Загальний опис

ВИД ЗАКЛАДУ - Клуб/гурток, Табір

Cool Kids - це простір для дітей від 6 років.
Це освітній проект, головною метою якого є отримання навичок і компетенцій через наочне навчання: бізнесу, творчості, комунікацій, мов і загальних знань.


Програми викладання

Чому дитині необхідно провести літні канікули з командою професійних педагогів "Cool Kids", і що входить в програму Summer Adventure Camp:

- творчі майстер класи: заняття творчістю розкривають потенціал дитини, розбурхують фантазію. Відмінно стимулюють розвиток правої півкулі головного мозку, що позитивно позначається на гармонійний розвиток особистості в цілому.
- заняття з англійської та китайської мови проводять професійні педагоги центру вивчення іноземних мов Freedom, спілкування з дітьми в неформальній обстановці і дружнє середовище гарантують легке і якісне засвоєння матеріалу.
- екскурсії: театри, музеї, виставки - познайомимо дітей з нашим рідним містом, розповімо про історію та видатних особистостей Одеси. Долучимося до мистецтва. Безсумнівно, це позитивно вплине і розширить кругозір.
- індивідуальний підхід до дитини,
- також ми будемо грати, веселитися, ходити на пляж і влаштовувати вечірки.


Атестат державного зразка

Школа не надає державний атестат


Додаткові умови:

Матеріальна база

Біля моря

Формат навчання

Літній табір

Сервіси

Екскурсії

Творчість

Театр

Мови

Англійська


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Адреса

м. Одеса, вул. Фонтанська дорога 49

+38(067)557-38-93

http://coolkidsod.blogspot.com

http://facebook.com/Cool-Kids-579104522256436


Карта


Дописи
Події