Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Загальний опис

ВИД ЗАКЛАДУ - Садок, Школа

Святошинска гімназія виросла з маленького приватного дитячого саду, заснованого нами в 1994 році для власних дітей. Ми вклали в цей проект свою віру в те, що по-справжньому хороша освіта - це не лише академічні досягнення, але і "прищеплення" бажання вчитися, самостійно думати, прагнути до успіху, це виховання моральних якостей, відповідальності, самоповаги і поваги до інших.
Дошкільний підрозділ Святошинской гімназії працює за системою М. Монтессорі.
Шкільна програма навчання включає обов'язкову для кожної української школи державну програму, спецпрограму по вивченню іноземних мов, а також широкий вибір факультативів, гуртків і клубів за інтересами.


Програми викладання

Шкільна програма навчання у Святошинской гімназії розрахована на дітей, що мають бажання і здібності до навчання. Вона включає обов'язкову для кожної української школи державну програму, спецпрограму по вивченню іноземних мов, а так само ряд спецкурсів і факультативів по різних предметах, націлених на розкриття академічного потенціалу гімназистів.
Спеціалізація гімназії - іноземні мови: англійська (як 1-й іноземний), німецька і французька (на вибір, як 2-й).
Експериментальні курси:
Програма "Культура і час" знайомить дітей з історією розвитку світових мистецтв від палеоліту до нашого часу.
Комплексна програма по математиці "Росток". Цей курс дає дітям не просто високий рівень знань, а формує у них цілісну систему математичних представлень і здатність бачити, досліджувати і будувати математичні моделі світу.
Програма виховної роботи "Універсал" успішно працює в гімназії вже багато років . Вона дозволяє на основі реальних психологічних досліджень збудувати ефективну діагностичну, корекційну і виховну роботу, як відносно кожної окремої дитини, так і класу, і гімназії в цілому.


Вікові групи

Дошкільна (0 - 6 років)

Початкова школа (6 - 10 років)


Атестат державного зразка

Школа не надає державний атестат


Додаткові умови:

Творчість

Хореографія

Мови

Англійська

Методики/програми

Марії Монтессорі

Інші сервіси

творчість


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Адреса

Київська область, м. Київ, вул. Ірпінська, 74-А

(044) 452 24 03

(044) 568 02 76, (067) 403 56 63

http://nvksg.com.ua/


Карта


Події