Загальний опис

ВИД ЗАКЛАДУ - Табір

Запрошуємо зануритися в англомовне середовище табору Summer camp дітей від 6-ти до 11-ти років, та провести незабутні канікули у команді прекрасних педагогів і веселих аніматорів.
Щодня з дітьми працює досвідчений педагог з помічником (креативний аніматор) та гість з іноземної країни - native speaker.

Ми пропонуємо цікаву тематично-пізнавально-розважальну програму, а саме:

вдосконалення навичок англійської найефективнішим способом - спілкуванням з носієм;
командні та спортивні ігри на свіжому повітрі (локація Голосіївського парку);
творча майстерня: різноманітні майстер-класи та креативні проектні роботи;
квести, вікторини, та багато іншого.

Також кожного тижня дітей чекають незабутні враження від запланованих нами екскурсій, вечірок та різних розважальних заходів!
Режим роботи табору з понеділка по п'ятницю з 8:30 до 19:00.

Ми починаємо роботу 3 червня та будемо з Вами протягом двох місяців. Кількість місць обмежена, записатися можна за телефонами +38(067) 325 25 10 та +38(050) 335 79 35.
Чекаємо на Вас!


Програми викладання

Теми тижнів:
1. Вартові землі
Світ наш охороняють вартові, кожен з яких несе свою місію. Ми познайомимось з кожним з них, щодня матимемо справу з новим викликом та традиціями на нашій землі.
2. Global Village
Наш світ — велике село, де варто завітати до кожної хати. Але саме на Global Village ми завітаємо в село європейських країн з сучасними, але витриманими традиціями, культурою, кухнею та дозвіллям.
3. Легенди Скандинавії
Мало хто знає, але за легендами Скандинавії наш світ тримається на прихильності богів. Разом пізнаємо таємниці Асґарду, великі відкриття вікінгів, осягнемо силу Одіна і Тора.
4. Цивілізація
Ми завжди розвиваємось, йдемо вперед. А що як нам дадуть шанс почати все спочатку? Де треба буде досягати певний рівень розвитку, отримувати нові можливості і шанси? Тоді давай запустимо гру «Цивілізація» разом і досягнемо найвищого рівня.
5. American weekend
Каліфорнія, Маямі Біч, Флорида, посиденьки біля Гарварду, NBA, дикий Техас та все-все-все, що якнайкраще говорить про те, що це USA, baby! Поїхали з нами і бери з собою друзів.
6. Disneyland
Пірнемо в світ Дісней, де дитинство проходить крізь роки і навіть дорослий занурюється сповна! Заглянемо за лаштунки створення мультфільмів та анімацій, пізнаємо світ Дісней та його героїв — буде страшенно цікаво.


Вартість навчання

Вартість одного тижня, з усіма активностями 2500 грн, додатково сплачується харчування. Вартість повного раціону на день 120 грн: сніданок 20 грн, обід 70 грн, вечеря 30 грн. (сніданки можна не замовляти).
В разі авансової оплати 4-х тижнів (та більше) вартість одного тижня складатиме 2300 грн.
За додаткову плату ми пропонуємо відвідування басейну, вартість біля 120-130 грн грн. (в залежності від к-ті бажаючих). Відвідування басейна 2 раза в тиждень.


Вікові групи

Початкова школа (6 - 10 років)


Атестат державного зразка

Школа не надає державний атестат


Додаткові умови:

Мови

Українська

Російська

Англійська

Формат навчання

Літній табір

Творчість

Рукоділля

Театр

Музика

Спорт

KidFit (дитячий фітнес)

Матеріальна база

Дитячий майданчик

Басейн

У місті


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Адреса

м. Київ, вул. Голосіївська 13-Б

+38(063) 537-18-96

+38(050) 335-79-35

https://www.facebook.com/Дитяча-студія-Пан...

Написати повідомлення

Карта


Дописи
Події