Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Школа "Агенти змін" оголошує про конкурс для тренерів!

Марина Пінькевич 23 Лютого 2021 Київ 82

Школа «Агенти змін» – це всеукраїнський освітній проєкт для підлітків, який заохочує до саморозвитку, відповідального громадянства, проактивної участі та розвитку громад для активних учнів 8–10-х класів з усієї України, які мають бажання засновувати та розвивати ініціативи, спрямовані на вдосконалення життя своєї громади у реаліях українського сьогодення.  Навчання здійснюється тренінговими інтерактивними методиками, які включають комплексний погляд на розвиток особистості та індивідуальний підхід до кожного.

У 2021 році у Школі «Агенти змін» зможуть взяти участь 125 учнів зі всієї України! Перший етап навчання відбудеться в кінці березня-квітня 2021 року. Тож ми шукаємо тих, хто готовий стати частиною масштабного проєкту!

Подати анкету для участі у конкурсі для тренерів і прикріпити резюме необхідно до 7 березня 2021 року включно. На основі відкритого конкурсу будуть відібрані 6 тренерів.

Співбесіди та оголошення результатів відбору тренерів – 10-14 березня 2021 року.

Анкета для участі – https://forms.gle/iAQNKEM38kGyGvR2A

За додатковою інформацією звертайтеся за електронною адресою [email protected], а також за тел.: 068 712 92 06 (Олена Котляр, менеджерка з внутрішніх комунікацій) у робочий час, крім вихідних (9:00-18:00).

Детальні вимоги для кандидатів та умови участі читайте на сайті школи.

Проєкт реалізується Мала академія наук України спільно з Молодіжною ініціативою МІ “Серце в долоньках”, Центром політичних студій та аналітики Центр “Ейдос” та Благодійною фундацією “Агенти змін”.


23 Лютого 2021 - 07 Березня 2021

м. Київ, вул. Дегтярівська, 38-44

https://agentyzmin.org.ua/news/oholosheno-konkurs-dlia-maybutnikh-treneriv-shkoly-ahenty-zmin/

Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.


Події