School Navigator – це сервіс по добору приватних шкіл для дітей в Україні. Кількість запитів від батьків та їх вдячність у кінці нашої співпраці демонструє те, що послуга добору шкіл від School Navigator вкрай необхідна. 

Агенція проводить глибинне інтерв'ю з батьками, клінічний психолог спілкується з дитиною. На основі особливостей сімейної ситуації та особливостей розвитку дитини наш аналітичний відділ шукає усі школи, які покажуть найкращий результат співпраці саме з цією сім’єю. Найлегше нам робити вибірки та рекомендувати школи, які беруть участь у рекламних кампаніях, про які мова піде у цій комерційній пропозиції. Ми підготували дуже ретельне знайомство з вашим продуктом. Усі публічні матеріали з вами точно узгоджуються. 

Такий підхід зменшує хаос на ринку української шкільної освіти та негатив у сторону шкільних закладів. Команда School Navigator переконалась, що поганих шкіл немає. Є недостатньо інформації та нерозуміння різниці. 


1. Базова співпраця:

Заповнюєте анкету – не маркетинговий текст, а фактаж. Це не публічний варіант співпраці, лише для батьків, які замовили послугу добору школи.

Від вас: заповнення анкети https://cutt.ly/nnkYUcN

Вартість: безкоштовно.


2. Стаття на «Освіта Нова»

Заповнюєте анкету – не маркетинговий текст, а фактаж. Ці відповіді ми кладемо в основу статті та пишемо її. Статтю з візуальним супроводом публікуємо на порталі Освіта Нова (https://osvitanova.com.ua/pages/adv) та School Navigator. У вартість пакету входить робота таргетологів. Рекламний бюджет не обмежений, оплачується вами додатково. 

Від вас: заповнення анкети https://cutt.ly/nnkYUcN, фото школи, логотип, фото респондента, затвердження матеріалів.

Вартість: 4 000 грн.

3. Стаття на Освіта Нова + прямий ефір в Instagram:

Заповнюєте анкету – не маркетинговий текст, а фактаж. Ми готуємо уточнюючі питання, які хочемо розкрити більше. Їх можна правити. Але під час ефіру буде імпровізація, виходячи з відповідей. Узгоджуємо дату, спікера та анонс прямого ефіру на інстаграм сторінці https://instagram.com/school_navigator_service. Рекламуємо анонс у тому числі та за допомогою таргету. Статтю з візуальним супроводом та посиланням на прямий ефір публікуємо на порталі «Освіта Нова» та School Navigator. У вартість пакету входить робота таргетологів. Рекламний бюджет не обмежений, оплачується вами додатково. 

Від вас: заповнення анкети https://cutt.ly/nnkYUcN, фото школи, логотип, фото респондента, затвердження матеріалів.

Вартість: 7 000 грн.

4. Стаття на «Освіта Нова» + відеоподкаст:

Заповнюєте анкету – не маркетинговий текст, а фактаж. Ми готуємо уточнюючі питання, які хочемо розкрити більше. Знімаємо у студії, з трьома камерами, правильним світлом та гарним звуком. З професійним монтажем, можливістю вирізати моменти. Одночасно можна помістити в кадр будь-яку кількість представників вашої школи. Оформлення відео, розставлення правильних тегів та розміщення на усіх доступних відео та аудіо платформах ми беремо на себе. 

Від вас: заповнення анкети https://cutt.ly/nnkYUcN, необхідні фотографії за нашим запитом, логотип, фото респондентів, затвердження матеріалів.

Вартість: 12 000 грн.

5. Постійна співпраця

В рамках цього пакету – річної абонплати – ми додаємо вас у закритий телеграм-канал для власників та маркетологів шкіл; у телеграм-каналі покроково налаштовуємо стратегічний та тактичний маркетинг школи, статистику, аналіз ринку та психологію вибору батьків; надаємо доступ до пропозицій відкриття школи від забудовників у різних містах; розміщення ваших вакансій у телеграм-каналі з освітніми вакансіями; публікації ваших анонсів у тг-каналі для батьків; участь у тематичних добірках на Освіта Нова. Усі ці можливості діють під час дії підписки та без додаткової оплати зі сторони школи. 

Від вас: заповнення анкети (якщо раніше не заповнювали) https://cutt.ly/nnkYUcN; укладання угоди на річну співпрацю та передплата мінімум за пів року або 1 рік; надавати матеріали для публікацій.

Вартість: 500 грн/міс – якщо ви учасник спецпроєкту «Інтерв’ю зі школами»; 1000 грн/міс – якщо ви не учасник спецпроєкту «Інтерв’ю зі школами». 
 

✅ Для уточнень та замовлення пишіть сюди

Посилання School Navigator:

Сайт сервісу добори шкіл School Navigator  https://cutt.ly/schoolnavigator
ФБ (ЦА: батьки) https://www.facebook.com/SchoolNavigatorService
Інстаграм  (ЦА: батьки) https://www.instagram.com/school_navigator_service/
Телеграм-канал для батьків (маркетплейс) https://t.me/SchoolNavigatorKyivCommunity
Телеграм-канал для співробітників шкіл (вакансії, курси по підвищенню кваліфікації, або перекваліфікації) https://t.me/SchoolNavigatorKyivVacancies


 

Інформація про «Освіта Нова» для рекламодавців https://osvitanova.com.ua/pages/adv 

450-750 тис. унікальних переглядів на місяць (дані за 1 квартал 2021 року, актуальні цифри за запитом)
18 000 фанів сторінки в Фейсбуці
3 600 учасників спільноти «Pro інноваційну освіту» у Фейсбуці
1 200+ учасників на Телеграм-каналі
7 000 адрес в email-розсилціДля уточнень та замовлення послуг пишіть сюди

Джерело фото Depositphotos

Приєднуйтесь до нашої сторінки і групи у Фейсбуці, спільнот у Viber та Telegra