Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Загальний опис

ВИД ЗАКЛАДУ - Центр дитячого розвитку

Дитячий центр розвитку BabySmart пропонує різноманітні позитивно емоційно насичені заняття для малюків, протягом яких малюк має можливість поспівати, навчитись танцювати, малювати та робити саморобки, займеться спортом та пограє в рухливі та розвиваючі ігри, зробить зарядку, освоїть гімнастику та багато іншого. Всі практики проходять в ігровій формі з досвідченими молодими викладачами.

Центр дитячого розвитку BabySmart – це комфотний світ для Вашої дитини, оснований на турботі, увазі та професіоналізмі нашої команди. Це місце, де діти з радістю розвиваються, навчаються новому, грають та спілкуються. Ми знайдемо індивідуальний підхід до кожного малюка, створимо умови, в яких він розкриє свій фізичний, творчий та інтелектуальний потенціал. Наш центр пропонує різноматнітні програми як для дітей, так і для дорослих. Заняття спрямовані на гармонійний розвиток особистості в усіх напрямках.


Програми викладання

Для малюків ми пропонуємо:
1. Міні-сад ( 2 + )
Якщо ви не хочете віддавати свою дитину в садочок повного дня, але хочете щоб ваш малюк спілкувався з однолітками, корисно та цікаво проводив свій час, то заняття в нашому міні садочку це те, що вам потрібно. Міні-сад в Babysmart – це затишне місце, організоване та оснащене усим, для комфортного та безпечного перебування дитини. Кожен день буде наповнений розвиваючими заняттями, іграми, творчими студіями. В міні-саду заняття проводяться 4 години на день, де малюки проводять своє дозвілля з вихователями у невеликих підгрупах. Наша команда професіональних педагогів проведе цікаві розвиваючі заняття, уроки з образотворчого мистецтва та аплікації, рухливі вправи, англійську мову та логоритміку. Крім цього досвідчений психолог обов’язково відвідує дітей у нашому міні-садочку, спілкується та проводить цікаві тренінги з малюками. А ще у нас прогулянки на свіжому повітрі, свята та інші веселощі! Кожен новий день – новий крок до спілкування та дружби, нових навичок та самостійності!

2. Бейбі-спорт (1 - 4 роки)
Веселі ритмічні заняття бейбі-спортом дають можливість нашим маленьким відівідувачам не тільки зануритись у світ рухливих ігор та естафет, а й оздоровись, зміцнити імунну та опорно-рухову системи, провести профілактику багатьох захворювань. В нашому центрі спеціалісти пропонують комплекс вправ, що підвищують витривалість організму, кровопостачання органів, розвивають м’язову систему, координацію та гнучкість. Заняття проводяться найдосвідченішим інструктором, що знається на вікових та психічних особливостях дітлахів. Батькам також буде весело та комфортно на цих заняттях. До того ж, це можливість і для них розім’ятись та цікаво провести час зі своїми малюками!

3. Захоплююча англійська (1.5 +)
Метою програми є сприяння формуванню елементарних умінь і навичок спілкування англійською мовою у дітей дошкільного віку.
Завдання програми:
- Навчальні
* Формування навичок найпростіших - комунікативно-пізнавальних завдань на англійській мові
* Розширення уявлень дитини про навколишній світ за допомогою англійської мови
- Розвиваючі - Розвиток їх сприйняття, уваги, мовної пам'яті, мовні здібності уяви
- Виховні - Виховання у дітей інтересу до вивчення англійської мови
Основні напрямки і зміст діяльності
Заняття з англійської мови проходять 2 рази на тиждень тривалістю занять по 20-40 хвилин, по спеціально розробленій програмі. Кожній темі відводиться мінімум два заняття (введення, закріплення матеріалу), плюс багаторазове повторення на подальших заняттях. Найголовніший аспект - гра, ігрова діяльність на заняттях.
Зміст занять
Кожне заняття курсу має свою структуру. Починається зі звичайного привітання англійською мовою, яке поступово запам'ятовується дітьми. Потім проводиться мовна розминка. В яку входить опис погоди, далі або вірш, або пісенька англійською мовою. В основній частині заняття діти знайомляться з лексичними одиницями і закріплюють їх. Після - проведення фізхвилинки. В кінці заняття діти в ході ігрової діяльності згадують, чому навчилися і повторюють вивчений матеріал. В кінці прощання англійською мовою.
Форми організації діяльності:
- Мовні і фонетичні розминки
- Вірші, римування, лічилки
- Ігри, казки
- Мультфільми. Відеоролики

