Загальний опис

ВИД ЗАКЛАДУ - Школа

Школа сімейного типу «Квінта» — це цілком власна ініциатива батьків, які мають екологічний світогляд, впевненість у зв’язку духовного, душевного та фізичного розвитку людини. Це втілюється у Вальдорфській методиці введення дитини у світову культуру, замість звичної дрессури інтелекту. Наша школа «Квінта» це — чарівний двоповерховий будинок у мальовничому районі села Гатне, біля затишного парку відпочинку і дерев’яної церкви. Це — вчителі, які мають дипломи і зарубіжну практику у цьому напрямі педагогіки.


Вартість навчання

Школа працює з 9 до 18 години, з триразовим харчуванням і цікавою програмою екскурсій та власної творчої діяльності дітей — це ляльковий театр, ліплення з глини та воску, рукоділля та народні ремесла. Школа має чотири мови навчання — українську, російську, англійську та німецьку, курс художнього руху — евритмію та програму музичного розвитку — співи, флейта, гітара та оркестр перкусії.

Вчительська колегія завжди рада зустрітися з зацікавленими батьками та прийняти родину у коло батьківського клубу. В нашій школі відбувається і власний творчий розвиток батьків через спільну художню діяльність дітей і дорослих.


Атестат державного зразка

Школа не надає державний атестат


Додаткові умови:

Сервіси

Туризм

Екскурсії

Харчування

Мови

Українська

Російська

Англійська

Німецька

Методики/програми

Арт-терапія

Вальдорфська педагогіка

Творчість

Рукоділля

Театр

Музика

Матеріальна база

Окрема будівля

Заклад домашнього типу

За містом


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Адреса

Київська обл., с. Гатне, вул.Сонячна, 15, +38(068) 726 25 46

http://quinta.kiev.ua/

https://www.facebook.com/waldorfschoolgarden

Написати повідомлення
Події