Загальний опис

ВИД ЗАКЛАДУ - Центр дитячого розвитку

Дитячий центр розвитку "ВАЛЕНТИНКА"
🌈👫🧸🎨⚽️

ПРОВОДИТЬ НАБІР ДІТОК В ГРУПИ!🌈👨‍👩‍👧‍👦💒💜
Ясельна (для діток 1-3 років)
Середня (для діток 3-6 років)

Це місце, де малята поринають у чарівний світ казки та гри.🧸🌈
У нашому міні-садочку діти вчаться розпізнавати дружбу і знайомство, визначати свої симпатії, почуття, аналізувати помилки і радіти своїм досягненням. Наші педагоги з турботою та любов'ю піклуються про маленьких вихованців.
Заняття у міні-садочку спрямовані на всебічний розвиток та соціалізацію дитини. Наші викладачі щодня створюють спокійний і радісний настрій на весь день.

🎨🖌Заняття в художній майстерні сприяють розвитку творчих здібностей, креативного мислення.🎨🖌

⏱📚🖊🔠Заняття з англійської мови — це не лише набір букв. Це мовні ігри та сценки, вивчення дитячих пісень та римувань. Таке поєднання допомагає розвивати увагу та пам'ять, логічне мислення.⏱📚🖊🔠

🙆‍♀️🤹‍♂️🎲Індивідуальні заняття з логопедом стимулюють мовленнєвий і особистісний розвиток дитини, допомагають формулювати власні думки в максимально зрозумілій для інших формі.🙆‍♀️🤹‍♂️🎲

Подаруйте своїй дитині можливість досягти успіху разом з нами!💒💁‍♀️🏆🥇

📞 0996020065
Дитячий центр розвитку "ВАЛЕНТИНКА"
(вул. Ломоносова 46/1, ЖК Ліко-Град)🌆🏙

Приєднуйтесь до нас!)👶👩🧑


Вартість навчання

Від 3000 до 8500 за місяць


Вікові групи

Дошкільна (0 - 6 років)


Атестат державного зразка

Школа не надає державний атестат


Додаткові умови:

Формат навчання

Підготовка до школи

Мама і маля

Майстер-класи

Ранній розвиток

Група вихідного дня

Міні-садок

Спеціалісти

Логопед

Дефектолог

Дієтолог

Мови

Українська

Російська

Англійська

Творчість

Рукоділля

Театр

Музика

Хореографія

Методики/програми

Пісочна терапія

Казко-терапія

Крок за кроком

Арт-терапія

Матеріальна база

Заклад домашнього типу

У місті

Дитячий майданчик

Сервіси

Харчування

Наука

Логіка


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Коментарі 32


avatar

Оlena

Чудовий Ліцензований садок працюючий за програмою "гроші ходять за дитиною",компенсація від держави в розмірі 3050грн. Чудовий персонал, приємна атмосфера,чарівне місце!


avatar

Юля

Доброго вечора, хочемо прийти до вас у жовтні, але нашій красуні тільчки рочок буде 16.09. Ми ще не ходимо самостійно, як із цим бути?


Ольга Польова

Представник закладу

Вихователь

"Валентинка"

Доброго вечора! Тел.садочка 0996020065 Ольга. Телефонуйте надамо інформацію. )))


avatar

Анна

😂😂😂😂😂 За такие отзывы нужно просить скидку 50%! Родители, зайдите за угол, и Вам откроется целый Мир открытий и возможностей для развития, правильного морального, психологического, педагогического подхода для Ваших малышей! Валентинка - временная стоянка для детей, но им же так важно в этом возрасте развиваться! После трёх месяцев Валентинки мы знали, что у Давида рот дырявый, о чем у Софии говорят дома и в кого влюбилась Милана! Но ни одного нового слова на иностранном языке и ни одной новой сказки...


Ольга Польова

Представник закладу

Вихователь

"Валентинка"

Скільки людей, стільки думок!! Дякуємо за відкуг!)))


