Загальний опис

ВИД ЗАКЛАДУ - Клуб/гурток, Центр дитячого розвитку

Технічні студії "Винахідник" - міжнародна мережа позашкільних освітніх закладів, де діти віком від 3 до 16 років навчаються на курсах, від раннього розвитку до робототехніки та програмування, за допомогою навчальних конструкторів LEGO.
Вихованці «Винахідника» регулярно беруть участь у змаганнях українського (ROBOTICA, FIRST LEGO League та FIRST LEGO League Junior) та міжнародного масштабу (World Robot Olympiad).
З 2008 року відкрито 25 студій в Україні та Молдові, у яких навчаються понад 12000 вихованців.
Вивчати робототехніку, IT, інженерію, фізику, механіку, архітектуру та інші природничі науки цікаво та захопливо у Технічних студіях «Винахідник»! Ваша дитина опанує навички конструювання, дрібної моторики, командної взаємодії, комунікації, аналітичного мислення, програмування, що допоможе їй здобути актуальну професію майбутнього!
Перелік курсів в Технічних студіях «Винахідник»:
I. Для дітей віком 3-6 років
1. "Перші відкриття" (3-4 р.).
2. "Світ навколо" (4-5 р.).
3. "Винаходи людства" (5-6 р.).
4. "Підготовка до школи" (5-7 р.).
II. Для дітей віком 6-10 років:
1. Юні інженери" (6 -7 р.).
2 "Робототехніка 2.0" (6-8 р.). - рівень 1 і 2.
3. "STEM junior" (8-9 р.).
4. "Наука і технологія" (8-10 р.). - рівень 1 і 2.
III. Для дітей віком 10-16 років:
1. "Архітектура" (8-16 р.). - рівень 1 і 2.
2. "Робототехніка 3.0" (10+ р.). - рівень 1, 2, 3, 4.
3. "Developer" (12-16 р.).
4. "STEM FLL" (10-16 р.).


Програми викладання

I. Для дітей віком 3-6 років

Курс «Перші відкриття» (3-4 роки)
Опис курсу. Курс призначений для наймолодших 3-річних винахідників, які роблять перші відкриття у пізнанні світу та перші спроби у створенні найпростіших конструкцій.
Заняття проводяться в ігровій формі, у супроводі інтерактивних презентацій, із широким використанням наочності. Разом з винахідливим майстром LEGO-чоловічком діти потрапляють у різні пригоди, допомагають героям казок, випробовують можливості сучасної техніки, створюють неповторні споруди.
Такий підхід робить процес засвоєння понять про колір, величину, форму предметів набагато простішим, стимулює розвиток фантазії та дарує дітям почуття радості від спроможності творити красу власноруч.
Навички та здібності, що розвиваються: розвиток сенсорики, уваги, пам’яті, дрібної моторики та мовлення, заохочення до спілкування з однолітками, оволодіння елементарними технічними прийомами конструювання.
Перспективи для дитини:
1. Можливість продовжити навчання на наступному курсі «Світ навколо»;
2. Участь у конкурсах від ТС «Винахідник»;
3. Участь у виставці творчих робіт в рамках Фестивалю ROBOTICA.
Вік дітей: 3-4 роки;
Тривалість заняття: 45 хв;
Частота занять: 1-2 рази на тиждень;
Тривалість курсу: 2 семестри;
Кількість дітей в групі: 6 дітей, діти працюють індивідуально

