Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Загальний опис

ВИД ЗАКЛАДУ - Школа

Школа сімейного типу «Квінта» — це цілком власна ініциатива батьків, які мають екологічний світогляд, впевненість у зв’язку духовного, душевного та фізичного розвитку людини. Це втілюється у Вальдорфській методиці введення дитини у світову культуру, замість звичної дрессури інтелекту. Наша школа «Квінта» це — чарівний двоповерховий будинок у мальовничому районі села Гатне, біля затишного парку відпочинку і дерев’яної церкви. Це — вчителі, які мають дипломи і зарубіжну практику у цьому напрямі педагогіки.


Вартість навчання

Школа працює з 9 до 18 години, з триразовим харчуванням і цікавою програмою екскурсій та власної творчої діяльності дітей — це ляльковий театр, ліплення з глини та воску, рукоділля та народні ремесла. Школа має три мови навчання — українську, російську, англійську, курс художнього руху — евритмію та програму музичного розвитку — співи, флейта, гітара та оркестр перкусії.

Вчительська колегія завжди рада зустрітися з зацікавленими батьками та прийняти родину у коло батьківського клубу. В нашій школі відбувається і власний творчий розвиток батьків через спільну художню діяльність дітей і дорослих.


Вікові групи

Початкова школа (6 - 10 років)

Середня школа (10 - 15 років)

Старша школа (15 - 18 років)


Атестат державного зразка

Школа надає державний атестат


Додаткові умови:

Спеціалісти

Психолог

Сервіси

Туризм

Екскурсії

Харчування

Мови

Українська

Російська

Англійська

Німецька

Формат навчання

Літній табір

Весняний табір

Методики/програми

Арт-терапія

Вальдорфська педагогіка

Творчість

Рукоділля

Театр

Музика

Матеріальна база

Окрема будівля

Заклад домашнього типу

За містом


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Коментарі 2


avatar

Віталія

Добрий день.Скажіть будь ласка яка ціна навчання в вашій школі і скільки батьківський комітет повинен приблизно сплачувати?По закінченню кожного класу дитини буде школа видавати атестат?


avatar

Ірина

Вартість залежить від класу, який вас цікавить. Атестати всі повністю державні. Напишіть нам, будь ласка на вайбер за номером 0687262546. Запрошуємо всіх на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ в молодшій школі (до 4 класу) на 11 годину в суботу 29.02.20!


Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Адреса

Київська обл., с. Гатне, вул.Сонячна, 15, +38(068) 726 25 46

http://quinta.kiev.ua/

https://www.facebook.com/waldorfschoolgarden

Написати повідомлення

Події

Події