Інтерактивний театр для дітей 2-6 років. Казка, ігри, творчість!

Освіта Нова 06 Квітня 2017 Київ 428

Чекаємо всіх малюків від 2 рочків на казочці про Маму Му!
Вистава про непосидючу, допитливу корову Маму Му, яка знає як доставити собі радість та поділитися нею з іншими. І зовсім не дивно, що їй подобається гойдатися на гойдалках, цікаво лазити по деревах, а коли стає нудно вона сідає на велосипед і рушає за новими пригодами разом зі своїм кмітливим і надійним другом Вороном, який добре знає, що цікавість може призвести до труднощів… Після вистави на малюків чекають активні ігри та творчість по мотивам казки. А по завершенню за чашко чаю ми поговоримо про те, наскільки важливо мамі піклуватися про себе, приділяти собі час і увагу.

Інтерактивний театр - це розважальний формат для відпочинку батьків з маленькою дитиною в клубі для дітей та батьків "Молоко"
Тривалість театру 1 година. Мова лялькової вистави-російська.
Кількість гостей обмежена - до 10.
Вартість: 80 грн (дитина та дорослий).
Заохочуємо взяти з собою змінне взуття. А також просимо приходити на 15 хвилин раніше, щоб малюку було легше адаптуватися, а ведучі мали змогу вчасно почати захід.


Щоб зареєструватися на казку достатньо зателефонувати за номером клубу та забронювати місце: (093)065-43-56. 
Адреса клубу "Молоко": вулиця Кирилівська 24А (стара назва: вулиця Фрунзе), шукайте вивіску "Молоко".

Інтерактивний театр ми проводимо два рази на місяць. Кожен місяць казки з різними сюжетами та героями.
Інтерактивний театр - це захід для всієї родини, "вихід у світ" для сім'ї з маленькою дитиною! Зустріч з друзями, спілкування з іншими дітьми різного віку (в театр зазвичай запрошуються діти від 2 до 6 років, можуть бути присутніми старші брати і сестри). Це соціальний та емоційний розвиток, проживання різних ситуацій і почуттів разом з героями казки під час вистави та ігор. Розвиток образного мислення дитини!

Діти обожнюють казки. З їх допомогою вони уявляють себе одним з персонажів, пізнають світ, вчаться переживати і виражати емоції. А уявіть казку, яку можна не просто послухати, а й бути її частиною, "пограти" в неї ... Саме це ми Вам і пропонуємо!


06 Квітня 2017

18:00 - 19:00

м. Київ, вул. Кирилівська 24а

https://www.facebook.com/events/633830100145950/?notif_t=plan_user_invited&notif_id=1491212000025768

Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.


Події