Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Загальний опис

ВИД ЗАКЛАДУ - Клуб/гурток, Садок

У дитячому клубі “Playroom” різноманітні заняття англійською мовою викладаються як носіями мови, так і українськими вчителями з досконалим знанням англійської мови. Наші викладачі дуже люблять дітей і свою роботу. Ваша дитина буде занурена в англомовне середовище за допомогою захоплюючих занять, через ігри, музику і художню діяльність.
Дитячий клуб «Playroom» – це затишне місце з просторим залом, арт-кімнатою, англійською кімнатою і дитячою бібліотекою. З нами ви знайдете баланс між структурованим навчанням та пізнавальними іграми для ваших діток. Адже беручи участь у різноманітних творчих і цікавих видах діяльності, діти навчаються через гру.
Нашим пріоритетом є ТВОРЧИЙ підхід … Адже діти досліджують світ довколо себе і самих себе настільки творчо, наскільки це взагалі можливо! Тому кожен вид діяльності у нашому клубі спрямований на стимулювання креативного, творчого мислення у дитини.
Ми створюємо комфортну, теплу атмосферу як для англомовних діток, так і для дітей, які тільки вивчають англійську. А взаємодія між дітьми з різними культурними традиціями ще більше збагачує їхнє уявлення про навколишній світ.
Наш освітній підхід включає елементи «RESPONSIVE CLASSROOM».Всім відомо, що успішне дитина – це щаслива дитина. Для нас надзвичайно важливо, щоб між учителем і учнем завжди відбувався діалог, щоб вони співпрацювали. Дітям потрібно досягати вершин – адже їхній ключик до успіху – не боятись робити помилки. Помилки – це ще одна із можливостей навчатися.
У Сполучених Штатах Америки підхід «RESPONSIVE CLASSROOM» був реалізований в багатьох дошкільних навчальних закладах та виявився надзвичайно ефективним. Він підтверджений багатьма дослідженнями, за його допомогою досягаються підвищення успішності, зменшення проблем з поведінкою, розвиток соціальних навичок і реалізація більш якісної освіти.


Програми викладання

1. Англомовний клуб I (6-7 років)
Програма, яка залучає дітей до навчання і спілкування англійською мовою у режимі нон-стоп. Наші заняття спонукають дітей бути активними учасниками процесу навчання. Вони охоплюють вікторини, експериментування й творчість. Діти роблять презентації й по черзі презентують свої матеріали разом із викладачем, обговорюють їх, навчаються писати есе. Англійський клуб включає в себе наступні заняття: Світ навколо нас, Історії і мистецтво, Еко Грін, Англійська в русі, Маленькі письменники, Наукова студія. У процессі навчання діти поповнюють свій словниковий запас, в ігровій формі вивчають граматику, отримують нові знання відповідно до їх вікових інтересів. Ті теми, які ми обираємо для обговорення і роботи, пропонуються дітям з метою підвищення впевненності в собі та розвитку творчого потенціалу.
2. Англомовний клуб Weekend. Щосуботи у нас діє 2-х годинний Клуб “English Club Weekend” для діток віком від 4 до 6 років (10.00-12.00)
Вивчення англійської мови відбувається у форматі захоплюючих для діток креативних проектів, створення інтерактивних ситуацій, постановок та презентацій. Наші дотепні і винахідливі викладачі із США радіють, експертиментують, творять разом із дітьми. На заняттях діти вчаться вільно спілкуватися, розуміти англійську мову. Англомовний простір перетворюється у природне середовище, де діти – активні учасники пізнавального процесу. Кожне заняття присвячується певній темі, яка є цікавою та корисною для загального розвитку дитини певної вікової категорії. Перший сегмент – академічний – ми набираємо словниковий запас, вчимося говорити і висловлювати вільно свої думки. Другий – практичний. Тут ми робимо арт проекти, готуємо печиво, робимо презентації, невеликі наукові експерименти. Багато тем стосуються проблем порятунку екології, використання альтернативних джерел енергії, здоровому способу життя. Також дедалі більше впроваджуємо теми з вивчення природних явищ, країнознавcтва, історії та культури різних країн світу.
3. Французька мова для дітей. Французькі традиції знані на весь світ, їх шанують, дотримуються, ними захоплюються! У Плейрумі навчають французькій справжнісінькі французькі учителі. Заняття проходять у цікавій та пізнавальній атмосфері – дітки вивчають традиційні дитячі пісеньки та віршики, грають у національні дитячі ігри та влаштовують змагання, готують справжнісіньку французьку випічку і, звісно ж, у ці дні пригощаються власноруч приготованими французькими круасанами з какао. Вивчення французької мови відбувається із залученням захоплюючих для діток креативних проектів, використання пісеньок, постановок та презентацій. Починаючи з простих речей діти поступово заглиблюються у світ французької мови!
4. Індивідуальні заняття з англійської та французької мови! Вам більше до вподоби індивідуальна форма навчання?
Пропонуємо репетиторство з англійської та французької з носіями мови.


Вартість навчання

З інформацією про ціни можна ознайомитися на сайті закладу http://playroom.co.ua/klasi-ta-programi-old/cini/


Вікові групи

Дошкільна (0 - 6 років)

Початкова школа (6 - 10 років)


Атестат державного зразка

Школа не надає державний атестат


Додаткові умови:

Формат навчання

Майстер-класи

Мови

Англійська

Французька

Інші сервіси

репетиторство, творчість, ігри, математика, спорт


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Адреса

смт Козин, 08711, вул. Київська, 170, 31 км Старообухівської траси

044 594 60 60

050 014 30 15

м. Київ, вул. Дегтярівська, 25А

066 456 41 41

066 104 04 84

м. Київ, вул. Тарасівська, 38

095 574 19 19

м. Київ, пров. Чеховський, 3

044 482 18 07

066 937 24 24, 096 993 10 69

http://playroom.co.ua/

https://www.facebook.com/playroom.co.ua/


Карта


Події

Події