Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Загальний опис

ВИД ЗАКЛАДУ - Школа

Парк-школа «Be Happy», це альтернативна демократична школа для дітей 5-16 років. Вона створена за прикладом інших існуючих альтернативних демократичних шкіл в Європі та інших країнах світу.
Наші діти проходять необхідну атестацію в державних школах, навчаючись в них на індивідуальній формі навчання, дистанційної або екстерном.
У нас немає оцінок, але всі отримують похвалу за результат праці і за будь-яку ініціативу. У нас немає класно-урочної системи. У кожній групі до 10 осіб.
Ми навчаємо через практику. Ставимо перед дітьми проблеми і організовуємо їх на вирішення поставлених завдань. Ми формуємо у дітей уміння вчитися, і вміння використовувати отримані знання на практиці. Ми розвиваємо здатність до самоорганізації.
Впроваджуючи в практику різні методики і технології ТРВЗ педагогіки, технології розвитку критичного мислення ми вирішуємо наступні педагогічні завдання:
1. Виховні:
- Формування у дітей правильного ставлення до навколишнього світу, основ аналізу дійсності;
- Розвиток у дітей самостійності, впевненості в своїх силах, відчуття, що вони можуть впоратися з вирішенням будь-якого завдання.
2. Освітні:
- Підвищення рівня загальної освіченості учнів;
- Формування позитивного ставлення дітей до навчального процесу;
- Вміння аналізувати і вирішувати винахідницькі, практичні та соціальні завдання;
- Розвиток креативного мислення.
3. Розвиваючі:
- Розвиток пам'яті, уваги, логіки та інтелекту в цілому;
- Розвиток творчих здібностей (швидкості, гнучкості, оригінальності мислення); - Розвиток просторового мислення; - розвиток мовлення; - Вміння аналізувати, синтезувати, комбінувати; - Розвиток творчої уяви.
У школі працює підготовча і молодша група. В нашій школі передбачено проведення зборів, на яких присутні і дорослі і діти, при цьому голос дитини дорівнює голосу дорослого. Ми їздимо на екскурсії, ходимо в походи, розвиваємося в творчих студіях.


Програми викладання

Ми дотримуємося стандартів, які вимагає Міністерство освіти України. Але програму ми виконуємо іншими методами. Наші педагоги працюють за авторськими програмами, які самі розробляють. На заняттях ми використовуємо завдання ТРИЗ педагогіки, які стимулюють дітей до аналізу, пошуку рішення. У кожному занятті ми знаходимо практичні завдання, що б діти через практику освоїли необхідний матеріал. За рахунок того, що на занятті присутні не більше 8 чоловік, результативність сприйняття і засвоєння інформації дуже висока. Ми вчимо дітей самостійності, самоорганізації.
У другій половині дня ми проводимо такі додаткові курси: Глина, Кулінарія Музика / Танці / Спів, Hand маде, Шашки, Шахи, Орігамі, Кірігамі, Конструювання, Театр, Досліди, Історія, Культура, Робота з деревом, Живопис / Малюнок, Вільна боротьба, Англійська. Дитина встигає відвідати в день 2-3 курсу.


Вікові групи

Дошкільна (0 - 6 років)

Початкова школа (6 - 10 років)

Середня школа (10 - 15 років)


Атестат державного зразка

Школа не надає державний атестат


Додаткові умови:

Формат навчання

Хоумскулінг

Дистанційне навчання

Творчість

Рукоділля

Театр

Інші сервіси

гуртки, іноземні мови, екстернат, творчість, спорт, парк-школа


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Адреса

м. Полтава, пр. Вузький, 1

066-622 04 35

067-190 36 45

http://parkschool.poltava.ua/

https://www.facebook.com/Альтернативная-шк...


Карта


Дописи
Події