Загальний опис

ВИД ЗАКЛАДУ - Інше

ОСВІТНІЙ ЦЕНТР INSIGHT - школа тьюторів та викладачів майбутнього, просвітницький модуль для батьків, публічна платформа обговорення питань реформування освіти.
Освітній центр покликаний синтезувати нову освітню програму, що гармонійно пов’яже ключові підходи програм, що існують, із формуванням нового професійного середовища спеціалістів у сфері освіти та свідомих батьків, здатних допомогти дітям набути необхідні навички ХХI століття та підготувати їх до сучасних викликів.

СТРУКТУРА ОСВІТНЬОГО ЦЕНТРУ:
1. Аналітичний центр із розробки інноваційних інтерактивних навчальних курсів, їх постійного оновлення та адаптації до індивідуальних потреб дитини і конкретних запитів.
2. Тренінговий центр, що здійснює практичне навчання викладачів, виховників, тьюторів, психологів найновішим методикам роботи з дітьми у Школі нового формату.

ЦІЛІ ДІЯЛЬНОСТІ:
- акумуляція новітніх методик навчання, виховання та розвитку дітей в Україні;
- формування середовища небайдужих викладачів, вихователів, тьюторів – постійний обмін досвідом, акумулювання навичок та методів у сфері роботи та виховання;
- публікація друкованих матеріалів щодо новітніх методів навчання та виховання дітей та молоді;
- періодичні зустрічі, навчальні тренінги, семінари для батьків;
- формування вимог та критеріїв для Школи нового формату.


Атестат державного зразка

Школа не надає державний атестат


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Адреса

Вул. Голосіївська

+38(067)326-49-40

http://creativeschool.com.ua/navchalno-met...

https://www.facebook.com/insight.net/

Написати повідомлення

Події

Дописи
Події