Як бути щасливими батьками щасливих дітей

Освіта Нова 13 Жовтня 2018 Київ 667


Як виховати щасливих дітей і бути щасливими одночасно? Не всі батьки легко впораються з цим питанням. Адже ніде в світі немає повного курсу навчання батьківству. Світ змінюється і загальновизнаних авторитетів в цих питаннях також знайти складно. 
ГО "Батьківська спілка" вперше вирішила створити такий курс разом з самими батьками! 
13 жовтян в партнерстві з мовною школою Сalifornia Language School ми проводимо перший "Батьківський марафон: як бути щасливими батьками і уникнути проблем з дітьми в своєму віці", де разом з фахівцями та батьками у форматі обговорення проблем віку і відносин та обміну досвідом спробуємо знайти оптимальні рішення та виявити найболючіші проблеми, які потребують докладного вирішення. 


Темою першого марафону будуть психологичні асппекти виховання дітей в разному віці. 
Ведучими та модераторами будуть спеціалісти в обраних темах - психологи, медики, освітяни - практики.

В той час коли ми з батьками будемо працювати, дітей буде розважати інноваційна мовна школа Сalifornia Language School! Це школа, за допомогою якої діти та дорослі мають змогу вивчите англійську чи іспанську мову просто граючи!

Починаємо працювати з 10 ранку!
10.00 - дошкільнята
12.00 - молодша школа
14.00 – підлітки

Наші модератори:
Психологи і фахівці які щодня практикують і знають правильні рішення будь-яких питань

Дошкільнята
10:00 Ольга Данильчук-Кургак 
вихователь-методист у садочку "Baby Nest", спеціаліст по м'який адаптації

Молодша школа
12:00 Валентина Артамонова 
практикуючий індивідуальний психолог, сімейний психолог, аналітик, ведуча психологічних ігор, член асоціацій: «Психологи без кордонів», «Національна Психологічна Асоціація України», «Європейська федерація асоціацій психологів»

Підлітки 
14:00 Антоніна Оксанич - дитячий, сімейний і підлітковий психолог, сертифікований гештальт-терапевт. Спеціалізації: "гештальт-терапія в роботі з дітьми", "гештальт-терапія в роботі з сім'ями", "робота з психосоматичними розладами".

Анна Перловская - психолог, сертифікований гештальт-терапевт. Ведуча терапевтичної групи для підлітків з цукровим діабетом. Спеціалізація: «гештальт-терапія в роботі з дітьми» та «робота з кризами і травмами в гештальт-терапії".

Реєстрація за посиланням
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeOea9J4kA4jlwlNq5hKXMwjS_5VAJIw2BTGfp0NxH3WUj5sg/viewform
Кількість місць обмежена!

Участь у першому марафоні безкоштовна!

Для учасників ГО "Батьківська спілка" участь у всіх зустрічах ГО "Батьківська спілка" безкоштовна. Також вони отримують постійну юридичну та психологічну підтримку та практичні поради у складних питаннях батьківства від спеціалістів ГО "Батьківська спілка". З питань участі у ГО "Батьківська спілка" звертатись на електронну пошту [email protected] або за тел. 0989515054 (вайбер).


13 Жовтня 2018

10:00 - 16:04

California Language School ВДНГ, вул. Глушкова, 1, павільйон №2, Kyiv, Ukraine

https://www.facebook.com/events/547488505679393/

Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.