Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Загальний опис

ВИД ЗАКЛАДУ - Садок, Школа

Освітньо-виховний комплекс (округ) презентує приватну гімназію "Апогей" та спеціалізовану школу-дитсадок «Лісова казка» з поглибленим вивченням іноземних мов.
У 1992 році в місті Києві зареєстрована спеціалізована школа-дитсадок «Лісова казка» з поглибленим вивченням іноземних мов, а на її базі відкрито гімназію «Апогей», що надало можливість створити освітньо-виховний комплекс (округ) та розпочати процес реалізації однієї з освітніх технологій: особистісно-орієнтованої безперервної системи навчання та виховання дітей з трирічного віку і до випуску з 11-го класу гімназії.
Навчально-виховний процес побудований таким чином, що надає можливість дітям, які перебувають в закладі протягом повного дня, після розумової праці зняти фізичне й емоційне напруження шляхом занять у виховних центрах за інтересами, спортивних секціях, а також прогулянок на свіжому повітрі: заклад займає територію близько трьох гектарів у прекрасній парковій зоні, має літній відкритий плескальний басейн.


Програми викладання

Дитячий садок "Лісова казка" - загальний заклад з гуманітарним та художньо-естетичним напрямом роботи, працює за програмами "Дитина" та "Впевнений старт" для дітей віком від 2,5 до 6 років. В своєму складі має наступні групи (режим роботи з 7:00 до 19:00):
- ясельно-молодша група
- молодша
- середня
- старша
- група короткотривалого перебування дітей ( з 8:30 до 12:30).
Традиційні заннятя:
- зростаємо дужими,
мова рідна, слово рідне,
- художня література,
- дитина у довкіллі,
- віконечко у природу,
- математична скарбничка,
- малювання, лаплення, аплікація,
- граючись, зростаємо.
Додаткові занятя: англійська мова, комп'ютерна грамота, театралізована діяльність, хореографія, умілі рученята, корекційна гімнастика.

Початкова школа "Лісова казка" - загальний заклад з гуманітарним та художньо-естетичним напрямом роботи, працює за навчальними програмами для загальноосвітніх навчальних закладів із навчанням українською мовою та поглибленим вивченням іноземних мов. Для дітей віком від 6 до 10 років. В своєму складі має наступні класи (режим роботи з 7:00 до 19:00):
- 1 клас
- 2 клас
- 3 клас
- 4 клас
Традиційні заннятя:
- українська мова,
- літературне читання,
- англійська мова,
- німецька мова,
- французька мова,
- математика,
- природознавство,
- я у світі,
- трудове навчання,
- мистецтво,
- інформатика,
- основи здоров'я,
- фізична культура.
Додаткові занятя: навколишній світ, основи споживчих знань, уроки сталого розвитку, праця та фантазія, хореографія, гурток "Англійська мова", гурток "У світі інформатики", гурток "Фізична культура", гурток "Викрутаси", гурток "Шахи".

Гімназія "Апогей" - загальноосвітній навчальний заклад ІІ-ІІІ ступенів з гуманітарним напрямом роботи. ДЛя дітей віком від 9 до 17 років. Профіль іноземної філології - 10-11 класи. Поглиблене вивчення англійської мови - 5-9 класи. режим роботи школи повного дня з 8:00 до 18:00. В своєму складі має класи (середня наповнюваність класів 15-20 учнів):
- 5 клас
- 6 клас
- 7 клас
- 8-11 класи.
Традиційні заннятя - інваріантна складова забезпечує реалізацію змісту шкільної освіти за Державним стандартом. 5-6 класи навчаються за новим Державним стандартом. Використовуються чинні навчальні програми, рекомендовані міністерством освіти.
Додаткові занятя: нєвростудії, правознавство, етика ділових відносин, екологія, художня культура, київський вальс, основи споживчих знань.


Вікові групи

Дошкільна (0 - 6 років)

Початкова школа (6 - 10 років)


Атестат державного зразка

Школа надає державний атестат


Додаткові умови:

Спеціалісти

Психолог

Мови

Англійська

Творчість

Хореографія

Музика

Рукоділля

Інші сервіси

творчість, спорт


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Адреса

м. Київ ,вул. Чистяківська, 24

(044) 400-51-79

(044) 443-82-12, (044) 449-54-27

http://apogey.edukit.kiev.ua/


Карта


Події