Кількість запитів від батьків та їх вдячність у кінці нашої співпраці каже про те, що ця послуга вкрай необхідна.

На базі найчастіших питань від батьків ми склали план інтерв'ю та запустили можливість для шкіл трохи більше заявити про себе у нашому інфопросторі. Завдяки структурованій та актуальній інформації (а ми її досліджуємо постійно) ці інтерв'ю мають розлетітись серед батьків як гарячі пиріжки , тому що саме такого підходу вони вже давно чекали.

Отже.

Ми підготували декілька варіантів для різних запитів та бюджетів. Обирайте ваш.

1. Базова співпраця

Не публічне інтерв'ю.

Щоб дослідити вас краще та більше рекомендувати серед наших клієнтів, ми маємо провести з вами усне чи письмове (глибинне) інтерв’ю. Це не публічний варіант співпраці, а радше - дослідницький.

Від вас: 1 година вашого часу для відповідей на наші питання.

Формат: онлайн (google-meet або zoom).

Вартість: безкоштовно.

2. Стандартна співпраця

Публічне інтерв'ю.

Ми беремо у вас розширене інтерв'ю (глибинне + журналістське). З якого обираємо найкращі для публічного освітлення моменти та публікуємо на усіх каналах Освіта Нова та School Navigator.

Від вас: 2 години вашого часу для відповідей на наші питання; фото школи, логотип, фото того, хто буде з вашої сторони відповідати на питання; узгодження інтерв'ю.

Формат: онлайн (google-meet або zoom).

Вартість: 3000 грн.

3. Максимальне охоплення:

Спільний прямий ефір в інстаграмі.

Попередньо ми проводимо не публічне інтерв'ю (тривалість: 1 година). Домовляємось про деталі ефіру: день, час, головного героя, питання, анонс, пробний вихід в ефір (додатковий анонс).

Прямий ефір пройде на інстаграм сторінці School Navigator (https://instagram.com/school_navigator_service?igshid=1fefefefeqy9l) (там зараз збираються мої поточні клієнти та дуже цільова аудиторія; поки не велика чисельність, але дуже швидко зростає органічно).

На основі попереднього інтерв'ю та прямого ефіру пишемо статтю з посиланням на прямий ефір на усіх каналах Освіта Нова та School Navigator. Включаємо це посилання у добірки наших клієнтів.

Від вас: 1 година вашого часу для відповідей на наші питання + 1 година для прямого ефіру; фото школи, логотип, фото того, хто буде з вашої сторони відповідати на питання; узгодження анонсу та публікації.

Вартість: 5000 грн.

Послуга School Navigator нова і дуже бажана серед батьків. Органічний приріст дуже високий. Батьки все пильніше читають бізнес-сторінку та особисто мою сторінку через відсутність інформаційного шуму.

Замовити послугу тут

Джерело фото Depositphotos

Приєднуйтесь до нашої сторінки і групи у Фейсбуці, спільнот у Viber та Telegram