Загальний опис

ВИД ЗАКЛАДУ -

SPROUT - центр гармонійного розвитку дітей в англомовному середовищі
Повноцінний особистісний розвиток без обмежень потенціалу, уміння раціонально мислити й аналізувати, вільно висловлюючи свою точку зору, а також грамотна реалізація програми навчання за Міжнародними стандартами - усі ці фактори є основними для роботи Центру «SPROUT».
Для цілорічної зайнятості дитини у форматі Центру було передбачене створення повноцінного літнього табору з англомовним середовищем. Зміна - це восьмигодинне проведення часу і спілкування з носіями мови із чітким поділом дня на період пізнання (до обіду) і реалізації (з обіду до вечора), а також виїзні прогулянки, екскурсії та інші поїздки.
Усі навчальні процеси контролює штатний психолог, який допомагає дітям адаптуватися в новому колективі й легко знаходити шляхи вирішення виниклих соціальних проблем (наприклад, образи на однолітків). Після завершення навчального дня учнів розвозять за домашніми адресами.
Програми «SPROUT»: альтернативні методи навчання в дії - «SPROUT» запрошує дбайливих батьків і їхніх дітей ознайомитися із принципово новою методикою дошкільної освіти за міжнародними стандартами.


Атестат державного зразка

Школа не надає державний атестат


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Адреса

вул. Центральна 26 (р-н Білої Дачі, в пошуковику вул. 164-а Садова, м. Славутич)

Події