Ворк-шоп по сервісу для шкіл

Освіта Нова 19 Вересня 2018 Київ 211

Сьогодні, українські батьки, які прагнуть надати своїм дітям гарну освіту, можуть зробити свій вибір із числа гідних альтернативних і приватних шкіл. Спершу, вони віддають перевагу навчальним закладам із потужною академічною програмою, кваліфікованим персоналом і свіжим ремонтом.
Але залишаються в тих школах - де знаходять дещо набагато більше - увагу до свої дітей і повагу до батьків, іншими словами - Високий рівень сервісу.

На жаль, ми вже давно не розраховуємо на сервіс, при зустрічі з багатьма українськими структурами. 
Але батьки, подорожуючи світом, отримали позитивний досвід якісного сервісу і намагаються знайти теж саме в Україні, розглядаючи приватні школи.

Школа з високим рівнем сервісу отримає вагому перевагу, яка допоможе їй залучити, зберегти та примножити кількість учнів.

Перший в Україні ворк-шоп по стратегічному сервісу, допоможе засновникам альтернативних навчальних закладів отримати перевагу серед українського вибору та здобути вірних лояльних клієнтів на все життя.

Тренер - Пола Тернер (Paula Turner), старший бізнес-консультант американської компанії Чік-Філе (Chick-fil-A). Пола - спеціаліст з 25-річним досвідом. Вона відвідала 60 країн світу і в восьми з них проводила семінари та ворк-шопи для представників ООН, керівників бізнес-компаній, політиків та великих корпорацій. Пола консультує керівників ресторанів Чік-Філе в області стратегічного розвитку, стандартів якості, маркетингу та фінансових питань. Компанія Чік-Філе відома саме завдяки своєму легендарному сервісу і, навіть Києво-Могилянська Бізнес Школа вивчає курс по сервісу за принципами компанії Чік-Філе. Wall Street Journal помістив їх на “алею слави” в один ряд з компаніями Apple, Amazon і YouTube.

Ціль нашого тренінгу:
- познайомитись зі стратегією сервісу в компанії Чік-Філе;
- опрацювати 3 аспекти видатного сервісу;
- професіоналізм (висока якість виконання)
- сервіс “другої милі”
- емоційний контакт
- позначити способи підвищення рівня сервісу у своїй школі.

Ворк-шоп відбудеться - 19 вересня.
По тривалості - 3,5 години. 
Реєстація до 1 вересня - 1000 грн., до 15 вересня - 1500 грн., 
реєстрація в день проведенням заходу - 2500 грн.
Вартість реєстрації групи від 2 осіб з однієї школи -15% для кожного на будь-який період реєстрації.


Організатор: JAMM

19 Вересня 2018

14:30 - 18:00

вулиця Митрополита Андрея Шептицького, 10

https://www.facebook.com/events/1309867005819859/

Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.


JAMM

Київ, вул. Митрополита Шептицького, 10

(044) 568-20-22

(063) 568-20-22 (067) 23-23-044

http://jamm.com.ua/

https://www.facebook.com/jammcamp


Події