Загальний опис

ВИД ЗАКЛАДУ - Школа

Директор Ukrainian GLOBAL School – Іван Довгаль, який майже 15 років віддав розбудові ком’ютерної академії «ШАГ» в Києві, де працював на посаді директора. Іван Іванович є фаундером robo.ua та засновником Robotics Laboratory, навчального майданчику для студентів та стартаперів.

«Наша мрія – зробити навчання для дітей настільки цікавим, щоб вони бігли до школи після вихідних. Я присвятив багато років галузі освіти, працював над підвищенням своєї кваліфікації і завжди був відкритим для нових знань. Коли подорожував по світу, бачив багато систем освіти, підходів до навчання та програм, але мене завжди заворожувала жага до навчання у дітей в деяких країнах, наприклад, у німецькі, французькі, американські школи малеча летить на крилах і, що цікаво, - додому йти не хоче.

Головне – процес навчання. Ми маємо не прямолінійно грузити дитину інформацією, а зацікавити її, проявити власний інтерес до її майбутнього, розкрити таланти учня, пробудити жагу до науки і надихнути дитину вчитись!
Наразі ми підписуємо договори про співпрацю із закордонними партнерами – це і американські освітні заклади, і ізраїльські провідні школи, і латвійські організації.
Ми хочемо долучити до освіти наших учнів найкращих – глобальних спеціалістів, які насправді зможуть поділитись своїми неабиякими знаннями і розкрити потенціал кожного учня, що для нас, як для засновників школи глобальної освіти, дуже важливо.

Окрім стандартної програми, поглибленого вивчення математики, англійської, програмування і провідних технологій, ми не залишаємо поза увагою і творчо- креативний розвиток дітей. У Ukrainian GLOBAL School передбачені абсолютно різні напрямки додаткових секцій – від танців і міні-футболу до робототехніки та відеоблогінгу. Ми намагаємось охопити усі галузі, щоб розвивати дитину в різних напрямках. Учень має отримувати задоволення від навчального процесу, а приємним бонусом від цього – колосальний досвід і море знань.


Атестат державного зразка

Школа не надає державний атестат


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Адреса

Адреса: Київ, пр-т. Лобановського, 4

+380(44)224-50-50

+380(97)224-50-50

http://globalschool.in.ua/


Карта


Події