Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Загальний опис

ВИД ЗАКЛАДУ - Садок, Центр дитячого розвитку

Місія – навчити дітей бути щасливими та реалізованими в світі, який динамічно змінюється.

Мета – створити українське середовище для екологічного виховання щасливої, творчої та самодостатньої особистості.

Граючи з дитиною, ми направляємо її розвиток на розкриття її геніальних здібностей, надбання корисних навичок та вмінь, якими вона буде користуватися все своє життя:
- самостійно навчатися
- швидко приймати рішення
- творчо вирішувати завдання
- креативно та системно мислити
- ефективно діяти
- легко і позитивно спілкуватися


Програми викладання

Україна не стоїть осторонь від глобальних процесів які стрімко поширюються в усьому світі. Світом розгорнулася епоха швидкісних комунікацій. Все людство вже відчуло на собі її потужний поштовх. Він спричинив справжню ланцюгову реакцію глобальних революційних змін в усіх галузях життєдіяльності людства. Мільярди людей, разом з можливістю особистого спілкування без кордонів, отримали можливість дистанційного доступу до багатьох найкращих освітніх послуг майже з «перших рук». Світом вже крокує нова революція – революція в навчанні. Вона стрімко рухається усіма країнами і континентами. Бо більшість країн вже відчули головну потребу нової епохи у великій кількості інтелектуально розвинутих, креативно мислячих, фізично здорових та морально відповідальних за долю всієї планети, людей. Стало очевидним, що долю щасливого майбутнього будь якої національної держави, та й людства в цілому, у найближчий час, буде вирішувати ефективний розвиток їх інтелектуальних сил. І поява нашого Дитячого розвиваючого центру «Ясеня» була свідомою відповіддю на цю потребу. Потребу в сучасних новітніх освітніх програмах і підходах до навчання.

Базовим системним підходом до розвитку дітей ми використовуємо авторську Програму «Світлячок» Н.В. Імбицької за якою успішно працюють система центрів в Дніпрі, Одесі, Київі.

ЧОМУ ВАРТО ОБРАТИ ЯСЕНЯ?
Ми спілкуємось і навчаємось українською мовою. Ваша дитина матиме нагоду в невимушеній ігровій формі опанувати рідну мову, сформувати широкий словниковий запас і вільно його використовувати.

Наш базовий принцип у вихованні – повага до особистості дитини. Педагоги-психологи центру «ЯсенЯ» вміють побачити і розвинути приховані здібності і таланти, які має кожна дитина.

Пізнаємо світ, граючись. Всі методики, які використовуються в центрі «ЯсенЯ» є сучасними, комплексними та апробовані багаторічною практикою досягнень світової і вітчизняної педагогіки, а також адаптовані до вікових потреб дітей.

Ми усвідомлюємо індивідуальність кожної дитини і створюємо для батьків органайзер успіхів і досягнень. Психологи та педагоги центру надають песрсональні рекомендації щодо підтримки дитини на шляху її розвитку.


Вартість навчання

7000 грн/місяць


Вікові групи

Дошкільна (0 - 6 років)


Атестат державного зразка

Школа не надає державний атестат


Додаткові умови:

Спеціалісти

Психолог

Формат навчання

Підготовка до школи

Ранній розвиток

Мови

Українська

Англійська

Спорт

Шахи

Йога

Футбол

Бойові мистецтва

Художня гімнастика

Методики/програми

Пісочна терапія

Демократична освіта

Казко-терапія

Проектний підхід

Гуманна педагогіка

Навчання у грі

Арт-терапія

Творчість

Музика

Хореографія

Матеріальна база

Спортзал

У місті

Дитячий майданчик

Сервіси

Харчування

Наука

Логіка


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Адреса

м. Дніпро, вул. Ясельна, буд. 1

+380675653576

http://www.yasenya.xid.ua/

https://www.facebook.com/childplaceyasenya

Написати повідомлення

Карта


Події