Загальний опис

ВИД ЗАКЛАДУ - Школа

Дистанційна школа Центр освіти "Оптіма" є високотехнологічною формою отримання якісної середньої освіти незалежно від місця проживання/перебування учня, стану здоров'я, особливих потреб, політичної ситуації.
Для дистанційного навчання в «Центрі освіти «Оптіма» знадобиться комп'ютер і кілька годин на день на заняття. Прийом учнів в дистанційну школу «Оптіма» ведеться в будь-якому місяці, тому чекати кінця навчального року не обов'язково. Технології віртуального класу дозволяють змоделювати навчальний процес таким чином, що він не відрізняється від традиційного уроку, але доповнений цікавими фото й відео матеріалами та сучасною комп'ютерною комунікацією.
Навчання дистанційно - це шкільний клас у твоєму комп'ютері, зручний індивідуальний графік, своя швидкість сприйняття, відсутність стресів, багато вільного часу на особистий розвиток - хобі, гуртки, професійний спорт і мистецтво, подорожування. По закінченню випускники «Центра освіти «Оптіма» отримують державний український атестат.
Партнерська програма дистанційної школи «Оптіма» з іноземними ВНЗ надає можливість випускникам школи «Оптіма» стати студентами університетів Канади й Польщі.

Переваги дистанційної форми навчання:
• Отримання середньої освіти, перебуваючи в будь-якому місці світу;
• Індивідуальний графік занять, свій зручний темп сприйняття матеріалу;
• Незалежність процесу навчання від стану здоров'я, особливих освітніх потреб;
• Впевнене оволодіння сучасними інформаційно-комунікаційними технологіями;
• Прозора система контролю й оцінювання знань;
• Додатковий вільний час на особистий розвиток дитини, хобі, спорт, подорожі;
• Документи про освіту єдиного державного зразка України.


Програми викладання

«Центр освіти «Оптіма» - загальноосвітня середня школа з дистанційною формою навчання. В школі працюють понад 25 професійних учителів, за кожним класом закріплений класний керівник. Програма дистанційної школи «Центр освіти «Оптіма» відповідає державному стандарту МОН України.
Всі матеріали уроків розташовано на навчальному сайті школи в системі MOODLE - це універсальна система навчання, яка містить практично всі інструменти для успішного викладання шкільних предметів дистанційно:
- Теми й уроки;
- Тести в онлайн режимі;
- Онлайн консультації з вчителем, веб-конференції, чати;
- Твори, ессе, перекази - можуть виконуватися учнем як в комп`ютерному наборі, так і здаватися як рукописи - в сканованому вигляді;
- Завдання з математики, хімії та інших предметів - також можуть виконуватися від руки;
- У таких предметах, як мови, де потрібні усні відповіді, мовні тренування, вивчення віршів напам'ять, - використовуються можливості аудіо- та/або відео-запису. Школа дає рекомендації та чіткі інструкції щодо оснащення комп`ютерної техніки доступними і зручними програмами;
- У візуальному мистецтві часто використовуються можливості комп`ютерної графіки або сканування та завантаження творів учнів.

«Центр освіти «Оптіма» приймає учнів 1-11 класів на дистанційне навчання у якості:
- учня;
- екстерна;
- слухача.
"Учень" вивчає і здає всі теми шкільних предметів послідовно, отримуючи оцінки й коментарі учителя. В віртуальному кабінеті учня можна бачити, який матеріал вже пройдено, який - ще ні, а також ряд оцінок з кожного предмету. По закінченні навчання "учень" отримує документи про освіту державного зразка.
В якості "екстерна" можна за один навчальний рік пройти матеріал одного чи двох років, виконуючи контрольні роботи з шкільних предметів, згідно встановленого графіка. По закінченні навчання "екстерн" отримує документи про освіту державного зразка.
Навчання у «Центрі освіти «Оптіма» в якості «слухача» можливо з метою самоосвіти, поглибленого вивчення обраних навчальних предметів, інтерактивної підготовки до складання ЗНО тощо.
Дорослі, які з будь-яких причин не здобули середню освіту, можуть навчатись в «Центрі освіти «Оптіма» дистанційно в якості "учня", "екстерна" або "слухача", успішно поєднуючи професійну діяльність з освітнім процесом.


Вартість навчання

Вартість навчання в дистанційній школі «Центр освіти «Оптіма» в 2016-2017 навчальному році складає 18000 грн.:
2000 грн. за місяць протягом навчального року з вересня по травень.


Вікові групи

Початкова школа (6 - 10 років)

Середня школа (10 - 15 років)

Старша школа (15 - 18 років)


Атестат державного зразка

Школа надає державний атестат


Додаткові умови:

Спеціалісти

Психолог

Сервіси

Туризм

Формат навчання

Екстернат

Дистанційне навчання

Мови

Українська

Польська

Російська

Англійська

Творчість

Рукоділля

Музика

Методики/програми

"Школа майбутнього"

Гуманна педагогіка

Демократична освіта

Наука

Інформаційні технології (ІТ)

Інші сервіси

Дистанційне навчання в 1-11 класах середньої школи, екстернат, форма "слухач", програма підготовки до вступу до ВНЗ Канади й Польщі.


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Коментарі 1


avatar

Олександра

Моя донечка перешла в "Оптиму" у 6 клас із звичайної середньої загальноосвітньої школи. Нещодавно вона мені сказала, що до неї повернулась майже вся радість життя, яку старанно вбивали всі 5 років навчання у школі. Вона знову прагне вчитися, хоче дізнаватися нове і прагне до нових висот. Я думаю, що це найкраща оцінка для школи.


Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Адреса

м.Київ , пров.Тбіліський 4/10, офіс 117А

(068)659-36-21

(050)315-39-42, (073) 659-36-21, (044)500-25-33

http://optima-osvita.org.ua/

https://www.facebook.com/educationalcenter...

Написати повідомлення

Події