Ольга Польова

Представник закладу

Вихователь

"Валентинка"

Скільки людей, стільки думок!! Дякуємо за відкуг!)))


avatar

Yliya

Отличный сад! Квалифицированный персонал! Еда вкусная,мой малыш кушает всё, и меню соответствует ,постоянно сбрасывают видео как ест и что ест ребёнок, сбрасывают занятия. Воспитатели хорошенькие ,молоденькие. Сад получает лицензию и сможет работать за программой " гроші ходять за дитиною". А лицензия для меня как для мамы ,один с важных факторов. Цена за сад вполне приемливая ,не заоблачная. По этому я рекомендую сад Валентинка. Очень хороший сад.


avatar

Улія

Як гарно садок сам собі пише відгуки 8)


Ольга Польова

Представник закладу

Вихователь

"Валентинка"

Дякуємо за відгук! Ми намагаємось бути найкращими.


avatar

Len

Чудеснейшее местечко для ребёнка! Отличный сад, прекрасный пед.состав. Много занятий интересных : география, патриотическое воспитание. Мой ребёнок знает что он Украинец , и столица Киев ,стишки про Украину расказывает , однажды привожу ребенка в сад ,а они поют гимн ,так интересно было. Такие крохи ,а уже как взрослые )))). Кухня и еда просто супер : супчики, пироги, много фруктов. Очень чудесное место ,моему ребенку нравится ,и это главное!!)) Всем-всем рекомендую Валентинку.


Ольга Польова

Представник закладу

Вихователь

"Валентинка"

Дякуємо за відгук ! Дуже приємно!


avatar

Oльга

Отличный сад ! Мы довольны, дочка ходит с удовольствием , кормят вкусно , занятия ооочень крутые,атмосфера доброжелательная. Сразу видно что в Валентинке любят детей. Всем мамам рекомендую !! Только Валентинка))))


Ольга Польова

Представник закладу

Вихователь

"Валентинка"

Дякуємо за відгук ! Соню дуже любимо ! ))))


avatar

Експерт

Негативный отзыв - чистая правда. Своего ребёнка перевели из этого сада.


Ольга Польова

Представник закладу

Вихователь

"Валентинка"

Дякуємо за відгук ! Для нас дуже важливий! Будемо намагатися стати краще.


avatar

Irina

Хочу лишити позитивний відгук! Я особисто задоволена , завжди все чисто ,персонал привітний та відчувається позитивна атмосфера. Користуюсь послугами садочку вже більше року , розвиток синочка бачу ,а це головне для мене. Бо ж коли після садочку малий співає пісеньки англійською мовою ,то це означає що з дітьми точно займаються. Ще велику роль для мене як для мами відіграє те що власна дитина власниці теж ходить до садочку ,це ж напевне вже що з харчуванням все добре ,бо ж не думаю що свою дитину буде годувати простроченими продуктами,тому це точно якась омана. Особисто знаю весь персонал і навіть не одноразово користувалася послугами "няня на годину" ,і викликала няню на вечір. То ж довіряю повністю і раджу всім тільки "Валентинку".


Ольга Польова

Представник закладу

Вихователь

"Валентинка"

Дякуємо за відгук ! Ми стараємось .


Ольга Польова

Представник закладу

Вихователь

"Валентинка"

Дякуємо за позитивний відгук! Дуже приємно.


avatar

Лілія

Прочитала негативные отзывы и ужаснулась. Какая грязище? Какая просроченная сметана? Какое постель брать домой и стирать? Девочки может мы с вами не о той Валентинке говорим?! Я вожу ребёнка уже второй год , с самого открытия , ещё когда сад был на Вильямса. Ольгу знаю лично : добрая, заботливая, вмеру строгая, позитивная и что самое главное любит свою работу. Мой малыш с первых дней и досих пор бежит в сад. Коллектив в саду замечательный : воспитатели, педагоги, нянечки и повар. Всегда чисто ,уютно и вкусно пахнет. Светуля повар просто волшебница ,готовит вкусную и полезную еду малышам, Ольга чательно покупает продукты. Каждую среду дети сами выпекают булочки ,ооочень вкусные. Воспитатели умнички ,особенно занятия с географии и патриотического воспитания ,детки такие стихи рассказывают ,что родители в восторге. В ясельной группе в 1,5 годика детки сами кушают и на горшок ходят. Наташа ( воспитатель ясель) просто умница. И конечно же площадка : маленькая , огороженная заборчиком с писочницей ,с горочкой ,с теневым накрытиям от солнца, с 🏠 детским домиком , очень уютная ,безопасная для деток, а то что у дороги ,то дорогие родители уж простите, у нас все детские площадки у дороги. А я ,вам так скажу ,практически все сады вообще без площадок ,а Валентинка позаботилась о безопасности наших с вами деток. Потому ,я лично благодарна Валентинке за то что они есть. Развивайтесь и работайте ,вы лудший сад ,по крайней мере ,для меня. А на вкус и цвет товарищей нет,потому я никогда не сужу по отзывах ,я имею свою позицию и точку зрения.!!


