Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Загальний опис

ВИД ЗАКЛАДУ - Садок

Провідною ідеєю створення освітнього середовища в Колегіум Олімп є формування успішної та впевненої особистості, яка здатна до саморозвитку, самоорганізації, самодисципліни та позитивного впливу на навколишній світ. Для реалізації цієї ідеї в Колегіум Олімп створено психологічно-педагогічні умови для індивідуального підходу до виховання та навчання учнів. Кожна дитина володіє унікальним та неповторним поглядом на один і той самий предмет, подію, оточуючий світ, тому разом із загальноосвітньою програмою, всі учні нашої приватної школи на Оболоні Колегіум Олімп залучені у творчу та проектну діяльність, яка не лише допомагає втілити думки, почуття та ідеї в конкретні результати, а й розвиває дітей у напрямку творчого мислення та нестандартного підходу до звичайних речей. Наша приватна школа на Оболоні ставить цілі та задачі – розкрити унікальні таланти кожної дитини, дати їй поштовх у розвитку індивідуальних особливостей та навчити користуватися набутими знаннями та вміннями протягом всього життя. При цьому розуміння поваги думки іншого та цінностей оточуючого світу є однією з важливих та невід’ємних якостей, які наша школа на Оболоні виховує в дітях будь-якого віку, адже це є дуже важливим та необхідним для соціального комфорту та адаптації як сьогодні, так і в майбутньому. Навчання в Колегіум Олімп ґрунтується на повазі до кожної дитини як до унікальної та неповторної особистості з властивим лише їй набором індивідуальних особливостей.


Програми викладання

Дитячий садок Колегіум Олімп розміщує в собі дітей трьох вікових груп: молодша (Веселі ромашки), середня (Фантазери) та старша (Дослідники).
Якісна підготовка до школи з гарантією вступу; ­ сучасні та творчі методологічні основи навчання, розвитку та виховання, що забезпечують високий рівень знань, умінь та навичок учнів; ­ щоденна увага до емоційного статусу дітей всіх вікових груп, навчання емоційної грамоти; ­ насичене та різнобарвне життя у позаурочний час; ­ унікальна розвиваюча програма ” Світ у долонях”, яка охоплює дітей від 3 до 8 років; ­ обладнанні комфортні приміщення.
Початкова освіта у приватній школі Колегіум Олімп побудована на розвитку в юних колегіантів можливості міркувати, формулювати і аргументувати власну точку зору, спираючись на знання закономірностей та фактів, власні спостереження та досвід. Саме тому учні нашої школи приймають активну участь у створенні дослідницьких, пізнавальних та творчих проектів, готуються до яких за допомоги викладачів та учнів старшої школи. Сприяють розвитку пізнавально-дослідницької діяльності юних колегіантів і екскурсії, що регулярно організовує приватна школа на Оболоні Колегіум Олімп.
Початкова освіта у Колегіум Олімп дає дітям 1-4 класів змогу вивчати такі предмети, як: Українська мова та Літературне читання, Англійська та Французька мови, Математика, Сходинки до інформатики, Навколишній світ (за програмою “Росток”, яка забезпечує високий інтелектуальний рівень розвитку дитини), Я і Україна (природознавство та громадська освіта), Музика, Образотворче мистецтво та Трудове навчання, Основи здоров’я та Фізичне виховання.
Повна середня освіта
Навчання учнів у 5-6 класах приватної школи на Оболоні Колегіум Олімп наповнено якісними уроками, які викладають фахівці високого рівня, чисельними індивідуальними та спільними науковими і творчими проектами.Учні Колегіуму Олімп вивчають такі загальноосвітні предмети, як: Українська мова та література, Зарубіжна література, Англійська мова, Математика, Геометрія та Алгебра, Основи інформатики, Історія України і Києва, Історія Світу, Природознавство, Я і Україна (природознавство та громадська освіта), Географія, Біологія та Астрономія, Хімія та Фізика, Музика, Художня культура, Образотворче мистецтво та Трудове навчання, Фізичне фиховання та Основи здоров’я.Разом із загальноосвітньою програмою, з метою підвищення пізнавально-творчої активності, учні 5-6 класів приватної школи Колегіум Олімп залучені до інноваційної проектної діяльності, а саме: участь у проектах “Навколишній Світ”, “Відкриваючи Світ”, “Територія необмежених можливостей в предметі”, “Крокуючи разом”, “Від мети до мети”, “Олімпійські рекорди” та “Технології успіху”.
У співпраці з учнями 7-8 класів приватної школи на Оболоні Колегіум Олімп найбільшу увагу ми приділяємо вмінню приймати учнями рішення та самостійно їх реалізовувати на спільну користь.Учні Колегіуму Олімп вивчають такі загальноосвітні предмети, як: Українська мова та література, Світова література, Англійська та Французька мови, Геометрія, Алгебра та Інформатика, Історія України та Світу, Біологія, Географія, Хімія та Фізика, Музика, Трудове навчання та Фізичне фиховання.Разом із загальноосвітньою програмою, з метою підвищення пізнавально-творчої активності, учні 7-8 класів приватної школи Колегіум Олімп залучені до інноваційної проектної діяльності, а саме: участь у проектах “Навколишній Світ”, “Відкриваючи Світ”, “Територія необмежених можливостей в предметі”, “Крокуючи разом”, “Від мети до мети”, “Олімпійські рекорди”, “Технології успіху”, огляд знань наприкінці семестру, відкриті контрольні уроки та професійні практикуми.
Команда приватної школи на Оболоні Колегіум Олімп забезпечує реалізацію індивідуальних потреб кожного учня щодо вступу у Вищі Навчальні Заклади України та інших держав світу. Усі учні Колегіуму Олімп успішно складають Зовнішнє Незалежне Оцінювання та реалізовують свої бажання та плани щодо вступу до обраного ними факультету.Учні Колегіуму Олімп вивчають такі загальноосвітні предмети, як: Українська мова та література, Світова література, Англійська мова, Алгебра та Геометрія, Інформатика, Історія України та Світу, Правознавство та Економіка, Географія, Біологія та Екологія, Фізика та Хімія, Художня та Фізична культура.Разом із загальноосвітньою програмою, з метою підвищення пізнавально-творчої активності, учні 9-11 класів приватної школи Колегіум Олімп залучені до інноваційної проектної діяльності, а саме: участь у проектах “Відкриваючи Світ”, “Територія необмежених можливостей в предметі”, “Крокуючи разом”, “Від мети до мети”, “Олімпійські рекорди” та “Технології успіху”.


Вікові групи

Дошкільна (0 - 6 років)


Атестат державного зразка

Школа надає державний атестат


Додаткові умови:

Мови

Англійська

Французька

Наука

Інформаційні технології (ІТ)

Творчість

Музика

Інші сервіси

творчість, ігри


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Адреса

м.Київ вул. Полярна, 13-А (Оболонський район, Мінський масив)

044-501-76-69

067-440-67-69

http://k-olimp.kiev.ua/


Карта


Події