Курс «Світ навколо» (4-5 років)
Опис курсу. Курс створено для 4-річних дітей, які активно пізнають світ, ставлять безмежну кількість питань і шукають на них відповіді.
На заняттях маленькі учні створюють яскраві моделі, досліджують їх, роблять висновки.
Досвідчений майстер LEGO-чоловічок є співучасником усіх пригод. На кожному занятті пропонує малятам повчальну історію, під час якої вони отримують нові знання та удосконалюють вміння с конструювання.
Проведення занять у супроводі інтерактивних презентацій сприяє унаочненню матеріалу, допомагає вмотивувати та зацікавити дітей, стимулює розвиток безмежної уяви та вияв позитивних емоцій.
Навички та здібності, що розвиваються: формування конструкторських вмінь, розвиток активного мовлення, пізнавальних та творчих здібностей, здатності до міркування, узагальнення, висловлювання своїх думок, заохочення до вирішення завдань логіко-математичного спрямування, виховання самостійності, наполегливості.
Перспективи для дитини:
1. Можливість продовжити навчання на наступних курсах «Винаходи людства» та «Підготовка до школи»;
2. Участь у конкурсах від ТС «Винахідник»;
3. Участь у виставці творчих робіт в рамках фестивалю ROBOTICА
Вік дітей: 4-5 років;
Тривалість заняття: 1 год;
Частота занять: 1-2 рази на тиждень;
Тривалість курсу: 2 семестри;
Кількість дітей в групі: 6 дітей, діти працюють індивідуально.

Курс «Винаходи людства» (5-6 років)
Опис курсу. Цей курс розроблено для більш досвідчених 5-річних легомайстрів, що прагнуть дізнатись про технічні винаходи різних часів та їх вплив на розвиток людства, походження оточуючих нас речей, дослідити Космос, зберегти нашу планету зеленою та спробувати власні сили у створенні проекту міста майбутнього.
Конструюючи моделі на заняттях у студії, досліджуючи їх, вигадуючи творчі композиції, маленькі учні втілюють свої мрії, оскільки можуть відчути себе і космонавтом, і шукачем підводних скарбів, і захисником природи, і машиністом надшвидкісного електропоїзду.
Усі заняття проводяться у супроводі інтерактивних презентацій, які містять фото та відео матеріали, цікаві завдання та експерименти. Завдяки цьому діти вчаться розуміти основні закономірності облаштування всесвіту, стають більш самостійними та почувають себе справжніми винахідниками і творцями майбутнього.
Навички та здібності, що розвиваються: удосконалення конструкторських вмінь, розвиток усіх пізнавальних процесів – сприйняття, мислення, мовлення, уваги, пам’яті, уяви, просторового орієнтування, формування цілісного світогляду, вміння планувати свою роботу, визначати мету та досягати її, активізація творчості.
Перспективи для дитини:
1. Можливість продовжити навчання на наступних курсах «Юні інженери», «Підготовка до школи» та «Робототехніка 2.0;
2. Участь у конкурсах від ТС «Винахідник»;
3. Участь у виставці творчих робіт в рамках фестивалю ROBOTICA.
Вік дітей: 5-6 років;
Тривалість заняття: 1 год;
Частота занять: 1-2 рази на тиждень;
Тривалість курсу: 2 семестри;
Кількість дітей в групі: 6 дітей, діти працюють індивідуально.

Курс «Юні інженери» (6-7 років)
Опис курсу. Курс занять «Юні інженери» призначений для дітей, що проявляють неабияку цікавість у пізнанні навколишнього світу і розумінні законів його існування. В основі курсу – знайомство дітей з різними видами рухів (обертальний, коливальний, поступальний) та роботою простих механізмів і передач руху, таких як: шестерня, колесо та вісь, блок, важіль, шківи та ремені, похила площина, зубчаста, ремінна, черв’ячна, рейкова передачі, кривошипний та храповий механізми.
Діти, досліджуючи роботу механізмів, з якими вони мають справу у повсякденному житті, відчують себе юними вченими, інженерами, винахідниками. На заняттях учні отримають перший дослід наукового підходу до досліджень, включаючи спостереження, осмислення, прогнозування, аналіз.
Навички та здібності, що розвиваються: дрібна моторика, розуміння основ механіки, технічна грамотність, технічний словниковий запас, вміння працювати в команді.
Перспективи для дитини: Участь в конкурсі-виставці LEGO-творчості на щорічному Всеукраїнському Фестивалі ROBOTICA.
Вік дітей: 6-7 років;
Тривалість заняття: 1 год 10 хв;
Частота занять: 1 раз на тиждень;
Тривалість курсу: 2 семестри;
Кількість дітей в групі: 8 дітей, діти працюють індивідуально.