Ольга Польова

Представник закладу

Вихователь

"Валентинка"

Дякуємо Лілі! Ми теж дуже вас полюбили за ці два роки! Ви дійсно одні з найперших ,хто нам довірився!)))


avatar

Dana

Чудові яслі!!! Моя донечка пішла туди у 10,5 місяців і вже на третій день лишилася на повний день! Для мене це стало першим показником професіоналізму вихователів. Я дуже вдячна, що за будь-яких умов нам завжди ідуть на зустріч.


Ольга Польова

Представник закладу

Вихователь

"Валентинка"

Дякуємо за теплі слова ! За цей рік ми дуже полюбили Вашу донечку, а вона в свою чергу нас дивує та радує своїми успіхами та досягненнями. Дякую що обрали нас.


avatar

Ірина

Ми ходимо в ЦР Валентинка вже пів року на повний день, по рекомендації знайомих. Садочком задоволені і я і дитина) Подобається підхід до дітей-малий вже через 3 дні почав мене спокійно відпускати- без сліз. З дітьми займаються та відносяться до них з повагою і любов'ю!) Рекомендую 100%!


Ольга Польова

Представник закладу

Вихователь

"Валентинка"

Дякую за теплі слова ! І дякуємо Вам за Єгорчика ,хлопчик просто чарівний! Будемо і надалі розвиватися та вдосконалюватись.


avatar

Віолла

Я искала сыну в 1 год и 11 мес няню, но на обьявление отозвалась Ольга, директор "Валентинки", с предложением попробовать их сад, и так как меня интересовала помощь хотя бы 3 раза в неделю по пол дня, предложила мне почасовое посещение в любое удобное время. Мне казалось, что сын еще мал для сада, я раньше и не думала что это будет возможно, но решила попробовать. Пришли мы вместе на часик сначала, сказали приходить на следующий день. Пришли, говорят "можете оставлять ребенка"))) я была очень удивлена, но доверилась)) сначала ребенок плакал, но его моментально отвлекли и уже через 3 мин я получаю первое видео, где он уже чем-то занят)) потом видео через 15 мин, 30 мин, час - и видно, что с ребенком все отлично)) так внепланово и неожиданно для меня, он начал ходить каждый день по пол дня. Я была уверена, что он не сможет спать без своего одеялка не в своей кровати и не рисковала оставить его на дольше. Но однажды получаю видео, что он засыпает со всеми)) так он и начал оставаться в саду на полный день) Если бы я узнала о Валентинке раньше, я бы без сомнений привела его еще в 1 год) Так что всем сомневающимся "как ребенок сможет без мамы? ... он еще очень маленький и тд", я с уверенностью говорю, что в Валентинке знают, как себя вести с детьми и как их адаптировать на 100%! Хочу отметить индивидуальный подход высшего уровня! Адаптируют очень деликатно, без давлений и стрессов для ребенка, учитывая как ему будет комфортнее. Сын очень полюбил воспитателя старшей группы - Катю, и с 2 лет он в старшей группе! Сейчас сыну 2 и 5 мес, Валентинка для него стала вторым домом, с любовью рассказывает нам о всех воспитателях, что вкусненького кушал и обожает муз. занятия с Димой)) Очень удобный график, без привязки к гос. выходным, работают в субботу! Цена абонемента приятная =) Ребенку нравится, родителям удобно - это главное! Спасибо огромное, Ольга, что Вы есть!!!


