Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Загальний опис

ВИД ЗАКЛАДУ - Центр дитячого розвитку

Центр раннього розвитку дітей ,приватний дитячий садок "Планета Монтессорі" в Києві у Святошинському районі на Борщагівці в академмістечку пропонує для Вашої дитини відвідування розвиваючих занять по найкращою в світі системі дошкільного виховання і освіти розробленої Марією Монтессорі. Методика Монтессорі дозволить Вашій дитині у віці від 2 років отримати більш глибокі і широкі знання, ніж в традиційній методиці, розвинути в собі самостійність, рішучість, незалежність, зайняти активну і впевнену позицію в житті, що так необхідно для майбутнього дорослого життя, формування успішної кар'єри , ведення власного бізнесу. У нашому дитячому садку діє непорушний принцип: «Допоможи мені зробити це самому». Тут все направлено на розвиток конкретної дитини, її індивідуальності, і в тому темпі, який дитина сам вибирає для себе. Робота в дивовижній середовищі розвиваючих і навчальних Монтессорі-матеріалів дозволяє дитині розвинути в собі самостійність, рішучість, активність та ініціативність, здатність до тривалої концентрації уваги.


Програми викладання

Розвиваючі заняття для дітей дошкільного віку в Києві проводяться в спеціально обладнаному класі приватного дитячого садка Монтессорі, з використанням усього комплексу і повного набору унікального і цікавого навчального матеріалу за всіма основними Монтессорі-зонам, під керівництвом досвідченого педагога ваша дитина впевнено зможе розвинути в собі загальний кругозір , дрібну моторику рук, пам'ять, мислення, увагу, навчальні навички - читання, письмо, мова, математику, загальну концентрацію уваги. Крім основних Монтессорі-занять, в нашому Центрі розвитку дитини в Києві проводяться заняття з дітьми з образотворчого мистецтва, ліплення, аплікації. У захоплюючій і цікавій формі проводяться музичні заняття, на яких у дитини відбувається розвиток пам'яті, уваги, зосередженості, посидючості. Кожна дитина може брати участь і займатися в музичному оркестрі з використанням спеціальних дитячих музичних інструментів Карла Орфа. Для дітей і їх батьків організовуються тематичні та сезонні свята.


Вартість навчання

- Перше заняття безкоштовно

- Вартість відвідування дитячого садка 2 рази в тиждень по 1,5 години = 1500 грн. в місяць.

- Вартість відвідування дитячого садка 3 рази в тиждень по 4 години = 2500 грн. в місяць.

- Вартість відвідування дитячого садка щодня по 4 години + англійська мова + заняття з мистецтва + музичні заняття = 3000 грн. в місяць.

ВАРТІСТЬ відвідувань приватного дитячого садка Монтессорі на повний день без харчування = 4000 грн. в місяць.


Вікові групи

Дошкільна (0 - 6 років)

Початкова школа (6 - 10 років)


Атестат державного зразка

Школа не надає державний атестат


Додаткові умови:

Творчість

Музика

Методики/програми

Марії Монтессорі

Інші сервіси

творчість


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Адреса

м. Київ .вул. Краснова, 17

(050) 9680020

(098) 7003302

http://planetamontesori.com.ua/http://plan...


Карта


Події