4. Розвиваючі заняття (1.5 - 3.5 роки)
Наш центр пропонує унікальну програму раннього розвитку для дітей, побудовану в ігровій формі та націлену на всесторонній розвиток малюка. За допомогою пізнавальних і рухливих ігор та виконання творчих завдань:
- прискорюється інтелектуальний, фізичний, сенсорний, естетичний, емоційний розвиток дитини
- удосконалюється чуттєве і раціональне пізнання навколишнього світу, своїх можливостей в ньому
- поліпшується діяльність органів чуття, нервової системи, мозку
- налагоджуються взаємини батьків і дітей
Комплексні розвиваючі заняття в нашому центрі поділені на такі блоки:
* Розвиваючі – розвиток моторики, тактильні та сенсорні відчуття, знайомство з порівнюючими категоріями, розвиток мови, мислення, пам’яті, логіки, концентрація уваги
* Рухливі активності – вправи для розвитку координації рухів, відчуття рівноваги, різноманітні рухливі ігри, навички взаємодії в команді, виконання завдань для розвитку фізичної сили, гнучкості, витривалості (з м'ячами різних розмірів, обручами, гімнастичними палицями, обручами, сенсорними килимками, масажними м'ячами і т.п.)
* Творча майстерність – розвиток естетичного та художнього світосприйняття дитини. Створення різноманітних аплікацій та поробок, рукоділля, ліпка та малювання

5. Бейбі-денс (2 - 6 років)
На заняттях з хореографії діти навчаються відчувати ритм, своє тіло і використовувати танець для вираження своїх почуттів. Тут закладається і формується смак і стиль дитини, естетичний і витончений. Заняття хореографією сприяють розвитку м'язів, формуванню гарної постави, гнучкості та ритмічності. Танці корисні також з точки зору фізичного, емоційного, інтелектуального і соціального розвитку. Дитині постійно потрібно підключати розумову діяльність, оскільки під час вивчення хореографічних композицій потрібно запам’ятовувати послідовність рухів.

6. Карате (3 - 7 років)
Активні заняття з бойових мистецтв приносять багато користі для дітей: формують основні рухові навички, розвивають силу, спритність, швидкість реакції, сміливість. Це, перш за все, відмінна система психологічної та фізичної підготовки, яка дозволяє направляти дитячу енергію в потрібне русло. На тренуваннях діти займаються гімнастикою, розтягуються, розвивають увагу і пам'ять, вчаться дисципліні. Це чудова допомога у формуванні просторової орієнтації, рухової активності, розвиток крупної і дрібної моторики, поліпшення координації рухів. Заняття в секції карате – це хороша профілактика сколіозу і плоскостопості, запорука правильного дихання і постави. Малюк зростає спокійним і врівноваженим. А ще, це просто веселі і цікаві заняття, можливість поспілкуватися та завести друзів.

8. Арт студія (3 - 7 років)
Дуже важливо ще з ранніх років життя прививати дитині любов до всього прекрасного та приділяти увагу естетичному вихованню. Можливо саме в вашій дитині росте маленький Рембрандт, Айвазовський або Пікассо. В нашій студії малюють олівцями, крейдою, акварелями, ліплять з пластеліну, та знайомляться з багатьма техніками. Для найменших відвідувачів нашої студії проводяться заняття з використанням кінетичного піску, що є не просто іграшкою, унікальною сумішшю для дитячого розвитку, навчання та корекції психологічного стану дитини. Ці заняття розвивають сенсорну моторику, фантазію та логіку дитини.

9. Підготовка до школи (4 - 6 років)
При вступі до багатьох київських шкіл проводиться тестування дітей. Педагоги та психологи перевіряють рівень знань діток (як вони читають, пишуть, розв`язують задачі на логику та інше). На основі результатів тесту формують класи.

Для батьків, які хочуть підготувати свого малюка до такого відповідального етапу як вступ до школи ми пропонуємо комплексну програму підготовки до школи. Вам запропонують зручний час відвідування (у першій або другій половині дня), групи формуються за віком з урахуванням особливостей та рівня знань дітей.

Заняття тривалістю 45 хвилин включає в себе:
- читання, письмо, розвиток мовлення
- математика, логіка
Програма підготовки дасть дитині необхідні знання для успішного проходження тестування при вступі до школи, розвине інтелектуальні здібності малюка, дасть великий багаж енциклопедичних знань, навчить спілкуванню з однолітками та дорослими, навчить концентрувати увагу на заняттях, допоможе розвинути навички групової роботи та посидючість.
В середині заняття проходить фізкульт-хвилинка, що дає змогу дитині розім`ятися та відпочинути.


Вартість навчання

Дитячий Садок (повний день 9:00-17:00):
- місячний абонемент - 3500грн,
- тиждень - 1600грн,
- 1 день - 450грн

Міні сад (половина дня з 09:00 - 13:00 або 14:00 - 18:00):
- місячний абонемент - 2000грн,
- тиждень - 900грн,
- 4 години - 250грн,
- 1 година - 90грн

Розвиваючі заняття та Арт Студія:
- 1 заняття - 90грн,
- абонемент на 8 занять - 500грн

Англійська мова:
- 1 заняття - 90грн,
- абонемент на 8 занять - 500грн

Карате:
- 1 заняття - 90грн,
- абонемент на 8 занять - 500грн


Вікові групи

Дошкільна (0 - 6 років)


Атестат державного зразка

Школа не надає державний атестат


Додаткові умови:

Мови

Англійська

Наука

Логіка

Творчість

Рукоділля

Інші сервіси

творчість, ігри, спорт


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Адреса

м.Київ, вул. Богатирська, 18-А

(067) 838-19-13

(093) 979-93-59

http://babysmart.com.ua/

https://www.facebook.com/babyssmart/


Карта


Дописи
Події