Курс «Підготовка до школи» (5-7 років)
Опис курсу. Це розвивально-пізнавальний курс для майбутніх школяриків, що включає захопливі заняття з математики, логіки, комунікації та грамоти (навчання читання і підготовка руки до письма).
Усі заняття проходять у супроводі інтерактивних яскравих презентацій, кожна дитина працює з окремим набором деталей та зошитом для виконання практичних і домашніх завдань.
Усі серйозні поняття про числа, цифри, величини, геометричні фігури, простір, час, букви і звуки, слова і речення, причинно-наслідкові зв’язки викладаються у легкій та доступній для розуміння ігровій формі та закріплюються на основі маніпуляцій зі створеними моделями.
Займаючись на курсі, діти зрозуміють закони облаштування всесвіту, відкриють таємниці шкільного приладдя, дослідять будову та природу Землі, потраплять у різні історичні часи, відчують себе справжніми науковцями, спробують себе у ролі фахівців різних професій.
Навички та здібності, що розвиваються: формування цілісного світогляду, розвиток зв’язного мовлення, збагачення словника, навчання читання, робота над граматичною правильністю мовлення, підготовка руки до письма, ознайомлення з математичними поняттями (кількість і лічба, геометричні фігури, величини та способи їх вимірювання, уявлення про простір і час), вправляння у розв’язанні прикладів і задач, розвиток логічних операцій мислення (систематизація, класифікація, порівняння, узагальнення), відповідальності, самостійності, вміння працювати у команді.
Перспективи для дитини:
1. Можливість продовжити навчання на наступних курсах «Робототехніка 2.0».
2. Участь у конкурсних заходах від ТС «Винахідник».
3. Участь у виставці творчих робіт в рамках Фестивалю ROBOTICA.
Вік дітей: діти віком від 5 до 7 років, що вступатимуть у наступному році до школи;
Тривалість заняття: 1 год. 10 хв;
Частота занять: 2 рази на тиждень;
Тривалість курсу: 2 семестри;
Кількість дітей в групі: 6-8 дітей.

II. Для дітей віком 6-10 років

Курс «STEM Junior» (8-9 років)
Опис курсу. STEM (Science, Technology, Engineering, Mathematics) Junior - курс, що поєднує комп’ютерні та природничі науки, проектування та математику, а також сприяє набуттю навичок XXI-го століття – командної роботи, комунікації, роботи над проектами, аналітичного мислення, швидкого пошуку та обробки інформації.
На заняттях STEM junior діти конструюватимуть різноманітні моделі та вирішуватимуть актуальні наукові здачі (наприклад, утилізація та переробка сміття, боротьба з природними катаклізмами, відновлювальні джерела енергії та інше).
Навички та здібності, що розвиваються: за допомогою спеціального програмного забезпечення StoryVizualizer діти набуватимуть практичних навичок роботи з комп’ютером на навчаться робити презентації своїх проектів. Працюючи в командах по 4 учні над одним проектом діти вчитимуться командній роботі та комунікаціям.
Перспективи для дитини: участь у фестивалі FLL junior в рамках фестивалю ROBOTICA.
Вік дітей: 8-9 років;
Тривалість заняття: 1 год 45 хв;
Частота занять: 1 раз на тиждень;
Тривалість курсу: 2 семестри;
Кількість дітей в групі: 8 дітей, командна робота.

