоб стати успішним. FasTracKids програми створені, щоб побудувати навички навчання вашої дитини, які необхідні для світлого майбутнього!
Експерти кажуть, що навчання є найбільш важливим навиком для 21 - го століття. Методологія FasTracKids розвиває навички навчання шляхом повного залучення дитини в наше дитяче середовищ. Наші програми захоплюють молодих учнів шляхом будування FasTrack Переваг: критичне мислення, творчість, співпраця, спілкування і довіра. Ми зосереджені на навчанні дітей: як зрозуміти,а не завчити, навчаючи їх ЯК думати, а не ЩО думати.
Кожна дитина вчиться по-різному і ваша дитина має унікальні переваги в тому, як вона розуміє світ навколо себе . Наша методика дозволяє дитині перебувати в динамічному, активному середовищі навчання, де вони можуть процвітати. Ми змішали кращі освітні методи від Сократа до Монтессорі, з нашим фірмовим підходом під назвою Навчальні зигзаги SM . Наші вчителі направляють вашу дитину через комбінацію мультимедійної навчальної програми, практичних проектів та активних дискусій в класі.
Ми пропонуємо ці програми в критичний момент в розвитку вашої дитини. В період між 0-8 років, коли ваша дитина розвивається пізнавально, соціально і емоційно. Наші програми раннього дитинства підсилюють природний розвиток вашої дитини і розширюють їх здатності до навчання. Найважливішим компонентом програми FasTracKids є те, що заняття проводяться весело, з метою створення зацікавлену дитину і успішного учня.


Програми викладання

Наші програми:
1. 6 місяців - 2 рочки
- FasTrack Signing - Чи Ви коли-небудь замислювалися, що ваша дитина думає? Як батьки дітей, ми знаємо, що наші діти можуть спілкуватися, навіть раніше ніж вони почнуть говорити. Наша програма FasTrack Signing допоможе вам зрозуміти, що ваша дитина намагається сказати вам.
- FasTrack Music - Чи знаєте ви, що музика є плацдармом для успіху вашої дитини на рівні з основними предметами, як математика, наука і грамотність? FasTrack Музика сприяэ навчанню вашої дитини, рухливості та зросту в творчій і цікавій ігровій формі.

2. 2 - 4 рочки
- FasTrack Music
- FasTrack Tots (Карапузи) - Як дитина починає ходити, ворушитися і сміятися, вона досліджує свій світ. Двухрічні дітки вивчають і тестують їх світ, використовуючи всі свої почуття і роблячи свої власні висновки. Наш клас FasTrack Карапузи допомагає задовольнити потреби Вашого малюка, забезпечуючи перший крок до незалежного навчання і дружби.
- FasTrack Begginers (Для початківців) - Дайте дитині перевагу у ранній освіті, яка почне готувати їх до збудливого переходу від дитячого садка до дошкільного досвіду, а також вивчення іншої мови.
FasTrack Explorers (Дослідники) - Дошкільний досвід створює основу для відносини вашої дитини до школи. Кращий перший досвід школи для вашої дитини через FasTrack Explorers. Наш перевірений метод дає міцну основу для навчання через багатоденну програму для дошкільнят.

3. 3 - 5 років
- FasTrack Music
- FasTrack Discoverers (Першовідкривачі) - Ваш юний учень має природну цікавість до досліджень, експериментів і відкриттів? Наша програма FasTrack Першовідкривачі для 3-5 - літніх забезпечує привабливу, багатоденну дошкільну освіту, завдяки якій підживлюватиметься допитливість вашого дошкільника і підготує його до успіху.

4. 3 - 8 років
- FasTrack Music
- FasTrack Fundamentals (Основи) - Програма FasTrack Основи це веселий, інтерактивний спосіб дати дитині необхідні навички для досягнення успіху в 21 - му столітті. Використання інтерактивної дошки і нашої методології є упором на розвиток дитини в цілому, FasTrack Основи забезпечує збалансований підхід до навчання для 3-8 - літніх діток.
- FasTrack Science (Наука) - Діти народжуються з природно допитливими умами, досліджуючи всі аспекти життя і світ навколо них. FasTracKids культивує притаманну цікавість, слідчий характер дитини і надихає їх уми постійно досліджувати. Зараз прекрасний час, щоб ввести їх в чудеса науки!
- FasTrack English (Англійська) - FasTrack Англійська впроваджує і підтримує дитячий англійський розвиток, що покращує процес їх мислення та взаємодію з навколишнім світом. Оптимальний час для вільного вивчення іншої мови знаходиться в віці до 8 років.
- FasTrack Camps (Табір) - FasTracKids пропонує вашій дитині задоволення та енергійний досвід від денного табору. Недавні дослідження показали, що студенти , які "беруть перерву" від навчання можуть втратити до шести місяців навчання! Ця втрата навчання залишає їх в дуже невигідному становищі, коли вони знову починають ходити в школу.


Вікові групи

Дошкільна (0 - 6 років)


Атестат державного зразка

Школа не надає державний атестат


Додаткові умови:

Наука

Логіка

Інші сервіси

іноземні мови, творчість, наука, табір


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Адреса

м.Львів, вул. Котляревського 37/2

(032) 237-20-53

(032) 237-11-79

http://www.fastrackids.com.ua/


Карта


Події