Загальний опис

ВИД ЗАКЛАДУ - Табір, Школа

Є-школа – альтернативна початкова школа з демократичною культурою, простір і час гармонійного розвитку, освіти і набуття практичних життєвих навичок, де кожен має можливість відбутися як особистість і йти власним шляхом.

Це дзвінке місце для того, щоб дитина могла:
– жити наповненим життям
– здоровішати і натхненно пізнавати, творити себе й світ
– знаходити власні захоплення і нові знайомства
– пристрасно вчитися новому
– працювати в команді, радіти причетністю до різноманітних цікавих справ
– приймати самостійні рішення
– відповідати за власні слова і вчинки
– поважати людей і їхню працю, творчість, майстерність
– ставати шляхетною і мудрою людиною
– бути щасливою

Є-школа створена в 2017 році за ініціативою батьків, котрі довіряють собі і дітям, та вчителів з великим життєвим досвідом і неформальними поглядами на освіту та саморозвиток.

У Є-школі йде набір до 3 і 4 класів на 2019-2020 н.р.


Програми викладання

Є-школа забезпечує психологічний та педагогічний супровід природного розвитку дитини:
– природний розвиток дитини первинний, а приписи, завдання і цілі дорослих – вторинні; тому в руслі нашого підходу дитина завжди щира, дорослий шукає мову порозуміння з дитиною, створюючи разом доречну, цікаву та бажану для неї програму дій;
– соціокультурний розвиток дитини відбувається через контакт з оточенням, через дотик до середовища і самостійне освоєння цього середовища;
– навчання дитини – це процес і результат поступового самостійного покрокового руху дитини: усвідомлена проблема – вироблена стратегія – сформульоване завдання – знайдений ресурс – організована діяльність – обдумані результати і наслідки. Для такого руху Є-школа створює відповідні умови.

Є-школярі навчаються в обсязі державного стандарту початкової освіти відповідно до свого фізичного та психологічного віку й потреб, мають зрозумілі цілі та збалансовані навчальні навантаження в сприятливих умовах школи і сім’ї, розвивають навички самоконтролю.

Є-школа пропонує інтегрований курс літератури, письма, математики, граматики, основ психології та суспільствознавства, природничих наук, допомагає розвивати навички для повсякденного життя, безпеки і виживання, самонаповнення, домедичної допомоги, фізичного вправляння, кулінарії, майстрування, співів, музикування, малювання, акторської й хореографічної майстерності.


Вартість навчання

У 2019-2020 н.р. вартість навчання така:

1. Для 3 і 4 класів:
Оплата за навчальний рік (9 місяців: 02/09/2019 - 29/05/2020) 90 000 грн
Оплата за 1 місяць: 10 400 грн
До вартості навчання входить: заняття на час перебування дитини в Є-школі, книжки та посібники, канцтовари, матеріали для творчості, ігор і спорту, питна вода.
На другу та третю дитину надається знижка 10%

2. Одноразовий вступний внесок у розмірі 9 000 гривень: сплачується батьками після ознайомлення з Положенням Є-школи, відвідування спробного дня дитиною та заяви про вступ до Є-школи. З моменту внесення одноразового внеску діє гарантоване закріплення місця за дитиною.
На другу та третю дитину надається знижка на одноразовий вступний внесок у розмірі 10% від суми, тобто на 2019-2020 навчальний рік сума зі знижкою складатиме 8 100 грн

3. Гуртки і студії
Оплата 1 заняття: 150 грн


Вікові групи

Початкова школа (6 - 10 років)


Атестат державного зразка

Школа не надає державний атестат


Додаткові умови:

Формат навчання

Осінній табір

Літній табір

Весняний табір

Зимовий табір

Тьюторство

Мови

Українська

Китайська

Французька

Англійська

Творчість

Рукоділля

Музика

Методики/програми

"Школа майбутнього"

Демократична освіта

Проектний підхід

Гуманна педагогіка

Навчання у грі

Арт-терапія

Наука

Інформаційні технології (ІТ)

Матеріальна база

Спортзал

Заклад домашнього типу

У місті

Спорт

Йога

Футбол

Бойові мистецтва

Шахи

Сервіси

Екскурсії


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Коментарі 2


avatar

Леся

Мрію, щоби мої діти навчалися в «Є-школі». Чому? Я знаю, як пані Ольга любить діток, скільки серця, часу, тепла віддає своїм вихованцям, щодня створюючи позитивний психоемоційний клімат. У «Є-школі» не просто слухають дітлахів, а чують їх, не лише дають знання, а вселяють віру в серце кожної дитини. Тут допомагають малечі розправити крила, щоби долетіти до своєї мрії. Назву ще такі важливі моменти: вчителі розмовляють з дітьми, граються, показують, як набуті знання можна застосувати на практиці, ходять з ними в мандри, дбають про гармонійний розвиток кожного. Вчителям з такими ціннісими орієнтирами можу довірити своїх найдорожчих дітей! Школа є і це чудово! У школі готують до реального життя, а це потрібно:) Засновниці та натхненниці Олі зичу радості від навчання і спілкування з усіма колегами і є-школяриками!


avatar

Олександр

класна школа. прогресивна і ціннісна.


Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Адреса

м. Київ, пров. Політехнічний, 3

+380677422146

https://www.facebook.com/yeschoolkyiv/

Написати повідомлення

Карта


Події