Курс «Робототехніка WeDo» (6-8 років)
Курс «Початкова робототехніка WeDo 1 рівень» (6-7 років)
Курс «Початкова робототехніка WeDo» має 2 рівні і представляє унікальну можливість для дітей 6-7 років опанувати базові поняття робототехніки – конструювання іграшки-робота та програмування його на ПК. Модель збирається з пластмасових деталей та електронних компонент – датчиків, моторів, USB – комунікатора. На заняття з другого рівня Початкової робототехніки WeDo діти мають нагоду поглибити свої знання з основ програмування та технічного конструювання.
Графічне програмне середовище дозволяє легко опанувати основи програмування та алгоритмізації. Заняття побудовані у вигляді захоплюючих історій з пригодами віртуальних героїв Макса і Маші, які намагаються сконструювати різноманітних тварин, казкових героїв, пристрої.
Діти мають змогу сконструювати іграшок-роботів (пташок, крокодила, дзиґу, футболістів), запрограмувати їх на виконання певних дій (співати, їсти рибу, грати у справжній футбол).
Вік дітей: 6-7 років (1 клас);
Тривалість заняття: 1 год 20 хв;
Частота занять: 1 раз на тиждень;
Тривалість курсу: 2 семестри;
Кількість дітей в групі: 10-12 дітей (робота в парах, 1 комп`ютер та набір на 2 дитини).

Курс «Початкова робототехніка WeDo 2 рівень» (7-8 років)
На заняття з другого рівня Початкової робототехніки WeDo діти мають нагоду поглибити свої знання з основ програмування та технічного конструювання.
Використовуючи ресурсний набір, що містить понад 300 технічних деталей, учні будуватимуть Підйомний кран, Розвідний міст, Оглядове колесо, Трактор, Гелікоптер та багато інших більш складних моделей.
Курс Початкової робототехніки WeDo – це квиток у неймовірно захоплюючий світ створення справжніх роботів.
Вік дітей: 6-7 років (2 клас);
Тривалість заняття: 1 год 30 хв;
Частота занять: 1 раз на тиждень;
Тривалість курсу: 2 семестри;
Кількість дітей в групі: 10-12 дітей (робота в парах, 1 комп`ютер та набір на 2 дитини).

Курс «Робототехніка 2.0» (6-8 років)
Курс «Робототехніка 2.0. 1 рівень»
Опис курсу. «Робототехніка 2.0» - яскравий пізнавальний курс, що дає можливість поринути у захоплюючий світ роботів, наукові проекти, вивчати тваринний світ, дізнаватися про новітні технології та досліджувати космічний простір, конструюючи і програмуючи автономних роботів.
На кожному занятті діти використовують спеціальний набір комплектації ТС «Винахідник», що дозволяє сконструювати та запрограмувати автономного робота.
Навички та здібності, що розвиваються: протягом курсу діти вивчають основи механіки, математики та програмування. Наші заняття сприяють розвитку мовлення, логічного та технічного мислення, вчать працювати в команді і знаходити спільну мову в колективі.
Перспективи для дитини:
• Участь у Всеукраїнській олімпіаді з робототехніки у категорії WeDo 2.0;
• Участь у виставці LEGO-творчості в рамках фестивалю ROBOTICA.
Вік дітей: 6-7 років(1 клас);
Тривалість заняття: 1 год 30 хв;
Частота занять: 1 раз на тиждень;
Тривалість курсу: 2 семестри;
Кількість дітей в групі: 10-12 дітей(робота в парах, 1 комп`ютер та набір на 2 дитини).

