Українська Академія Лідерства оголошує відбір студентів на навчальний період 2017-2018!

Юлія Пацьора 07 Січня 2017 Київ 1174

Триває відбір студентів Української Академії Лідерства на 2017-2018р.

Українська Академія Лідерства (УАЛ) — це програма особистісного та суспільного розвитку, головним елементом якої є 10-місячний курс розвитку особистості та лідерства для випускників середніх шкіл. Це унікальна платформа, що гуртує навколо себе дивовижних молодих людей.

Програма побудована на поєднанні елементів фізичного, емоційного та інтелектуального розвитку на основі цінностей Академії.

Тривалість програми - 10 місяців (вересень 2017-червень 2018).

Складові програми:

  • Саморозвиток
  • Робота в команді
  • Поглиблене навчання
  • Допомога громаді, волонтерство
  • Дослідження України

Під час навчання студенти проживають на базі одного з осередків Українською Академії Лідерства, навчаються 6 днів на тиждень, один із яких присвячують волонтерській діяльності відповідно до інтересів. Студенти навчаються з провідними викладачами та постійно працюють із менторами Української Академії Лідерства, які підтримують студентів у їх розвитку.

Завдяки принципу самоврядування кожен у змозі активно долучатися до створення програми занять, обирати цікавих лекторів, організовувати зустрічі та подорожі, вчитися самостійно обирати свій вектор розвитку у спільноті. Студенти спільно втілюють волонтерські проекти та досліджують Україну.

 

Хто може стати студентом Української Академії Лідерства?

16-18-ти річні випускники шкіл, коледжів, які прагнуть розкрити власний потенціал, розвиватись та практикувати лідерство на благо України та змінювати навколишній світ на краще.

 

 

Якщо все це - про тебе, тоді не зволікай та   заповнюй анкету за посиланням:

https://form.jotformeu.com/71192926234356

 

Чим раніше ти надішлеш анкету, тим вищї твої шанси стати студентом УАЛ!

 

Анкета є першим етапом знайомства з Академією. Від її якісного заповнення залежатиме, чи пройдеш ти до другого етапу відбору.

 

Перший етап відбору студентів закінчується 10 червня 2017 року!

 

Чекаємо саме на тебе! Творимо себе - творимо Україну!


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.


Події