Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Загальний опис

ВИД ЗАКЛАДУ - Садок, Табір, Центр дитячого розвитку

У розпорядженні нашого дитячого центру є дитячий содок та табір, які знаходяться у "Курортному", Одеська область.

«Курортне» розташоване на березі моря, в хвойному парку, в поєднанні з добротними умовами, турботливим педагогічним коллектівом, відмінною програмою розвитку.

Дитячий садок:
- у нас в «Чайці» постійно свіже повітря (цілюща суміш морського та хвойного) - дитина 12 годин оздоровлюється природним чином, адже майданчик «дивиться» прямо на море, а навколо розташований 100-річний хвойний парк
- ми застосовуємо комплексне оздоровлення дітей за системою доктора Комаровського (тому що вже давно співпрацюємо з Євгеном Олеговичем): застосовується спеціальна методика загартовування, фізіо та ароматерапії, підтримується заданий режим температури і вологості
- збалансоване меню складено на основі рекомендацій дитячого лікаря-дієтолога у відповідності з усіма канонами дієтології. Ми готуємо тільки зі свіжих продуктів, в меню багато сезонних овочів і фруктів. Всі страви готуються безпосередньо перед прийомом їжі на нашій сучасно обладнаної кухні.
- діти перебувають під наглядом лікаря-педіатра, в саду працюють медпрацівник, психолог і логопед.

Табір:
Наша мета, перш за все, - створити для дитини, стомленої шумом і суєтою сучасного життя, навантаженнями шкільної та понад шкільного навчання, умови для оздоровлення та відпочинку в чудових природно - кліматичних, побутових та соціально - психологічних умовах, оточити її турботою, увагою і любов'ю - це ж наша дитина, наше майбутнє!
Ми розмістимо ваших дітей в комфортних умовах, смачно, як у рідної мами, нагодуємо, покупуємо в морі (не забудемо про панамку), повеземо на екскурсію, в Оперний театр, ввечері посидимо біля вогнища, а перед сном обов'язково запитаємо, що за цей день сподобалося, а що - дуже сподобалося ... І протягом всього дня з нами буде англійська!


Програми викладання

У приватному дитячому садку «Чайка» вашої дитини чекає унікальне середовище для розвитку:
- Висококваліфікований уважний персонал
- Маленькі групи (до 6-7 дітей у групі), що дозволяє гарантувати індивідуальний підхід
- Додаткові розвиваючі заняття на будь-який смак
- Прекрасно обладнані приміщення і розвиваюче середовище

Навчання:
- Курс навчання в дитячому садку «Чайка» проводиться за авторською програмою розвитку особистості, повністю враховує вимоги «Базового компонента дошкільної освіти в Україні».
- Всі викладачі дитячого садка «Чайка» мають вищу освіту і великий досвід роботи за фахом. - З вашими дітьми працюють висококваліфіковані педагоги-психологи, педагоги дошкільної освіти, музикант, хореограф, спортивний інструктор, художник.
- Поєднання індивідуального підходу і впровадження сучасних методик формування особистості дає можливість кожному малюку розкритися і проявити себе в колективі.


Вартість навчання

З інформацією про ціни можна ознайомитися на сайті закладу


Вікові групи

Початкова школа (6 - 10 років)

Середня школа (10 - 15 років)


Атестат державного зразка

Школа не надає державний атестат


Додаткові умови:

Спеціалісти

Психолог

Логопед

Педіатр

Матеріальна база

Біля моря

Окрема будівля

Мови

Англійська

Інші сервіси

табір


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Адреса

м. Одеса, Південна дорога, 172

+38 (048) 788 0 885

+38 (094) 886 0 885, Факс: +38 (048) 705 18 93

http://chayka.od.ua

https://www.facebook.com/chayka.odessa


Карта


Події