Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Загальний опис

ВИД ЗАКЛАДУ - Клуб/гурток, Табір, Центр дитячого розвитку

Спеціально для дітей України, в 2008 році була створена мережа освітніх центрів «Альтернатива», де навчаються і всебічно розвиваються малюки з 6 місяців до 3 років (ранній розвиток), діти 4-6 років (підготовка до школи, групи приватного дитячого садка), а також школярі та дорослі (курси іноземних мов), також працює жіночий клуб "Super MOM".

Протягом останніх трьох років успішно реалізує себе креативна студія, за наступними напрямками: хореографія і фітнес, естрадний вокал, акторські курси, театр мод. Учні студії являються призерами та лауреатами всеукраїнських, міжнародних конкурсів і фестивалів.

Надихнувшись юними талантами України. "Ваша альтернатива" організувала Всеукраїнський фестиваль-конкурс "Юна зірка" в місті Біла Церква, сімейний фестиваль "Family Fest", щорічно проводить конкурс грації та краси Леді Біла Церква "Зоряна осінь", Всеукраїнський конкурс "Міні леді українка".


Програми викладання

1. ПІДГОТОВКА ДО ШКОЛИ
Ми пропонуємо навчання за напрямами: логіка та математика, підготовка руки до письма та безпосередньо письмо, шкільна етика та етикет, заняття з розвитку творчості, англійська мова, психологія.
2 ЗАНЯТТЯ З РАННЬОГО РОЗВИТКУ
Для маленьких діток з 6 місяців до 3 років та іх батьків. Заняття проводяться досвідченими психологами. Дітки знаходяться у класних кімнатах з батьками (мамою чи татом).
3 КОНСУЛЬТУВАННЯ ПСИХОЛОГА ТА ЛОГОПЕДА
У Вас є питання до сімейного психолога чи Вашому малюку потрібна допомога? Ми з радістю пропонуємо якісні консультації арт-терапевта та психолога. Запис попередній. А також пропонуємо допомогу спеціаліста-логопеда по виправленню мовних дефектів!
4 ХОРЕОГРАФІЯ ТА ФІТНЕС
Ми працюємо за напрямами: сучасна хореографія для дітей з 2-18 років та дорослих, заняття з латино-фітнесу та степ-аеробіки, стрейчинг та пілатес, постановка весільних та корпоративних танцювальних номерів.
5 МОВНИЙ КЛУБ
Запрошуємо відвідати наші розмовні заняття , на яких учні грають у мовні ігри, співають пісні англійською, вивчають культуру та традиції англомовних країн та , спілкуючись між собою та вчителем, весело та корисно проводять час, безпосередньо навчаючись англійській мові!


Атестат державного зразка

Школа не надає державний атестат


Додаткові умови:

Формат навчання

Ранній розвиток

Спеціалісти

Психолог

Логопед

Мови

Англійська

Спорт

KidFit (дитячий фітнес)

Творчість

Хореографія

Інші сервіси

творчість


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Адреса

Київська область, м. Біла Церква,

(096) 298-94-18

(066) 841-00-55, (093) 691-56-12

http://ua.alternatyva.co.ua/

https://www.facebook.com/alternativa.goeng...


Події