Ольга Польова

Представник закладу

Вихователь

"Валентинка"

Дякуємо за теплі слова! Ми намагалися все зробити для того ,щоб Мартін спокійно адаптувався та полюбив нас. Успіхів Вам в новому садочку ,та щосуботи чекатимемо з нетерпінням !!


avatar

MamaLama

Прочитала і розчарувалася. Ми теж з Ліко-Граду і плануємо на осінь підшукати собі садок. Валентинка біля нас поряд. Але не зрозуміло, що там відбувається і при чому там Рудий будиночок. Я планую всі садочки обійти їх тут здесяток, поки не знайду найкращий. Колективне виховання, формат - це як в радянському союзі? Удар в обличчя??? А де вихователі були??? Вона вонюча, це дуже неприємно, але їм в цьому віці рота не закриєш, що бачать, те і мелять. Мій на всю вулицю кричав Дивись тьотя з вусами пішла! Після такого відгуку чистоту може наведуть, але просрочена сметана - це жах. Хіба наявність сертифікатів гарантує дотримання термінів придатності? Одним словом, якби представник садочку обмежився своєю першою короткою відповіддю, то в кращому світлі б виглядав, а то читаю тий припис і згадую вужа на сковорідці))))


Ольга Польова

Представник закладу

Вихователь

"Валентинка"

Розчаровуватись не потрібно . Кожен шукає своє особливе місце для дитини. Для когось не підійшов садочок ,а хтось задоволений і ходить вже більше року! Успіхів в пошуках свого середовища.


avatar

Анна

Идея садика была не плохая.. Но, наверное, все согласны, что в подобных заведениях, должно быть чисто, безопасно, спокойно! В этом же саду, начиная от кишечной палочки и кандидозов до психованой управляющей, которая орет на этих малышей даже за то, что они просятся в туалет! Единственный садик, в котором всегда есть свободные места! Постоянно меняется персонал, и дети тоже! В саду 2 группы: от 1-3 и 3-7, представьте себе, как 7-летний ребёнок стоит рядом с 3-летним и показывает ушки, плечики, коленки... Туалет для персонала и для деток разделён условной шторкой и туалетная бумага на два помещения одна.. Дети с голыми попами бегают ищут затасканный рулончик бумажки... Грязище везде.. Постели, полотенца брезгливые родители забирают и перестирывают дома! Носочки после одного дня можно только выбросить, выстирать нереально.. Площадка на улице ещё тот ужас и расположена через проезжую часть от садика. Меню очень скудное, порции маленькие, все, что написано в меню, это пыль родителям в глаза, на самом деле, готовят не по меню! При нас был факт, что дали просроченную сметану, но управляющая так выкрутила, что мол в тот день забыли в торт из кабачков положить сметану! В меню было указано кабачковый тортик со сметаной, луком и чесноком! И ребёнок дома сказал, что ел сметанку!.. Собственница хитрая, на любой конкретный вопрос, выкручивается, как уж на сковородке, весь бизнес построен на вранье, наглости и т.д.. Бедные дети, бедный персонал и мы родители, которым некуда наших малышей девать и мы вынуждены за свои же деньги вести в такие места своих детей, чтобы иметь возможность поработать..


Ольга Польова

Представник закладу

Вихователь

"Валентинка"

Дякую за коментар! Він для нас дуже важливий. В кожній ситуації є дві сторони медалі. Комусь не підійшов садочок, а хтось ходить вже більше року. Це особиста справа кожного.


Ольга Польова

Представник закладу

Вихователь

"Валентинка"

Відповідаю на коментарій! Так дійсно наша Валентинка Вам не підійшла так як і попередній садочок Рудий будиночок який теж не підійшов.Це і не дивно ,адже в усіх садочках єдиний метод виховання - колективний ,де діткам прививають поняття доброти,чесності,взаємоповаги. І фрази від дитини звісно не допустимі такого формату: Я не хочу что бы он возле меня сидел ( і удар хлопчика по обличчю), Фу, я не хочу чтобы эта девочка стояла возле меня ,она вонючая, Катя ( вихователь) ,куда ты пошла ,ты должна быть рядом. Що до криків це фантазування особисто вашої дитини ,зауваження так це можливий формат, адже для всіх заняття ,тобто колективне виховання. Що до харчування ,за рік часу жодних випадків, сертифікати маємо на всі продукти, що до хвороб ,за рік часу жодного карантину . Отож,робіть висновки..... І можливо ,Вам потрібно звернути увагу на самих себе для початку ,а потім вже безпідставно звинувачувати садочки в некомпетентості...


Ольга Польова

Представник закладу

Вихователь

"Валентинка"

Дякуємо Вам за коментар! Нам важлива Ваша думка! Обіцяємо що будемо старатися стати краще!


Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Адреса

Ломоносова 46/1

0996020065

https://www.facebook.com/Центр-розвитку-Ва...

Написати повідомлення

Карта


Дописи
Події