Загальний опис

ВИД ЗАКЛАДУ - Центр дитячого розвитку

KID`IT - це перший в Україні Освітньо-Технологічний майданчик для дітей 5-9 років. Креатив і самовираження через технології.

Наша місія
Прищепити дітям нові вміння взаємодії з технологіями, змістивши акцент з пасивної споживчої на активну креативно-творчу. І закласти найбільш ранньому віці базові навички успішної людини майбутнього (4С) - такі як креативність, вміння комунікувати, працювати в команді і критично мислити, знайти і вирішити проблему.

У серпні 2015 року в Україні стартував новий освітній проект для дітей, спрямований на закладення основ технічної грамотності і розвиток креативу через використання технологій - Технологічна Площадка Kid’IT.
Основна ідея проекта Kid’IT загалом - це розвиток дітей із самого раннього віку (5-8 років) тих базових навичок, які є з ряду must have для успішної реалізації в майбутньому ( креативність, робота з інформацією, командра робота і комунікація, використання технологій для створення та самовираження. Те, чому вчать у Силіконовій Долині, але вже є тут, в Україні.
На сьогодні навчання пройшли вже 90 групи в 5 містах України (Київ, Львів, Рівне, Івано-Франківськ, Тернопіль).

* Що ж таке Kid'IT? Школа? Курси? Садок?
Якщо обирати із зрозумілих нам форматів - назвемо це першими в житті дитини курси програмування, але з акцентом на розвиток креативу, створення нового (історій, мультфільмів, ігор) за допомогою технологій.

* На дітей якого віку орієнтуємося?
Стартова програма "Візуальне програмування" по ScratchJr орієнтована на дітей 5-8 років, з розбивкою на 2 вікові категорії: 5-6 і 7-8 років
Програма розроблена саме виходячи із вікових особливостей дітей старшого садкового віку і і початкового шкільного віку, коли впевнені навички читання і математики не потрібні. Тут скоріше навпаки - завдяки ScratchJr та Scratch напрацьовуються навички читання і математичні скіли.

* Як відбувається навчання?
В основі програми "Візуальне програмування" - вступний мову програмування для дітей 5-8 років ScratchJr, розроблений MIT Media Lab (США). Це адаптована версія мови Scratch, де діти створюють свої історії, ігри, поєднуючи разом графічні блоки в певній послідовності, в внаслідок чого персонажі рухаються, стрибають, танцюють, співають і т.п.
В основі програми методичні рекомендації Eliot-Pearson Department of Child Study and Human Development в Tufts University і Lifelong Kindergartengroup at the MIT Media Lab (USA).
Акцентуємо увагу, що це тільки основа, яка в українському варіанті все-таки пройшла адаптацію під локальні особливості наших дітей. І так, навчання проходить на планшетах. У групі 6-8 чоловік, на кожному уроці з групою працюють 2-3 викладача. Старші діти на наступний рівнях працюють на ноутбуках, продовжуючи навчальну програму із Scratch та Tynker.
Формат уроку ігровий, часта зміна видів діяльності, багато рухів, командних ігор, індивідуальне експериментування з планшетами, групова і парна роботи.
Поки діти займаються, у батьків є можливість попити чаю і поспілкуватися в сусідній кімнаті.
Заняття проходять 2 рази на тиждень, тривалістю по 60 хвилин.

* Скільки занять триває одна програма?
Програма "Візуальне програмування" складається з 12 занять, 2 раз в тиждень, кожне тривалістю 60 хвилин.
Це не разові уроки за принципом розвиваючих курсів ", це повноцінний комплекс, зі стартовою та фінальною крапкою - презентації своїх проектів перед батьками.

* Де проходять заняття?
Для того, щоб діти не тільки вивчали технології, а й побували в стінах і відчули атмосферу компаній, де про технології знають по-справжньому, всі заняття проходять в найбільш прогресивних та інноваційних компаніях, найближчі курси в Києві проходять в Chasopys EduSpace і Креативному Просторі "Часопис ", які є Партнером проекту в Києві, в Рівному - в стінах компанії Joy Rocks (компанії-розробника соціальних ігор), у Львові - в стінах ІТ-компанії Sigma Software, в Івано-Франківську - в команії SoftJourn і Eleks, в Тернополі - в стінах коворкінг- простору "ITHouse", “Yaware”.

* Хто викладачі?
У нас це Ніндзі (не вчителі, не вихователі). Молоді, драйвові, із блискітками в очах, люблять дітей та вміють з ними ладнати, впевнено володіють технологіями (програмісти, project-менеджери), які пройшли спеціальну методичну підготовку з подачі ScratchJr, Scratch, Tynker дітям.

* Як побачити саме навчання, щоб відчути, що моїм дітям це сподобається?
Щомісяця проводяться тестові уроки, для того, щоб потрапити на них, заповніть Реєстраційну форму та про дату найближчого тестового уроку ми повідомимо додатково (http://kidit.com.ua/course-order/).
Там можна буде як задати всі питання, так і побачити сам навчальний процес.

Як записати дитину на програму?
Крок 1: Заповнити Реєстраційну Форму (http://kidit.com.ua/course-order/)
Крок 2: Відвідати одне з тестових занять
Крок 3: Підтвердити свою участь, сплативши вартість всієї програми (12 занять)
Крок 4: Надихайтеся сяючими очима своїх дітей після кожного заняття :)

Групи нечисленні - 6-8 чоловік, формуються в порядку "живої черги" відповідно до поданих заявок на участь та оплати за місяць або за весь курс.


Програми викладання

ScratchJr, Scratch, Minecraft Edu, Tynker


Вартість навчання

Детальніше про вартість навчання у кожному з міст можна подивитися тут:
http://kidit.com.ua/faq/


Вікові групи

Початкова школа (6 - 10 років)


Атестат державного зразка

Школа не надає державний атестат


Додаткові умови:

Мови

Українська

Російська

Англійська

Наука

Інформаційні технології (ІТ)

Формат навчання

Літній табір

Група вихідного дня

Майстер-класи

Сімейний табір

Інші сервіси

Курси візуального програмування для дітей


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Адреса

вул. Велика Васильківська, 30

0990674174

http://kidit.com.ua/

https://www.facebook.com/KIDITproject/

Написати повідомлення

Карта


Події

Події