Курс «Робототехніка 2.0. 2 рівень»
Опис курсу. «Робототехніка 2.0» (рівень 2) – це логічне продовження курсу, що дає можливість поринути у захоплюючий світ роботів, наукові проекти, вивчати тваринний світ, дізнаватися про новітні технології та досліджувати космічний простір, конструюючи і програмуючи автономних роботів.
Тепер програмування власних роботів стало ще цікавішим та інтерактивнішим! «Робототехніка 2.0» рівень 2 відкриває нові можливості для наймолодших робототехніків, поєднавши конструювання улюблених роботів з програмуванням у всесвітньовідомому середовищі Scratch. За допомогою Scratch можна створювати свої власні історії, ігри, анімацію, та всі ці інновації поєднувати з конструюванням та програмуванням роботів. Scratch допомагає дітям вчитися мислити творчо, міркувати системно і працювати спільно - необхідні навички для успіху в XXI столітті.
Навички та здібності, що розвиваються: протягом курсу діти вивчають основи механіки, математики та програмування. Наші заняття сприяють розвитку мовлення, логічного та технічного мислення, вчать працювати в команді і знаходити спільну мову в колективі.
Перспективи для дитини:
• Участь у Всеукраїнській олімпіаді з робототехніки у категорії WeDo 2.0;
• Участь у виставці LEGO-творчості в рамках фестивалю ROBOTICA.
Вік дітей: 7-8 років (2 клас);
Тривалість заняття: 1 год 30 хв;
Частота занять: 1 раз на тиждень;
Тривалість курсу: 2 семестри;
Кількість дітей в групі: 10-12 дітей (робота в парах, 1 комп`ютер та набір на 2 дитини).

Курс «Наука і технологія» (8-10 років)
Курс «Наука та технологія 1 рівень» (8-9 років)
Опис курсу. «Наука та технологія» – курс, що дозволяє отримати базові знання з механіки у цікавій формі. Конструюючи та досліджуючи моделі, діти вивчають основні фізичні поняття та закони механіки. Кожне заняття - це як лабораторна робота з фізики, але з улюбленим конструктором LEGO, де, перш ніж провести експеримент та отримати результат, потрібно сконструювати власний прилад.
Навички та здібності, що розвиваються:
1. Робота з вимірювальними приладами;
2. Вміння використовувати переваги простих механізмів;
3. Знання принципів роботи простих механічних приладів та пристроїв.
Перспективи для дитини: Участь в конкурсі-виставці LEGO-творчості на щорічному Всеукраїнському Фестивалі ROBOTICA.
Вік дітей: 8-9 років;
Тривалість заняття: 1 год 30 хв;
Частота занять: 1 раз на тиждень;
Тривалість курсу: 2 семестри;
Кількість дітей в групі: 10-12 дітей (робота в парах, один набір на дві дитини).

Курс «Наука та технологія 2 рівень» (9-10 років)
Опис курсу. «Наука та технологія (2-й рівень)» – курс, що дозволяє поглибити свої знання з основ фізики, отриманих на першому році навчання. На другому рівні навчання діти вивчають розділи «Пневматика» та «Відновлювальні джерела енергії». Кожне заняття - як лабораторна робота з фізики, але з улюбленим" конструктором LEGO, де, перш ніж провести експеримент та отримати результат, потрібно сконструювати власний прилад.
Навички та здібності, що розвиваються: Протягом курсу діти вивчають такі фізичні величини як: тиск, робота та енергія, потужність, сила струму, напруга, та знайомиться з одиницями їх вимірювання: бар, Па, Дж, Вт, А,В.
Перспективи для дитини: Участь в конкурсі-виставці LEGO-творчості на щорічному Всеукраїнському Фестивалі ROBOTICA.
Вік дітей: 9-10 років;
Тривалість заняття: 1 год 30 хв;
Частота занять: 1 раз на тиждень;
Тривалість курсу: 2 семестри;
Кількість дітей в групі: 10-12 дітей (робота в парах, один набір на дві дитини).

