Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Загальний опис

ВИД ЗАКЛАДУ - Садок

Ми обрали методику Марії Монтессори. Вона грунтується на принципах усебічного розвитку дитини, кожен аспект важливий (як підготовлене середовище, так і психологічне і фізичне здоров'я дітей). Усю нашу діяльність ми ведемо дотримуючись стандартів AMS (American Montessori Society) і є членами цього співтовариства.
Використовуючи методику Монтессори, ми не зупиняємося тільки на класичних підходах, ми даємо можливість дитині розвинутися творчо, впроваджуючи спеціалізовані творчі і спортивні класи. Ми стежимо за усіма тенденціями в освіті дітей, відвідуємо значимі світові семінари, конференції і тренінги і впроваджуємо в Україні прогресивний світовий досвід, що б в розвитку наших дітей йти в ногу з часом.


Програми викладання

Курс "Разом з матусею"
Це зайняття розраховане на найменших відвідувачів нашої школи (від 9 місяців до 3-х років).
У класі є зони навичок практичного життя, зона маніпуляції, зона сенсорики, зона розвитку мови, зона руху.
Мами вчаться разом з малюками - не робити вибір за дітей, не відволікати дітей від зайняття, допомагати дітям ставати самостійніше.

Тодлер Клас 2-3 роки
Діти в цьому класі вчаться знаходити баланс між свободою і обмеженнями, привчаються до порядку, вчаться координувати свої рухи, спілкуватися з іншими дітьми.
Окрім індивідуальної роботи в цьому класі проходить багато колективних кругів - музичних, танцювальних, пальчикові ігри, ритміка і тд. Також діти вчаться доглядати за класом, за кольорами, за собою, стають самостійнішими в побутових питаннях.
Велика увага приділяється розвитку мови, мовні вправи і зайняття проводяться найчастіше не індивідуально, а з декількома дітьми одночасно, створюючи дітям умови для перших кроків в комунікації.

Монтессорі Класс від 3-6 років
Найголовніше завдання нашого Монтессорі класу для дитини у віці від 3-6 лет- розкрити і виростити бажання вчитися, цікавитися і вивчати все, що нас оточує.
У нашому класі Монтессорі пропорція педагоги/дети- 1 до 5, що дозволяє якісно здійснювати індивідуальну роботу дитини в Монтессорі середовищі.
Середовище Монтессорі класу складається з декількох зон:
-зона практичного життя
-зона сенсорики
-математика
-мова
-географія
-історія
-творчість
-музика
-наука і довкілля.


Вікові групи

Дошкільна (0 - 6 років)


Атестат державного зразка

Школа не надає державний атестат


Додаткові умови:

Методики/програми

Марії Монтессорі

Мови

Англійська

Творчість

Музика


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Адреса

м Київ, вул. Старонаводницька, 6Б

+38(067) 110 40 10

м Київ, вул. Кошиця, 9-Б

(044) 362-29-05

(097) 735-41-03, (099) 028-66-76

http://klassiki.ua/

https://www.facebook.com/klassiki.pechersk


Карта


Події