Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Загальний опис

ВИД ЗАКЛАДУ - Табір

Спекотне літо - це час веселощів і відпочинку! Але як зробити так, щоб окрім розваг дитина отримала заряд позитиву і безліч корисних навичок і знань? МИ ЗНАЄМО, ЯК! Сміливо відправляйте дитину в English Leader Business Camp і ми подбаємо, щоб проведене їм у таборі час не пропало даремно! Два молодих бізнес-тренера знайдуть у вашому чаді підприємницьку жилку і дадуть поштовх розвитку майбутнього бізнесмена! Про таке можна тільки мріяти!
Волонтери-носії мови в ігровій формі навчать дитину англійської мови, та так, що в кінці короткої зміни він зможе спілкуватися на ньому! А ще безліч цікавих заходів та конкурсів, хороші друзі з різних куточків нашої країни, вибухові дискотеки і захоплюючі екскурсії!


Програми викладання

"ELBC Сергіївка" - це прекрасний табір на березі Чорного моря! Спекотне сонце, тепле море і, звичайно ж, дружня атмосфера і уважні вожаті - то що потрібно!
Живуть діти в 2-3 місних кімнатах, оснащених хорошими меблями. Душ і туалет знаходяться в номері. У таборі цілодобово працює медичний пост і черговий лікар, знаходяться співробітники охоронної спецслужби. На території табору, яка займає 8,6 га., знаходяться численні зелені насадження.
На море можна дістатися катером через лиман або пішки через міст протяжністю 800 м.


Вікові групи

Середня школа (10 - 15 років)

Старша школа (15 - 18 років)


Атестат державного зразка

Школа не надає державний атестат


Додаткові умови:

Формат навчання

Літній табір

Матеріальна база

Біля моря


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Адреса

смт. Сергіївка Одеська обл.

+38(096)644-48-05

http://elbcamp.com.ua