III. Для дітей віком 10-16 років

Курс «Архітектура» (8-16 років)
Курс «Архітектура 1 рівень»
Опис курсу. На курсі діти познайомляться з дивовижним світом архітектури. Розглянуть більшість стилів в архітектурі, навчаться їх відрізняти та запам’ятають їх особливості. Вивчать більше сорока архітектурних, композиційних термінів.
За допомогою LEGO діти познайомляться з найвідомішими та найцікавішими прикладами сучасної та стародавньої архітектури. Конструюючи виключно з білих деталей діти зосереджуються на формі споруди, таким чином розвивають свою просторову уяву. На творчих заняттях діти створюють свої шедеври за власними ідеями та ескізами.
На заняттях діти також навчаться працювати з олівцем, зображати план, фасад, розріз та перспективу будівель та споруд.
Навички та здібності, що розвиваються: діти розвивають дрібну моторику рук, просторову уяву, уміння переносити свої ідеї на папір та втілювати їх в моделях. Працюючи в команді, діти навчаються розподіляти обов’язки між собою в залежності від складності моделі або інструкції.
Перспективи для дитини: курс є профорієнтаційним для тих хто бажає ближче познайомитися з архітектурою та професією «Архітектор» та в подальшому стати архітектором.
Вік дітей: 8-16 років;
Тривалість заняття: 2 год;
Частота занять: 1 раз на тиждень;
Тривалість курсу: 2 семестри;
Кількість дітей в групі: до 10 дітей (робота в парах, 1 комп`ютер та набір на 2 дитини).

Курс «Архітектура 2 рівень»
Опис курсу. Курс – продовження «Архітектури. Рівень 1», де діти краще засвоять вже вивчені поняття, виконають нові творчі роботи на закріплення композиційних термінів.
Діти познайомляться з архітектурою країн світу які існували в різні часи, та поринуть у світ сучасної архітектури.
Ми продовжимо розвивати навички виконання ескізу та клаузури в робочому альбомі та втілювати свої найсміливіші ідеї за допомогою LEGO.
Навички та здібності, що розвиваються: діти розвивають дрібну моторику рук, просторову уяву, уміння переносити свої ідеї на папір та втілювати їх в моделях. Працюючи в команді, діти навчаються розподіляти обов’язки між собою в залежності від складності моделі або інструкції.
Перспективи для дитини: курс є профорієнтаційним для тих хто бажає ближче познайомитися з архітектурою та професією «Архітектор» та в подальшому стати архітектором.
Вік дітей: 8-16 років;
Тривалість заняття: 2 год;
Частота занять: 1 раз на тиждень;
Тривалість курсу: 2 семестри;
Кількість дітей в групі: до 10 дітей (робота в парах, 1 комп`ютер та набір на 2 дитини).

Курс «Робототехніка 3.0» (10+ років)
Курс «Робототехніка 3.1»
Опис курсу. Перший рівень має на меті познайомити дітей з сучасним світом роботів, підвищити їх технічну грамотність та розширити світогляд. Основний акцент робиться на конструюванні роботів. Керування роботами відбувається за допомогою пульта дистанційного керування.
Учні аналізуватимуть зв`язок між призначенням і функціями різних роботів та їх конструкцією. Діти навчаться тому, як саме цілеспрямовано і обґрунтовано переходити від ідеї до проектування та побудови власного робота.
На кожному занятті діти будують нового робота і досліджують роботу вузлів, які в ньому використовуються. Вони дізнаються що таке сервомотор і мікропроцесор, диференціал і карданний вал, жорсткість конструкції і центр ваги, коефіцієнт тертя і питомий тиск, тощо. На уроці розглядаються приклади реальних роботів і аналізуються особливості їх роботи.
Навички та здібності, що розвиваються: Дрібна моторика, знання основ механіки, технічна грамотність, технічний словниковий запас, вміння працювати в команді.
Перспективи для дитини:
1. Можливість пройти навчання другому рівню Робототехніки;
2. Можливість прийняти участь в підготовці до Всесвітньої олімпіади з робототехніки.
Вік дітей: 10-16 років;
Тривалість заняття: 2 год;
Частота занять: 1 раз на тиждень;
Тривалість курсу: 2 семестри;
Кількість дітей в групі: 10-12 дітей (робота в парах, 1 комп`ютер та набір на 2 дитини).

