Таємниці лялькового театру!

Освіта Нова 24 Червня 2017 Київ 269

Знайка знов відкриває вам таємниці! Цього разу - таємниці лялькового театра!

Мы дізнаємось про шлях створення вистави, від моменту вибора п`єси до репетицій. Довідаємось про роботу ЧАРІВНИКІВ театральних цехів, які своєю унікальною майстерністю створюють дивовижний світ казки, який ми бачимо на театральній сцені.

Ми взнаємо хто такі ляльководи, художники-бутафори, художники-модельєри. А ще, в театрі працюють механіки - люди, що допомагають вдихнути життя в кожну театральну ляльку з допомогою хитромудрих прихованих механізмів.  

Під час екскурсії ми зрозуміємо, як з допомогою світла на сцені можна змінити час доби і навіть пору року - все це робота художників по світлу! Почуємо як Чарівники звукооператори наповнюють чарівними звуками глядацьку залу. Під час екскурсії ми познайомимось з багатьма театральними професіями! 
Ми впевнені, що відкривши вам театральні секрети, ми лише збільшимо вашу зацікавленість в пізнанні чарівного світу лялькового театра. 

На завершення екскурсії ми спробуємо створити ляльку-дергунчика.
 

 


Організатор: Клуб активних батьків "Знайка"

24 Червня 2017

Київ вулиця Михайла Грушевського, 1а

http://www.znaika-club.com.ua/excursion1411386804/

Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.


Клуб активних батьків "Знайка"

Киев, Подол улица Межигорская, 54 офис 17 (код на двери "17")

+380 (095) 919 0203

+380 (067) 547 2637

http://www.znaika-club.com.ua/text/our_add...

https://www.facebook.com/znaika.com.ua


Події