Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Загальний опис

ВИД ЗАКЛАДУ - Садок, Школа

«Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа I-III ступенів« Гармонія-ХХI століття »- це престижна елітарна приватна школа з багаторічними традиціями, це кваліфіковані вчителі, здатні створити гуманну, психологічно сприятливу обстановку навчальної праці всіх учнів, реалізувати їх індивідуальні здібності, це атмосфера психологічного комфорту.
Ми маємо можливість орієнтуватися на конкретного учня, адекватно враховуємо реальні можливості дитини, його інтелектуальні, вікові та психологічні особливості. Все працює на кінцевий результат. Ми даємо повноцінні знання по всьому спектру предметів середньої школи-це стратегія діяльності НВК «Гармонія-ХХІ століття»: високий рівень інтелектуального розвитку, створення мотивації необхідності отримання знань, навчання на пізнавальної основі, використання принципів корекційно-розвиваючого навчання і сучасних інноваційних технологій в галузі освіти.


Програми викладання

Ми даємо дітям максимум того, що можливо в наші дні в області освіти:
• Це - стійкі знання з різних предметів, корекційно-розвивальне навчання на пізнавальної основі, нестандартні форми навчання в галузі освіти;
• Це - відмінне здоров'я: заняття фізкультурою, прогулянки на свіжому повітрі, обідній сон у малюків і першокласників;
• Це - обгрунтований санітарними нормами режим дня і повноцінне чотириразове харчування;
• Це - розвиток індивідуальних здібностей дітей до творчості, виховання інтелектуально розвиненої культурної людини.

У школі приділється підвищена увага вивченню предметів для незалежного зовнішнього тестування на індивідуальній основі з орієнтацією на вступ до конкретного вузу.Пробудження і збереження інтересу до іноземної мови здійснюється в молодших класах, під час подальшого навчання викладання іноземної мови проводиться висококваліфікованими вчителями з розмовним досвідом спілкування з носіями мови.

В нашій школі комп'ютерну грамотність учні набувають в сучасному комп'ютерному класі, при цьому практикується орієнтація на сучасні програми обробки і пошуку інформації в мережі Інтернет.


Вікові групи

Дошкільна (0 - 6 років)

Початкова школа (6 - 10 років)

Середня школа (10 - 15 років)

Старша школа (15 - 18 років)


Атестат державного зразка

Школа надає державний атестат


Додаткові умови:

Спеціалісти

Психолог

Педіатр

Творчість

Хореографія

Музика

Інші сервіси

іноземні мови, індивідуальний підхід, лікар, творчість , комп'ютерні науки


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Адреса

м. Одеса, вул. Академіка Філатова, 84-а

(0482) 37-11-31

(0482) 67-74-40

http://harmonia21ct.wixsite.com/school

https://www.facebook.com/УВК-Гармония-21-в...


Карта