Курс «Робототехніка 3.2»
Опис курсу. Другий рівень робототехніки має на меті доповнити конструювання роботів програмуванням на графічній мові. Діти навчаться складати алгоритми та переводити їх у програмний код.
Пройшовши навчання Робототехніка 3.1 діти переходять до вивчення наступної складової робототехніки – програмування. Використовується для цього графічна мова програмування EV3-G. Діти дізнаються, що таке алгоритм і програма, а також як працюють основні датчики робота.
На цьому рівні діти вчаться програмувати рух роботів, порівнюють переваги та недоліки роботи роботів у режимі ручного управління (як на першому рівні) і в автономному режимі. На кожному занятті їх чекає конструювання нового робота і самостійна робота в середовищі програмування. На уроках використовуються і закріплюються шкільні знання з математики, інформатики та фізики.
Навички та здібності, що розвиваються: Дрібна моторика, знання основ механіки, технічна грамотність, технічний словниковий запас, вміння працювати в команді.
Перспективи для дитини:
• Можливість прийняти участь у Всесвітній Олімпіаді з Робототехніки;
• Можливість перейти на наступний рівень: Робототехніка 3.3.
Вік дітей: 10-16 років (після Робототехніки 3.1);
Тривалість заняття: 2 год;
Частота занять: 1 раз на тиждень;
Тривалість курсу: 2 семестри;
Кількість дітей в групі: 10-12 дітей (робота в парах, 1 комп`ютер та набір на 2 дитини).

Курс «Робототехніка 3.3»
Опис курсу. Метою рівня є вивчення більш складних роботизованих механізмів і програмування багатосенсорних систем.
Діти навчаться створювати більш складник автономних роботів, що зможуть самостійно орієнтуватися на полі за лініями розмітки, сортувати об’єкти за кольором, розміром, визначати наявність предметів та оминати перешкоди тощо. Побудовані дітьми роботи будуть оснащені датчиками дотику, кольору, інфрачервоним та ультразвуковим датчиком відстані. Поглиблюється рівень програмування з використанням більш складних програмних конструкцій.
Навички та здібності, що розвиваються: моделювання, конструювання та програмування прототипів роботів, що можуть знайти своє застосування в таких сферах як: логістика, автомобілебудування, будівництво тощо.
Перспективи для дитини:
• Можливість прийняти участь у Всесвітній Олімпіаді з Робототехніки;
• Можливість перейти на наступний рівень: Робототехніка 3.4.
Вік дітей: 11-16 років (лише після Робототехніки 3.2 або екстернат);
Тривалість заняття: 2 год;
Частота занять: 1 раз на тиждень;
Тривалість курсу: 2 семестри;
Кількість дітей в групі: 10-12 дітей (робота в парах, 1 комп`ютер та набір на 2 дитини).

Курс «Робототехніка 3.4»
Опис курсу. Під час курсу діти будуть досліджувати фізичні та хімічні явища за допомогою власноруч створених та запрограмованих роботів.
Діти створять лабораторних роботів, що зможуть проводити хімічні та фізичні досліди. Познайомляться з принципами роботи гіроскопічного датчику, навчаться отримувати та аналізувати експериментальні дані з роботів в режимі реального часу та використовувати їх для покращення роботи моделей. Реалізують передачу даних між роботами за допомогою технології Bluetooth.
Навички та здібності, що розвиваються: програмування складних роботизованих систем, налаштування взаємодії між роботами, вміння аналізувати отримані дані.
Перспективи для дитини:
• Можливість прийняти участь у Всесвітній Олімпіаді з Робототехніки;
• Гарне підґрунтя для курса «Developer».
Вік дітей: 11-16 років (лише після Робототехніки 3.3);
Тривалість заняття: 2 год;
Частота занять: 1 раз на тиждень;
Тривалість курсу: 2 семестри;
Кількість дітей в групі: 10-12 дітей (робота в парах, 1 комп`ютер та набір на 2 дитини).

