Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Майстер-клас з олійного живопису

Олексій Заваденко 28 Травня 2020 Київ 2264

Є бажання відвідати цікавий майстер-клас з живопису в Києві, та не знаєте, куди звернутися? Арт-студія “Ліхтарик” запрошує Вас на уроки олійного живопису. Отримуйте новий досвід, знімайте стрес, заряджайтесь позитивом та надихайтесь – пишіть картини для себе та в подарунок близьким. Беручи участь у майстер-класі з олійного живопису в нашій художній студії, Ви не лише отримаєте професійні поради досвідчених художників, але й отримаєте чудову нагоду поринути в приємну творчу атмосферу художньої студії. Наші майстри здатні не лише навчити Вас різноманітним технікам живопису, але й знайти підхід до кожного учасника майстер-класу.

Якщо Ви хвилюєтесь, що давно не тримали в руках пензлі, або ніколи раніше не торкались цього дивного інструменту – просто приходьте в арт-студію «Ліхтарик» та переконайтесь, що за три години Ви зможете написати картину олійними фарбами власноруч. Олійний живопис для початківців – це наш профіль і ми з радістю допоможемо Вам розпочати свій творчий шлях.

Майстер-класи з олійного живопису в Києві

Обирайте будь-яку тему майбутнього шедевра на полотні й починайте писати картини! Майстер-клас з олійного живопису в Києві від нашої арт-студії допоможе вам створити справжню красу.

Особливості олійного живопису:

  • Олійні фарби дозволяють легко правити живопис на полотні. Це дає можливість створювати чудові картини навіть новачкам.
  • Ви можете писати гладко або пастозно – на ваш вибір. Особливо гарними у наших відвідувачів виходять картини в імпресіоністському стилі.
  • Під час роботи з олією ви не лише отримуєте новий творчий досвід, але й відпочиваєте та оновлюєтесь психологічно. Всі наші гості виходять зі студії з хорошим настроєм!

Запис за телефонами: 068-270-70-86 та 095-661-33-81

Наш сайт: https://lihtaryk.com.ua


Організатор: Арт-студія "Ліхтарик"

28 Травня 2020 - 18 Грудня 2020

16:30 - 19:30

вул. Бастіонна 5а.

https://lihtaryk.com.ua/oliyniy-zhivopis-maister-class/

Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.


Арт-студія "Ліхтарик"

Київ, вул. Бастіонна 5а

+38(068)270-70-86

+38(095)661-33-81

https://lihtaryk.com.ua

https://www.facebook.com/Lihtaryk

Написати повідомлення
Події