Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

9 Карпатська літня дебатна школа

Rostyslav Barabash 03 Липня 2019 Івано-Франківськ 1493

Ми дуже раді, що зараз ви читаєте це повідомлення, адже ми готові оголосити про відкриття ще одних дверей, котрі ведуть у літо: старт реєстрації на 7 незабутніх днів у вашому житті, де ви навчитеся дебатам, ораторській майстерності, прослухаєте цікаві тренінги, знайдете безліч нових друзів та відпочинете з користю!!!

Карпатська літня дебатна школа (т) (далі КЛДШ(т)), відбудеться 03.07-09.07.2019р.(включно) - подія, на яку чекає кожен дебатер та просто активна людина! КЛДШ - це наметове містечко, яке 9-ий рік поспіль відбувається на території Карпатського регіону.
Також, цього року, ми вирішили трішки змінити формат і додати турнірний принцип у школу, що означає - ще більше дебатів. У нас буде 9 відбіркових раундів, півфінал та фінал, а переможці отримають перші в сезоні квитки на Чемпіонат України з дебатів 2019.

На КЛДШ вас чекатиме: відпочинок на схилах мальовничих Карпат, велике вогнище, пісні під гітару, польова кухня, цікаві тренінги, кращі тренери-дебатери України, активна розважальна програма, нові знайомства та можливість спробувати себе у дебатній грі. 
Учасниками школи можуть бути як досвідчені дебатери, так і ті хто тільки почув про дебатний рух.

Реєстрація доступна за цим посиланням: u.to/1pNLFQ та триватиме до 16.06.2019 включно.

Сума оргвеску складає 950грн. (У неї входить трансфер з Івано-Франківська до місця таборування, харчування на 7 днів, оргвидатки, матеріально-технічне забезпечення школи та ін.)


03 Липня 2019 - 09 Липня 2019

10:00 - 17:00

с. Побережжя, Івано-Франківська область

https://t.me/klds2019

Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Події