Курс «Developer»
Опис курсу. В основу цього курсу було покладено наше прагнення дати дітям надійне підгрунтя для подальшого опанування обраної професії у світі ІТ. Увага учнів фокусується на таких розділах, як WEB-технології, мікроелектроніка, основи програмування (с/с++), і все це - через проектну роботу із створення роботів! Також курс містить бонусні теми, такі, як: аккаунт Google та його сервіси, робота з YouTube, Photos, історія обчислювальної техніки, принципи роботи ЕОМ. Таким чином діти зможуть отримати корисні практичні навички та обрати улюблений напрям ІТ для подальшого розвитку.
Навички та здібності, що розвиваються: Дрібна моторика, алгоритмічне мислення, швидкодрук, вміння працювати з кодом, творчі навички, вміння самостійно знаходити рішення, самостійна робота з документацією (фреймворки, мови програмування, бібліотеки, тощо).
Перспективи для дитини:
1. Діти отримуюють приктичні знання, та навички, які вони можуть затосувати вже зараз;
2. Можливість представити свої досягнення на фестивалі Robotica;
3. Можливість поспілкуватись зі спеціалістами в сфері ІТ.
Вік дітей: 13+ років;
Тривалість заняття: 2,5 год;
Частота занять: 1 раз на тиждень;
Тривалість курсу: 2 семестри;
Кількість дітей в групі: 10-12 дітей (робота в парах, 1 комп`ютер та набір на 2 дитини).

Курс «STEM FLL»
Вік дітей: 10-16 років;
Тривалість заняття: 2 год 30 хв або 1 год 30 хв
Частота занять: 1 раз на тиждень або 2 рази на тиждень
Тривалість курсу: 1 навчальний рік
Кількість дітей в групі: до 10 дітей (діти працюють у команді);
Студії, у яких є курс: У студіях Києва та Харкова.
Курс STEM FLL – програма підготовки до міжнародних змагань у програмі FIRST LEGO League, яка відбувається на базі Технічних студій "Винахідник".
Програма включає три складові: Проект, Гра роботів та Основні Цінності (командна робота).
Діти разом з двома тренерами формують команду, досліджують тему Сезону, виділяють вузьку проблему і розробляють її інноваційне рішення та впроваджують як власний старт-ап - з бізнес планом, стратегією та прорахованим бюджетом.
Тема сезону 2017-2018 – "Вода і людина"
Учасники конструюють і програмують автономного робота, який виконує місії на полі.
Місії завжди відповідають темі сезону.
Діти стають класною командою, вчаться працювати злагоджено, розподіляти задачі та відповідальність.
Свої досягнення всі команди представлять на турнірі (регіональному та всеукраїнському, за результатами змагань)
Найкращі команди отримають можливість представити Україну на міжнародних змаганнях у Сполучених Штатах Америки.


Вартість навчання

Перше пробне навчання - 150 грн


Вікові групи

Дошкільна (0 - 6 років)

Початкова школа (6 - 10 років)

Середня школа (10 - 15 років)

Старша школа (15 - 18 років)


Атестат державного зразка

Школа не надає державний атестат


Додаткові умови:

Наука

Робототехніка

Логіка

Інформаційні технології (ІТ)

Формат навчання

Підготовка до школи

Ранній розвиток

Тьюторство

Дистанційне навчання

Майстер-класи

Матеріальна база

Окрема будівля

Методики/програми

Проектний підхід

Навчання у грі


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Адреса

м. Харків, пр. Науки, 9

+38(099)612 98 50

+38(067)448 29 29

м. Харків, вул. Валентинівська, 23Є

+38(067) 371 90 90

+38(066) 386 05 71

м. Харків, пр. Гагаріна, 43

+38(067) 623 90 90

+38(066) 465 88 02

http://vynahidnyk.org

https://www.facebook.com/vynahidnyk.kharkiv/

Написати повідомлення

Карта


Події

Дописи
Події