Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Загальний опис

ВИД ЗАКЛАДУ - Школа

FOXCOOL є продовженням проекту Дитячий садок “Міні Бамбіні”, якому вже 15 березня 2018 року виповниться 5 років. За ці роки ми здобули довіру батьків та щиру подяку за нашу відповідальну і наполегливу працю.
Наразі дітки підросли та потребують подальшого навчання в школі, яка продовжить філософію садочка “Міні Бамбіні” – Робити Дітей Щасливими!

Трішки розповімо про альтернативну нову школу FOXCOOL.
Це початкова школа повного дня з поглибленним вивченням англійської мови, у приватному затишному будинку, який знаходится за адресою: вулиця Януша Корчака, 11, Київ (ст.м. Нивки).
У 2017 році чекатимемо діточок до першого, другого та третього класів.
Всіляко намагатимемося робити так, щоб діти відчували себе в школі, як вдома.
Бо вдома, діти окрім комфорту, співучасті, свободи відчувають себе в безпеці. Їм не страшно, не соромно і зручно. Ми намагатимемось зробити все, щоб вони почувалися саме так і в нашому закладі. Не страшно помилятися, бути не згодним, сперечатися, виявляти почуття, просити вибачення, знаходити порозуміння, не відповідати очікуванням оточуючих, бути самим собою, йти своїм шляхом, відмінним від інших.
Дуже хочеться, щоб діти навчилися бути щасливими!
Ми виховуватимемо в дітях повагу один до одного, до відмінностей інших, до інакшої точки зору, відповідати за свої дії або бездіяльність. Також вчитимемо свободі, яка обмежена свободою іншого, розумінню що таке добре і що таке погано. Співпрацювати з вчителем та дітьми на партнерських взаємовідносинах.
Це все і є наші цінності, на базі яких ми будуватимемо взаємовідносини, методи навчання та виховання.


Атестат державного зразка

Школа не надає державний атестат


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Адреса

вул. Януша Корчака, 11

+38 (067) 568-73-93

http://foxcool.info/


Карта


Події