Запрошуємо відвідати нову екскурсію Знайок до старовинного замку Штейнгеля та майстер клас!

Освіта Нова 18 Червня 2017 Київ 298

Не всі споруди можуть похизуватися своїм загадковим походженням. Замок Штейнгеля, більш відомий як "Замок барона" - один з тих, що мають цікаву і загадкову історію. Він був побудований в 1898 році, і довгі роки викликав велику кількість розмов і суперечок як серед пересічних мешканців Києва, так і серед фахівців-архітекторів. 

За цей час будинок став об`єктом великої кількості легенд. Одна з них говорить, що будівля належала власнику тютюнової фабрики Сальве, який побудував його для своєї коханої. За іншою легендою, будинок належав барону Максиму Штейнгелю, відомому виноробу і підприємцю тих часів. Щоправда барон ніякого відношення до дому не мав, просто він жив неподалік, в будинку  дещо схожому на будинок-загадку. Та й ніякого фабриканта Сальве в природі не існувало - в легенді просто згадано напис в під`їзді будинку (на латині "Salvе" означає "привіт!").

Ми підготували для Знайок захоплюючу екскурсію, під час якої можна відчути себе жителем ХІХ сторіччя, поблукати коридорами де колись ходив барон, та відвідати майстер клас з виготовлення старовинної скриньки.
На батьків чекає не менш цікава екскурсія по галереї.


Організатор: Клуб активних батьків "Знайка"

18 Червня 2017

11:00

м.Київ, вул. Ярославів Вал 1

http://www.znaika-club.com.ua/excursion1493110551/

Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.


Клуб активних батьків "Знайка"

Киев, Подол улица Межигорская, 54 офис 17 (код на двери "17")

+380 (095) 919 0203

+380 (067) 547 2637

http://www.znaika-club.com.ua/text/our_add...

https://www.facebook.com/znaika.com.ua


Події